Pomoc od Mandoloriánců (mise pro Jacena Sola) - převzal JL

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
Oh, ano. Omluv mi prosím to odbíhání, jenom mě fascinovala nějaká myšlenka.
vymluví se Bobba a je ti jasné, že ta myšlenka míří k zmíněnému mythosaurovi.
Co se týká spojenectví, souhlasím. I mě tito Vongové znepokojují a navíc mí lidé budou nadšení, že mohou opět bojovat. Rád bych stvrdil naše nové spojenectví menší oslavou než odletíš, doufám, že moji nabídku přijmeš.
pronese Bobba Fett a nabídne pravici na stisk stvrzení spojenectví. Tebe jenom napadne, že popíjení s tolika mandaloriánci by mohlo být nepředvítelné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore
Bohužel mistře Fette, musím zpátky na Yavin 4, abych tuto zprávu předal, ale určitě sem někdy zavítám, chtěl bych se dozvědět více o všem kolem vás, ale to až nikdy, jestli dovolíte mohl bych být zaveden k mé lodi?
snad to nebude brát jako urážku, ale mistr Katarn mě poslal na misy ne na oslavy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní místnost v táboře, Mandalore:
To je velká škoda, ale taky je pravda, že bych se možná o Solech dozvěděl víc, než je zapotřebí. Vždy jste byli zdatní rivalové a věřím, že u toho i zůstane. I když teď už asi ne na život.
posuměje se Bobba Fett a sám vstane, aby ti poskytl doprovod k loďi osobně, což se dá považovat jako veliká čest.
A taky je pravda, že je tvých schopností zapotřeba i jinde. Snad naše spojenectví bude prospěšné oběma našim národům.
podotkne Fett, když dorazíš k jeho loďi a znovu ti nabídne pravici.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hangár, Madalore
Ano snad ano mistře Fette, doufám, že se co nejdříve potkáme a vy mi řeknete něco o vašem národě.
Přijmul jsem podávanou pravici.
Zatím nashle mistřeFette, vzdávám hold vašemu národu.
řekl jsem a otočil jsem se ke své lodi, došel jsme ke kokpitu, zapnul své motory a pomalu vyletěl z hangáru a pak do vesmíru nastavil jsem hyperpohon na Yavin IV, hvězdy se protáhly do čar a už jsem letěl.
Byl jsem chvíli v hojivém transu, ale zanedlouho jsem se ocitl na orbitě Yavinu IV, zapnul jsem komunikátor a řekl
Základno, žádám o povolení ke přistání, jsem student akademie Jacen Solo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita, Yavin 4:
Tady akademie, vítejte zpět. Přistání povoleno.
ozve se z vysílačky a ty atmosférou zamíříš skrze malou pokrývku mraků přímo k chrámu. Kde bravurně přistaneš, jak je to určeno v tvých genech. V hangáru můžeš shlédnout několik dalších X-wingů, ale i jiných loďí, které akademie využívá. Jakmile vypneš motory svého letounu, tak už přiskočí obsluha a přistaví ti můstek.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Hangár akademie, Yavin IV
Sešel jsem schody, poděkoval za můstek a utíkal jsem najít mistra Katarna, ale nejdřív jsi půjdu dát věci do pokoje, šel jsem automaticky cestou do svého pokoje, otevřel jsem dveře a hodil jsem věci na postel a hned potom jsem šel vyhledat mistra Katarna. Zkusil jsem to v knihovně, ale tam nebyl tak jsem se zeptal, kde je, padawani mi řekli, že je ted u strýčka, tak jsem běžel ke strýčkovi do pokoje, zastavil jsem se před jeho dveřmi, uklidnil jsem se a poté zaklepal, byl jsem vyznán at jdu dál, uvnitř byl mistr Katarn a můj strýc a o něčem depatovali.
Zdravím vás mistře Katarne a tebe taky strýčku, nesu zprávy ze svojí mise na Mandalore, setkal jsem se s Bobou Fettem a uzavřeli jsme spojenectví.
řekl jsem vše, až na ty okolnosti díky kterým jsem získal toto spojenectví.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Meditační komnata Luka Skywalkera, Yavin IV:
Vedl sis dobře Jacene. A šlo vše hladce bez problémů ?
zeptá se mistr Luke Skywalker a ty okolo něj vycítíš jak je doslova obklopený Sílou.
Respektive by jsi nám mohl přednést krátké hlášení, když už jsi tady, že ?
připojí se mistr Katarn a oba se teď v meditačním sedu natočí směrem k tobě a vybídnou tě, aby jsi se také posadil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Meditační komnata Luka Skywalkera, Yavin IV
No tak to spojenectví přijali, mluvil jsem se samotným Bobou Fettem, ale ten potřeboval najít svoji ztracenou skupinu výměnou za spojenectví, to co napadlo jeho skupinu byl nějáký tvor, měl velice tvrdý povrch a tlumil sílu, ale já to zvíře nezabil, já jsem měl za ukol jenom získat datapad, ten jsem získal a vrátil se to je vše.
Podíval jsem se na oba mistri a cítil jsem jak kolem nich pulzuje síla.
Takhle silný bych chtěl někdy být.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Meditační komnata Luka Skywalkera, Yavin IV:
Luke se jenom chvilinku zamyslel a poté se lehce pousmál.
Očekávali jsme test důvěry, abych pravdu řekl. A musím říct, že jsem spokojený, jak jsi se postavil k jeho řešení. Nač zbytečně sebrat život, když to nevyžaduje náš úkol. Věřím, že z té mise máš ponaučení, Jacene. Proto ještě poslední otázka, než si budeš moct jít zaslouženě odpočinout. Jaké tedy přesně ponaučení z toho plyne ?
zhodnotí Luke tvoji misi a na závěr položí otázku, zatímco mistr Katarn pouze stojí vedle a má na tváři souhlasný a svým způsobem i spokojený výraz.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Meditační komnata Luka Skywalkera, Yavin IV
že určitě musím jednat s uctou s takovým národem jako jsou mandalorianci a také, že když je nějáké nebezpečí ne třeba vždycky smrti, není smrti je jen síla a tím jsem se řídil, přece jenom ten tvor je nejspíš posvátný.
odpověděl jsem a čekal co na to mistr Skywalker

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Meditační komnata Luka Skywalkera, Yavin IV:
Hezky řečeno. Tuto misi můžeme považovat za úspěšnou. Pro zbytek dne si můžeš vzít volno a věnovat jej třeba meditaci, tedy pokud mistr Katarn neřekne jinak.
pousměje se Luke a podívá se na Kyle Katarna.
Neřekne. To volno si zasloužíš.
doplní jenom Kyle a oba se ti ukloní, zatímco ty odejdeš z místnosti.
------------------------
Takže tímto považuju tuto misi za ukončenou. Protože jsem tuto misi převzal, tak se táži co dál - chceš pokračovat v misích(v Nové republice samozřejmě) pod mým vedením, nebo máš jiný plány ? (napiš to sem, jako další příspěvek)
Co se týká hodnocení mise, tak nebude úplně objektivní, protože jsem misi nevedl celou - ale je následovné:
Interakce s osobama okolo - odpovídající, místy lehce matoucí(doporučení zkus to klidně formulovat delší frází)
Reakce na podněty - dobrá - když něco naznačím, tak toho většinou správně využiješ
Délka a tvar příspěvků - bez problémů, spisovnost taky
Reakce na 'kritičtější' situace(souboje apod.) - Protože jsi z nového řádu Jedi tak bezproblémů, jinak doporučím se příště dřív zamyslet jak vyřešit konflikt bez zabíjení - příkladem by bylo, zkusit převrátit mythosaura na záda - než by se vyhrabal nazpět, tak by ti to poskytlo dost času, ale co se destruktivního řešení týká, tak nápady byli dobré
Takže celkově bych to hodnotil(vztahuje se hlavně k části, kterou jsme hráli spolu) tak mezi 87 až 91 procenty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

žádné další plány nemám, tím pádem bych chtěl pokračovat v nějákých misích.
--------------
Dobře, v brzké době tu uvidíš novou misi pro tebe - jen co to promyslím a trochu prostuduju životopis "skutečného" Jacena - doporučuju ti jej také si jej projít, protože budu poté hodnotit, jak se držíš skutečného charakteru jeho postavy(nemůžu ti to přeci ulehčovat :-))

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

LOCK :-)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“