Přihláška Sheers Cheers (Cartr)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Přihláška Sheers Cheers (Cartr)

Příspěvek od MrTukan »

Jméno: Sheers Cheers

Titul: učeň

Rasa: člověk

Planeta narození: Lok

Životopis před příchodem postavy do řádu: Sheers si ze svého útlé mládí již dávno nic napamtuju a vlastně ani nikdy nepátral po tom, kým byl dřív, než ho v několika málo letech věku objevil nějaký sith, který v něm vycítl velkou Sílu a přivedl ho do Akademie Sithů na Korribanu. O tomto muži, který vlastně zapříčil to, jaký teď Sheers žije život, již velice dlouho neslyšel a už vlastně také zapomněl jeho jméno. Každopádně na akademii byl výcvik tvrdý a jak léta ubáhala, Sheers stále žil a byl tvrdším, krutějším, nelítostnějším a bezcitnějším každým dnem.

Barva čepele: Červená

Světelný meč: jednočepelový světelný meč

Styl boje se světelným mečem: Hlavním stylem Makashi

Schopnosti: Kromě základní schopností v Síle (bojových a fyzicky zlepšujícíh) se zejména soustředí na ovládání, kontrolu a manipulaci mysli a techniky, které umožňovaly krutě a nelidsky mučit protivníka.

Poznámky: 185 cm vysoký, 90kg vážící urostlý a vypracovaný muž. Černé rovné mastné vlasy spadající až po ramena, krutě vyhlížející ledové černé oči, dlouhý a zkřivený nos - následek jedné velké zlomeniny. V obličeji byl jinak vcelku pěkný, nekazilo ho příliš jizev a tak více než strach působilo z obličeje charizma. Oblékal se do typického roucha učňů sithů a vskutku v něm vypadal velkolepě, i když toužil potom, aby brzy oblékal roucha pravých sithských mistrů, jenž by mu slušela ještě jistě daleko víc.

Je velice charizmatický a svou inteligencí, zkřiveným charakterem a naprostou bezcitností, ba vyžívání se v krutém a dlouhém mučení, budí respekt u mnoho z jeho "kolegů". Díky své inteligenci není nijak extra výbušný, avšak docela pravidelně má výbuchy vzteku. Z druhého pohledu je také často přemýšlivý a váží své činy, než je provede, potom je ale provede se vší krutostí a precizností, která je často tvrdší, než kdyby vybuchl.

Kontakt: 334 686 615



... No, nejlepší to asi není, ale aspoň něco jsem vytvořil.. Tak doufám, že to bude stačit.. Jinak info pro Lukina: domluvil jsem se už s Cartrem, že mě vezme... ;)
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 10.2.2009 18:35:25, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Jo v pořádku s tím se dá pracovat. Tak já tě teda beru šéfe. 8) :D

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“