Prihlaska postavy Woody Daccolne hraca Mravec15 (Cartr)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mravec15
Učedník
Učedník
Příspěvky: 62
Registrován: 29.8.2007 10:12:43
Bydliště: Hybe
Kontaktovat uživatele:

Prihlaska postavy Woody Daccolne hraca Mravec15 (Cartr)

Příspěvek od Mravec15 »

Jméno:Woody Daccolne

Titul: padawan

Rasa: clovek

Planeta narození: Haruun Kal

Životopis před příchodem postavy do řádu:
Narodil som sa v cisto sithskej rodine ako prvorodeny s dvoch surodencou. Bol som vychovavany oboma rodicmi az kym matka nedostala blaznivy napad po narodeni sestry Bjanky a nepridala sa k radu Jedy. Potom ako sa to otec dozvedel rozhodol sa vyhladat matku a zabit ju co sa mu aj podarilo. Timto cinom sa mi vsak odcudzil kedze matku som mal rad a rozhodol som sa ze sa mu pomstim za tento cin a pokusim sa vyhladat aj sestru aby mi pomohla a pokusim sa ju privierst spet na cestu zivotas ako sitha. Som dost agresivny a prchky ale pokusam sa to ovaldat.... v podstate mi to uz ide.
Za pomoci zvodnej Jainy, s ktorou sa pred skuskami do seba zamilujeme a stane sa z nas par, sa mi podari dostat sa na sithsku akademiu na Korribane kde sa zapisem ako jeden s mala ktory pri svojej skuske vyzval az troch protivnikou a vsetkych ich porazil. Svoju vedomostnu skusku som tiez uspesne dokoncil cim som ukoncil aj svoj vycvik na akademii.

Barva čepele: červená, meč mam zdedeny po matke no chystam sa vyrobit si vlastny a mozno zmenim i farbu aj ked je bezne ze sithi nosia cervene

Světelný meč: zatial len matkin jednorucny mec

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Makashi, Ataru

Schopnosti: push, skrtenie, dodanie sily do svalov, schovavanie sa v sile

Schopnosti jako rytíř jedi, sith... : blesky, oklamanie mysle,

Poznámky: cela rodina ma sivastu pokozku a rodinny znak vytetovani v oblasti podbruska

Kontakt: Icq: 472-651-150 , email: ondrejko.haluskator@gmail.com

Volba období:
Mandalorianske valky
Naposledy upravil(a) Mravec15 dne 16.9.2008 21:08:23, celkem upraveno 1 x.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Beru tě na vědomí a zítra se ti rozjede mise.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“