Ůtok na Coruscant(Mise pre An-Drew Deera)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant
Když dojdeš ke stíhačce, málem ji nepoznáš.
Na první pohled ti bylo jasné že tu už nikdo neopravý

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Corusant

Stíhačka byla jednak rozstřílená a navíc ještě vybuchla.
Musel jsem vymyslet něco jiného. A i z tím že se dostanu do chrámu jsem měl asi 2 hodiny. Musel jsem najít nějaký jiný způsob.
Nu stíhačka nepřipada v úvahu. Máte tu nějaké vozidlo pánové?
Nebo kolik vás tu vlastně je?

Zeptal jsem se zdravotníka. Nemyslel jsem si však že by tu nějaké vozidlo bylo. Další možnost pak byla spojit se s chrámem.
Máte nějakou vysílačku vojáku?

Potan

Příspěvek od Potan »

115 minut života
Corusant-sektor 4
No žádnou techniku nemáme a radista byl rostřílen na cucky.
No dohramady nás tu bude tak 35, chrám je odsud jen nějakých 20-30 minut cesty ale bez odporu droidů. Takhle nevým, proč se vůbec ptáte?

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Corusant

Byl jsem dost naštvaný ale ovládal jsem se.
Nu jak jistě víte mě zbívá asi tak 115minut života. Takže bych se rád pokusil dostat do chrámu.
A jak to vipadá s těma droidama? Myslím že za pokus by to stálo. Nebo máte jiný nápad?

Zeptal jsem se zdravotníka a vzal dop ruky světelňák.

Potan

Příspěvek od Potan »

110 minut života
Corusant-sektor 4
No vy jste jedi, mi se musíme přispůsobit.
Jn nevým zda je to dobrý plán, většina nás zemře, přesto chcete vymněnit váš život za náš?

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Corusant

Ten výrok mě zastavil. Bylo mi divné zabít skoro 40 klonů jen abych se dostal do chrámu. Ale zase to byli jen kloni. Musel jsem se rozhodnout.
A tak jsem se rozhodl.
Takže jdeme. Námíříme si to přímo na chrám. Nabijte si zbraně.
Půjdu jako jeden z prvních a budu vykrývat střely. Tak by vás mělo padnout míň.

Zavolal jsem na klony a vyběhl přímu ke chrámu. Byl už z dálky vidět.
Začal jsem sekat droidy a odrážet střely. Břicho sice trochu bolelo ale dalo se to. droidi padaly jeden za druhým. Vypadalo to docela dobře.

Potan

Příspěvek od Potan »

40 minut
Corusant
Probíjel jsi se s klony do chrámu, šlo to hladce dokud se neobjevil Tank, který po vás začal pálit. Rychlej jsi se stak s 15 klony schoval do spadlou sochu nějakého velikána dávných časů.
Zdravotník se na tebe podíval.
Půlka je nás již mrtvá a ted proti nám stojí tank.
Co budeme dělat?

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Corusant

Bylo nás asi dost málo na to abychom zvládli tank. Ale přece jen já byl jedi.
No tohle nevypadá moc dobře. Naproti tomu chrám je odsud už jen tak 5 minut a s droidy 10. Máte nějaké granáty? Mohl bych totiž odlákat jeho pozornost a dostat se k němu. Ikdyž, vy byste tenhle tank mohli řídit?
Jestli by to bylo možné aby kloni řídili tank bylo by to dosti dobré.
Odlákaly by nějak pozornost nebo bych se přiblížil k tanku a vlezl dovnitř. Zabil bych všechny droidy a bylo by.

Potan

Příspěvek od Potan »

30 minut
Corusant
Piloty tady nemáme, granáty taky ne. Popravdě už skoro nemáme ani munici. Za chvíly už nebudeme mýt ani život. Vy jste jedi, něco udělejte

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Corusant

Byla to dosti prekérní situace. Klonů bylo málo před náma tank.
Nechci vám kazit nějaké vaše představy o jediích ale sme taky jen "lidi". Sme akorát trochu bystřejší a dovedeme používat sílu ale toď vše.
Takže já se te´d proplížím k tanku. mezitím aby byl zaujat někdo proběhne k těm vedlejším troskám. nezaručuju úspěch ale za pokus to stačí. Takže vy dva půjdete. Až vám řeknu přeběhnete k támhletěm troskám a já se dostanu na tank.

Vybral jsem nějaké klony a připravil se.
Takže teď!
Rozběhl jsem se za tank. Měl jsem v plánu ho obejít a vyskočit na hlaveň.....

Potan

Příspěvek od Potan »

25 minut
Corusant
Když skáčeš na hlavěn tank vystřelí a ustřelí ti ruku s mečem.
Vydíš jak odlítá kamsi do dáli.
Leším tam v křečích na zemi a vydíš dobrou věc.
Jak přichází mist Yoda a Windu spolu s klonya začínají kosit droidy.

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Corusant

Ruka dosti zabolela. Krev netekla takže vykrvácení nehrozila.
Když jsem uviděl mistra Yodu a Windua myslel jsem že je to sen.
Schoval jsem se za nějaké trosky. když tank odvrátil pozornost sebral jsem ruku s mečem. Doplížil jsem se až k Yodovy a jeho klonům.
Mistře, jsem rád že vás vidím. Potřeboval jsem se dostat do chrámu ale byl tu ten tank. Potkal jsem se totiž managuarda a ten mě bodl do břicha. Potřebuju totiž bactovou lázeň zhruba do 20ti minut. Jinak zemřu. Ale ten managuard znamená že tu asi bude gen Greivouse.
No mohl byste mě dopravit do chrámu na ošetřovnu?

Potan

Příspěvek od Potan »

20 minut
Corusant
Yoda se na tebe podíval,
takovými malichernostmi neotravuj nás.
OD velitele klonů jsme se dozvěděli že ty celou jeho jednotku obětovals pro svůj život. To není dobré znamneí, do chrámu sám si dojdi a rovnou si zbal věci. Nevým zda tam budeme chtít klonovraha

pak odvrátil svůj zrak a šel dál masakrovat nebohé drodi

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Corusant

Řeč mistra Yody mě velmi zklamala. Nevě děl jsem co mu jeho klonový velitel řekl ale v době kdy mi tank ustřelil ruku bylo klonů zhruba 15. Kvůli mému životu tedy zemřela polovina jeho útvaru. A navíc jsem jen klony vedl do bitvy. Připadalo mi to přehnané. Kloni by stejně asi zemřely.
Klonují se jich miliony a někoho vyhodí z chrámu že při bitvě zahynulo 15 klonů pod jeho velením. Věděl jsem že mistr Yoda slyší co si myslím a tak sem toho nechal.
Když myslíte mistře.
Ale než aby mě za tohle vyhodili z chrámu tak to tu zemřu po vašem boku v bitvě. Když už nic tak aspoň se těch 20 minut budu snažit udělat něco pro Republiku. A taky odčinit těch 15 klonů nebo 20.

Oznámil jsem mistrovy a vzal do ruky meč.
Sekal jsem droidy odrážel střely a v duchu odpočítával svých 20 minut...

Potan

Příspěvek od Potan »

--------
Děláš si ze mně prdel?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“