Přihláška Josto Hapor, Sithské války(Lukin013)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Mandalorian

Přihláška Josto Hapor, Sithské války(Lukin013)

Příspěvek od Mandalorian »

Jméno: Josto Hapor

Titul: učeň

Rasa: člověk

Planeta narození: Jabiim

Životopis před příchodem postavy do řádu: Narodil jsem se na planetě Jabiim. Můj otec byl farmář a matka byla starostkou osady, ve které jsme žili. Jako malý jsem pomáhal na farmě a stal se ze mě docela dobrý technik, který sice nic převrtaného nevymyslí, avšak je dobrý v opravách a vylepšování předmětů. Později jsem začal lovit škodnou zvěř, abych ochránil naši úrodu a naučil se výborně střílet. Jako malý jsem byl svéhlavý, skoro panovačný a rád jsem se pral. Když mi bylo patnáct let, začaly Mandaloriánské války. Matka přišla o život při jednom mandaloriánském nájezdu a já jsem se rozhodl ji pomstít. Sejmout každého Mandaloriana, který se mi dostane do cesty. Vstoupil jsem do republikové armády. Byl jsem sice mladý, ale armáda tehdy brala kdekoho. Stal jsem se pěšákem republikové armády. Republika mi byla ukradená, stejně pro nás nikdy nic neudělala, chtěl jsem se jen pomstít. Prošel jsem mnohými bojišti, jako Zeltros, Mimbam, Ambria, Togoria a ostatní. Ze začátku to bylo tvrdé, Mandaloriani nás pokaždé porazili a my měli mnoho padlých. Nicméně, oslavovali jsme smrt každého Mandaloriana a těšili se na dalšího jejich padlého. Začali jsme opovrhovat Jedii, s tím jejich kodexem, co pořád meditujé, místo toho aby pomohli republice, v její nejtežšší chvíli. Ve válce jsem přišel na to, že dokážu, aby mé svaly pracovali lépe. Na kratší časový úsek jsem prostě mohl granát hodit větší silou, přeběhnout rychleji kritický nechráněný úsek, při souboji z blízka dát do rány tolik síly, aby prošla jakoukoliv obranou, později jsem přišel na to jak snížit jejich únavu a já tak mohl vydržet déle, či tuto schopnost používat častěji. Stal se ze mě výborný střelec a i s vibročepelí jsem byl dobrý. On se jím člověk musel stát, aby přežil. Po nějaké době se k nám přidali někteří z rytířů Jedi, kteří neposlechli Radu a rozhodli se nám pomoci. S Jediiskými generály se nám dařilo vytlačovat Mandaloriany z káždé jejich dobyté planety. Na dobytých planetách jsem byl svědkem mnochých zvěrstev na civilním obyvatelstvu a ta ve mě dokázala vzbudit takovou zuřivost, při které jsem nebyl o mnoho lepší než oni. V záchvatech vzteku jsem se mstil na mandaloriánských zajatcích krutým a brutálním způsobem. Líbilo se mi, že jim působím velmi strašnou bolest, mrzačím je a dělám další nepěkné věci. Když nebyly Mandaloriáné, spokojil jsem se s jejich pomocníky, žoldáky a tak podobně. Časem se záchaty stávali silnějšími a intenzivnějšími a k k mrzačení sem zuživost už nepotřeboval. Dělal jsem to dobrovolně při plném vědomí a těšil se z toho. Rodiče by z toho byli zděšeni, mě to však již bylo jedno. Mandaloriané byli strašliví nepřátelé a já s nimi zacházel stejně strašlivě. Stal se ze mě krutý sadistický člověk, mě to však již bylo jedno a vyžíval jsem se ve strachu, který jsem rozséval mezi Mandaloriany a dokonce mezi našimi nováčky. Po našem vítězství na Malachoru V, kterého jsem se neúčastnil, protože moje jednotka dobývala jiný svět, a uzavření míru jsem odešel z armády a odjel domů.

Přijel jsem domů a zjistil, že můj otec byl před nějakou dobou zabit nějakým nájemným lovcem. Lovce jsem našel v nějaké kantýně a vymlátil z něho, proč a kdo si ho najal. Poté co mi to řekl jsem ho zastřelil a vydal se za tím, kdo si ho najal. Byl to nějaký bohatý neimodánský obchodník kvůli pozemkům. Sledoval jsem ho před jeho loď, kde se se svojí ochrankou zastavil. Jelikož jsem se bál že mi odletí zaútočil jsem. V běhu jsem po nich začal střílet a než jsem k nim doběhl, zastřelil jsem 3 z 5 bodyguardů. Po přiběhnutí k nim jsem holýma rukama jednoho uškrtil a poslední se dal na útěk. Toho jsem střelil pěkně do zad a přistoupil k nemoidianovi a chystal se ho zastřelit. Bohužel jsem nevystřelil, protože se do toho připletl Jedii. Jak jsem tam tak stál, napřáhl se a sekl. Chtěl mi useknout ruku i se zbraní, já jsem však dokázal uhnout. Ne však dost na to, aby mi nepřesekl blaster. Zbytek blasteru jsem odhodil a zatímco se otáčel, dal jsem mu vší silou pěstí do hlavy. Povedl se mi zásah a Jedi se zhroutil na zem. Chystal jsem se ho dorazit, ale zezadu mě praštil druhý Jedi a v bezvědomí mě odvekli do vězení.

Ve vezení jsem zjistil, že to byl padawan se svým učitelem. Poté co zjistili, že jsem bojoval ve válce pod jinými Jedii, byl jsem pro ně okamžitě spodina splečnosti, žoldák, vrah, a tak podobně. Naštvalo mě, že mě nesoudí Jediové co byli ve válce, ale ti, kteří byli zalezlí na Coruscantu ve svém chrámu a jen si tak meditovali. Vrah jsem sice byl, ale z dobrého důvodu, nechtěli mě však vyslechnout a předali me soudu na Jabiimu. Ten mě taky nevyslechl a chtěl nechat popravit za vraždu 5 bodyguardů, jednoho nájemného lovce a pokus o vraždu toho obchodníka. Mě, vojáka co bojoval za republiku a za ně, aby si tu mohl v bezpečí bohatý zabít chudšího a nic se mu nestalo. Ti se přepočítali. V noci se mi však podařilo útect. Nějak se mi podařilo přitáhnout kartu, která odemykala dveře k mé cele a já si na policejní stanici vzal novou zbraň a vloupal se do jejich sejfu, protože jsem potřeboval credity. Tu samou noc jsem řekl Jabiimu sbohem a odletěl první lodí na Nar Shadaa.

Na Nar Shadaa jsem se stal střelcem pro Hutty. Střílení členů konkurenčních gangů, těch co nezaplatili, obchodních partnerů a uprchlých otroků byl můj denní chléb. Slušně mi to neslo a já si koupil pořádnou zbraň a zbroj. Zaklad zbroje je klasická zbroj vojáků republiky, kterou jsem koupil na trhu, přelakovaná na černo a pořádné vylepšená. S pěnezmi co jsem si vedělával u Huttu to nebyl problém. Za zbraně jsem měl dva Mandalorianské težké blastery a na blízko Echanijský vibromeč. V celém sektoru jsem byl známý a respektovaný. Jednou jsem šel a potkal jsem jednoho Twielka co se nesl jako pán, celý v černém si to přecházel přes promenádu. Řekl jsem si, že to bude asi nějakej lovec a nemuselo by být špatný ho obhlídnout při práci a tak jsem ho sledoval. Twielk vešl do jedné kantýny, ve které se sházel jeden gang a pašeráci. Chvíli se nedělo nic a pak se ozvala zběsilá palba, která však rychle přestala. Všichni venku čekali kdo z kantýny vyjde a on to by ten Twielk. Přicházel jsem k němu abych se zeptal, proč tu je a co tu chce. On se na mě podíval a chvíli mě zkoumal a řekl, že bych měl zaletět na Korriban, tam že pro mě určitě bude místo na nějaké akademii. Když viděl, že jaksi nedychtím po té jeho akademii, tak se naštval a sebral mi vak s mými penězi. To neměl dělat. To naštvalo mě a než sem vytáhl své dva blastery, tak mě odhodil, aniž by se mě dotkl a utekl. Sakra, co tu dělá jedi, nadával jsem v duchu a vydal se za ním s blastery v rukou. Doběhl jsem ho zrovna, v souboji na světelné meče shodil jedie z lávky na zem. Vida, tak toto jedi určitě není, řekl jsem si a přišel k němu. On se na mě podíval a zopakoval, že bych měl zaletět na Korriban do té jeho akademie. No, když dokáže takhle lehce zlikvidovat Jediho, tak ho v té akademii naučili dobré věci. Usmál jsem se pro sebe a pocítil nenávist k Jedium, zvlášt k těm dvěma, kvůli kterým jsem utekl z Jabiimu. Když Twielk viděl mé rozpoložení, hodil mi mé peníze a zmizel v davu. Já se vydal k Huttovi abych mu řekl že končím s práci pro něj, alev rámci dobrých vztahů pro něj udělám 6 zakázek za třetinovou cenu. Tomu neodolal a já po splnění zakázek odletěl se vším svým skromným majetkem na Korriban.

Barva čepele: stříbrná

Světelný meč: zatím jeden
Obrázek

Styl boje se světelným mečem: niman, makashi

Schopnosti: zvýšená výkonost svalů, síla přitažení, schopný střelec a technik

Schopnosti jako sith: blesky, léčení, temná zuřivost

Poznámky:
vnějšek: 190 cm vysoký, 80 kg váhy, tmavé krátké vlasy, vzadu cop, kůže takřka mrtvolně bledá, od války oblečen ve zbroji, hrudní část vychází z klasické zbroje republikových vojáků, helma a boty jsou však jiné, helma je upravená mandaloriánská s integrovaným zaměřovací optikou propistole a plynovou maskou, boty jsou pro změnu echanijského vzhledu se zesílenou podrážkou a integrovanou vibročepelí, záložní zbraně jsou dva Mandaloriánské težké blastery, na opasku má malou lékárničku
psychika: vyrovnaný jedinec, velmi presvědčivý, nenávidějící Jedie, nedostatečné vcítení se do jiných osob, ubližovaní jiným zbožnuje, avšak nevyhledává, nesnáší týraní zvířat

Kontakt: Icq: 491264955, email: unteroffizier85@seznam.cz

Volba období: Sithské války
Naposledy upravil(a) Mandalorian dne 19.8.2008 02:35:21, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

No, musím uznat, že na tuhle přihlášku jsem koukal jako kdybych měl halucinace, délka teda rozhodně není jedním z problémů, ale pár nepřesností tam je:
1.Jediové nepopravují své zajatce
2.Těch schopností v Síle je přeci jen mnoho a jsou na učně příliš náročné
3.To je ale jen takový dodatek - ten meč si vytvoříš nebo ho získáš až během tréninku.

Uprav si ty nepřesnosti a tvůj trénink může začít ;)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“