Přihláška Larsa Pul(Lukin013)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Přihláška Larsa Pul(Lukin013)

Příspěvek od Girik Narth »

Jméno: Larsa Pul

Věk: 20

Hodnost: Padawan

Rasa: Kaminoan

Planeta narození: Kamino

Životopis postavy před příchodem do řádu: Narodil jsem se na planetě na které neustále pršelo Keunu Pulovi a Wan We Pul. Žil jsem si naprosto normálně až do mých čtrnácti. V mých čtrnácti letech ztroskotala uprostřed naší vesnice na obrovské skále v moři vesmírná loď. Nikdo z její tříčlenné posádky nepřežil až na nějakého cizince. Naši léčitelé tomu cizinci zachránili život. Vůdce vesnice dal cizince k nám aby jsme se o něj starali než se plně uzdraví. Jednou když jsem mu nesl k posteli jídlo zeptal se mě jak se jmenuji. Odpověděl jsem mu a on se mě zeptal jestli vím kdo to jsou Jediové. Já to věděl protože stařešina naší vesnice o Jediích občas vyprávěl. Řekl jsem že vím a on mi řekl že je Jedi. A také mi řekl že ze mně by se také mohl stát Jedi protože ve mně cítí Sílu a dobro. Po té co se uzdravil si o tom promluvil s mými rodiči. Ti souhlasil. Pomohli jsme opravit tom Jedii jeho loď pomocí součástek jež jsme měli k dispozici. Po té jsem s ním odletěl do Enklávy rytířů Jedi na planetě zvané Dantooine. Málem mě nepřijali kvůli mému věku ale pak mist Jedi Dorak usoudil že to ještě jde a tak se ze mě stal učedník. Později si mě za Padawana vzal te Jedi který mě našel na Kaminu.(Tak se má rodná planeta jmenovala.) Ale i po těch letech stále létám za matkou na Kamino.(Otec již zemřel.)

Světelný meč: Dvoubřitý

Barva světelného meče: Tmavě modrá jako obloha na Kaminu

Forma boje se světelným mečem: Boj s oboustraným mečem, Ataru

Schopnosti: Docela dobrý ve všem co může Jedi potřebovat

Schopnosti v Síle: Základy Léčebný trans a dokáže vycítit když někdo v okolí použije Sílu

Popis: S chutí pomáhat a laskavý. Někdy trochu vznětlivý ale jen občas.
Ovšem má spoustu vášní které ne vždy dokáže udržet.

Kontakt: viz. RC 178-069

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Pěkný životopis, jen se mi moc nelíbí tvůj věk, ale v té době Jediové přijímali i starší studenty, protože tak trochu vymírali, to bys možná mohl nechat, dobře, bude mi ctí vést tvůj výcvik.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Díky Luki a stim věkem oni mě přijmuli v tzěch čtrnácti a dvacet je mi teď.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“