Ůtok na Coruscant(Mise pre An-Drew Deera)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

chrám jedi
V archívech ještě nic o bitvě nebylo.
Každý se spíš staral o raněné a nebo pomáhal odklízet trosky než aby psal něco do archívů

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Chrám jedi

No mohlo mě to taky napadnout. Kdo by se zaobíral blbostma když byla napadena hlavní planeta Republiky.
No půjdu se podívat k radě jestli mě vyhodí nebo přidělí mistra.
Pomyslel jsem si a vypravil se k radě. Sedl jsem si tam a čekal co bude. Teda jestli mě zavolají.

Potan

Příspěvek od Potan »

Chrám jedi
Zrovna do tady šel mistr Tin.
Když tě vyděl přišel k tobě
Co tu chceš An-drewe?

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

před radou jedi

Podíval jsem se mistrov do očí a začal vysvětlovat.
Mno přišel jsem se zeptat rady jak to vypadá s mím působením v řádu mistře.
Když jsem na posledy viděl mistra Yodu tak říkal ať si rovnou zbalím věci. Jistě víte co jsem udělal.

Dopověděl jsem mistrovi Tinovi a čekal co on na to. Byl čelenem nejvyžší rady jedi a tak možná znal její rozhodnutí. Ušetřilo by mi to cestu.

Potan

Příspěvek od Potan »

před radou jedi
Tovoje zavraždění klonové jednotky pro svůj život je známé.
Bohužel tě i přes můj protest nevyhodíme. Přesto si svoje věci zbal. Poletíš s mistrem Yodou na Kashyyk.

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

rada jedi

Dost smutně jsm se na mistra podíval. Moc mě mrzelo že kvůli mé hlouposti přišlo o život skoro 30klonů.
Moc mě mrzí mistře co se stalo. Byl jsem zraněn. Zdravotník mi dal limit než umřu a já asi proto místo na životy ostatních myslel na ten svůj.
Eh říkal jste s mistrem Yodou na Kashyyk? Tam se asi schyluje k nějaké bitvě že ano?

Zeptal jsem se mistra a běžel si zbalit věci.
Náhle jsem se však zarazil.
Mistře počkejte. Při bitvě mě zranil managuard a já měl takový pocit že tu někde je gen. Greivous. Byl tu?

Potan

Příspěvek od Potan »

před radou jedi
Byl ale vše dobře dopadlo.
Naše rozvědak zjistila že se ukrývá na Utapau. Již brzo tam vyšleme mistra Obi-Wana

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

chrám jedi

Po rozhovoru s mistrem Tinem jsem se odebral na svou ubikaci. zbalil jsem si obvyklé věci a ještě přibral R4.
Mistr Yoda bude asi v hangáru mrknu se tam.
Vzal jsem proto věci a vypravil se do hangáru.
Myslel jsem si že na Kashyku bude asi nějaká bitva. Z archívů jsem věděl že je to nádherná planeta. Je plná lesů a žijí na ní ti Wookiové.
Velké chlupate stvoření které je neuvěřitelně silné, zručně a někdy i roztomilé. Mají přes 2 metry a mluví převážně svým wookiským mručením.
Už jsem se nemohl dočkat až je uvidím

Potan

Příspěvek od Potan »

-------
Mise dokončena, brzo bude nová.
Její nápln je snad jasná :)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“