Přihláška- Sil Kawani (Cartr)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Přihláška- Sil Kawani (Cartr)

Příspěvek od ondrapp »

Jméno: Sil Kawani
Titul: Pašerák



Rasa: Twielk

Planeta narození: Nar Shaada

Životopis: Narodil jsem se na planetě Nar Shaada, nádherná planeta plná pašeráků, lovců odměn a Huttů. Můj otec byl prává ruka Sugiba Hutta a moje matka tanečnice v kantýně. Jako malý jsem se chtěl stát rytířem Jedi, avšak když mého otce rytíř jedi zabil, hned mě to přešlo. Sugiba Hutt my nabídl místo svého otce. Vzal jsem to. Dělal jsem pro něj všelijakou špinavou práci. Vraždy, nelegální závody kluzáků a řídil i obchod s otroky. Teď po 5 letech co jsem mimo podnik se vrácím zpět.

Nejpoužívanější zbraň: upravený bláster

Záložní zbraň: Vibročepel

Styl boje: normální

Poznámky: Mám reflexi které se vyrovnají rytířům Jedi, ale nemám LS. Přesto je můj bláster smrtelně přesný.

Kontakt: ICQ 212543044

Volba období: Mandalorianské války

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Takže než se ti bude moct rozjed výcvik je tu taková formalitka a to malý test ohledně pravide. Takže začňeme.

1. Smí hráč spamovat.

2. Mohou uživatelé doplňovat zdejší archívy?

3. Jaký je správný tvar příspěvku?


A teď si otázku 3 vyzkoušíš.
Přepiš text do správného tvaru příspěvku:


Nar Shaada, kantýna
Hej na co koukáš? Zeptal se divně vyhlížející postarší muž. Mladík, kterému tato slova patřila se jen podivně ušklíbl.
Ptám se na co tak koukáš? Zařval rozzlobeně postarší muž. O co mu sakra jde? Pomyslel si mladík.
Přece na tu krásku za tebou. Usmál se mladík a jeho oči opět spočinuli na dívce.
To je moje dcera ty budižkničemu. Zvedl se muž, který teď byl o hodně vyší než mladík. Zatraceně začínají problémi. Prolítlo mladíkovi hlavou.
Tak to jí lituju. Ušklíbl se mladík a taky se postavil.

ondrapp
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 21.9.2008 21:01:51

Příspěvek od ondrapp »

1. Nesmí

2.Nesmějí bez souhlasu administrátora

3. níže

Nar Shaada, kantýna
Hej na co koukáš? Zeptal se divně vyhlížející postarší muž. Mladík, kterému tato slova patřila se jen podivně ušklíbl.
Ptám se na co tak koukáš? Zařval rozzlobeně postarší muž. O co mu sakra jde? Pomyslel si mladík.
Přece na tu krásku za tebou. Usmál se mladík a jeho oči opět spočinuli na dívce. To je moje dcera ty budižkničemu. Zvedl se muž, který teď byl o hodně vyší než mladík. Zatraceně začínají problémi. Prolítlo mladíkovy hlavou.
Tak to jí lituji. Ušklíbl se mladík a taky se postavil.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Tak jo výcvik může započít.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“