Přihláška Kensei (Mastr Kavar)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kensei
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 29.4.2008 16:11:12

Přihláška Kensei (Mastr Kavar)

Příspěvek od Kensei »

Jméno: Kensei

Titul: Učeň

Rasa: člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis před příchodem postavy do řádu:Narodil jsem se na Coruscantu do politické rodiny. Otec byl senátor, má matka jeho asistentka. Podle Otcovi vůle jsem měl být také senátor ale já chtěl být vojákem. Zaujaly mě mandaloriané. V mích 12 letech jsem letěl s otcem a Matkou na politickou misi na Malaster. Naše obchodní loď byla u cíle sestřelena a jen já z matkou přežil pád v lesích. Během třech krutých dnů nás našli vojáci republiky bylo nám povězeno že jsme byli sestřeleny Mandaloriany. Matka mi povídala že jsme měli ohromné štěstí jako by přímo něco pohnulo s kokpitem. Do mích 18 jsem zde na Malasteru zůstal, živil rodinu opravami kluzáků a podobně. Přesně den v mích narozeninách mě objevil jeden mistr Jedy který mi všechno vysvětlil. Proč jsem do posud přežil a tak. Bylo mu jenom divné proč řád Jedy mě neobjevil dříve ale to mi potom došlo. Bylo to kůly otci který ve snaze ze mě udělat senátora se postaral o to aby mě řád jedy nechal na pokoji měl jsem zrovna s tímto jedy odletět zpátky na Coruscant když mi došel ten největší fakt nebyli to mandaloriané kdo po nás stříleli, oni nepoužívají tento typ blasterů byli to vojáci republiky kteří si nás spletly. Okamžitě jsem z hangáru utekl a jedy mi byl v patách, pomocí základních sil které jsem neovládal se mi podařilo ho setřást a z jeho příběhů co mi povídal jsem odletěl na planetu Corubian. Kde se mě ujal jeden kult sithu. Jediné co mi řekly bylo že já nehledal je ale oni mě.

Barva čepele:červená

Světelný meč: jeden oboruční jednostraný


http://www.infinity-starwars.estranky.c ... brazek/136

Styl boje se světelným mečem: Niman

Schopnosti: Vysoké skoky, Pohybování s lehkými předměty

Schopnosti jako sith: škrcení, Pohybování silou vůle a mistr světelného meče

Poznámky: hnědeé oči, vlasy krátké do ježka, vysoký štíhlý černé sithské padawanské roucho

Kontakt: ICQ 195-177-797

Volba období: Mandalorianská války

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“