Robb Mitten(Lukin013)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Robb Mitten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 09.11.2008 14:22:32
Kontaktovat uživatele:

Robb Mitten(Lukin013)

Příspěvek od Robb Mitten »

Jméno:Robb Mitten

Titul:učeň

Rasa:člověk

Planeta narození:Kessel

Životopis:Narodil jsem se v té největší díře v galaxii. Nevím, jak ostatní planety, příliš jsem necestoval, ale Kessel mi připadal jako peklo na oběžné dráze. Můj otec pracoval jako žoldák a jmenoval se Syllary, moje matka byla barmanka v jednom z těch Kesselských pajzlů, kterým lidé říkají kantýna. Tátu, i když byl často pryč jsem měl hodně rád a byl jedinou osobou, která byla světlem v jinak tmavé jeskyni život. Už jako malý jsem prokazoval nepřirozenou vzteklost a nenávist ke všemu kolem mě. Vždy jsem cítil, jako bych byl trestán, aniž bych něco udělal a tak jsem v následku toho trestu přestal brát pravidla vážně.

Jednoho dne jsem mým rodičům díky tomuto anarchistickému chování přivodil malér: Poškodil jsem poměrně drahý speeder jednoho z tamních zločineckých magnátů a ten za mnou poslal dvě gorily, aby mě sledovali.Nembyli moc nenápadní, tak, jako ovšem všichni Gamorreani, ale byli dost rychlí a tak mě dohnali až domů. Táta mě nejprve pokáral, ale pak mě schoval do nějaké tajné skříně, kterou jsem se sklouznul do sklepa, kudy jsem měl utéct. Táta se jim postavil, ale přišly posily a zabily ho. Viděl jsem to na vlastní oči, když jsem byl skrytý pod jedním z tátových generátorů maskovacího pole, přišel jeden z těch tlustých zelených vepřových hlav a pomocí jejich sekery mu usekl hlavu. Potom přišla máma, kterou přeťali vejpůl. Přísahal jsem tehdy, že se pomstím.

Msta se však nedokázala dostavit. I když mě táta poměrně dobře vycvičil v boji a jako žoldák bych nemusel být špatný, ten zločinec byl chráněný armádou mnohem lepších bojovníků, než jsem byl já. Pak se ale můj život změnil - potkal jsem tehdy, poměrně slušně opilý ve své tehdy obvyklé depresi postavu v černém rouchu. I když jsem tehdy nemohl cítit strach, protože jsem byl tak ožralý, že jsem snad viděl jen obrys, jeho aura a jeho plamen žhnoucí v rudých očích mě dokázaly poměrně usadit. Ten muž, byl-li to tedy muž kolem mě prošel jen tak, potom se ale otočil a zadíval se mi do očí. Byly kalné žalem a taky mnoha promilemi Tarisianského piva, ale přesto ve mě vycétil něco zvláštního - Sílu, ale taky hněv a nenávist, kterou jsem cítil snad celý život.

Tehdy mi ten muž nabídl studium a Sithské Akademii na Korribanu. Přiznám se, tehdy jsem neměl ani tucha, co to ten Korriban je, muž mi tehdy ale přislíbil obrovskou moc, takovou, jakou bych se bál i představit. Že bych mohl pomstít smrt rodičů úplně sám. To mě přesvědčilo a poněkud rozkymáceně jsem mu podal třepající ruku...

Probudil jsem se na lodi toho muže, kterému lidé říkali Sith. Cítil jsem silnou opici, motala se mi hlava, měl jsem sušáka a chtělo se mi zvracet, byl jsem na to zvyklý, tehdy to bylo něco extra. Loď letěla na planetu Korriban.

Barva čepele:Meč ještě nemám, ale až si ho vytvořím, bude rudý

Světelný meč:
Až to bude hotové:
Obrázek

Styl boje boje se světelným mečem: Soresu, Ataru

Schopnosti:Obstojný mechanik a střelec, umím rychle utíkat, výborný atlet i gymnasta, prostě taková opice

Schopnosti jako Sith: Rád bych se naučil blesky, škrcení a základní typy levitace, všechno postupně zlepšovat.

Poznámky:Plachý, depresivní, často ožralý, s abstinencí na Akademii se bude jen těžce smiřovat
Vzhled:Asi metr padesát výška, rebelantská tvář s bujnou hnědou hřívou, na dítě celkem svalnatý.

Kontakt: Viktor.Slosarczyk@seznam.cz

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

No, tak něco takového jsem tu dlouho neměl, hmm, být to na mě, byl bys přijat hned, ale musíme vyřídit pár formalit, takže, uprav text:

Korriban - Údolí Temných pánů

Přestože jsem ho pěkně praštil stále nechce padnout. Ten je pomalinku větší osina než ten mistr jedi. Takže je odolný proti bolesti. Zajimavé, nicméně mi tato informace nepomůže k jeho zabití. Budu muset na něj trošku jinak. Něco mě napadlo. Vytáhl jsem jeden svůj blaster a nechal ho levitovat za mnou. Rozběhl jsem se ke studentovi s blasterem za sebou a když jsem byl skoro u něj zařval jsem na něj.

Hej, trotle! Čas zrušit tvůj let!

a sílou odtáhl Rega z dosahu jeho meče. Reg si zřejmě trošku namlátil, ale žije. Mečem v levé ruce jsem mu zablokoval jeho čepel a udělal jsem otočku, abych ho mohl seknout a stále jsem mu blokoval jeho čepel. Otočka vyšla nádherně, jenže on se taky otočil a uhnul mému seku. Následoval sek jeho mečem, kterému jsem se vyhnul a teď jsme proti sobě stáli jen my dva. Tentokrát se do útoku nehnal, měl stále na paměti bolest kterou jsem mu způsobil. A tak jsme tam stáli proti sobě a každý z nás zaujal bojovou pozici. Ticho bylo přerušované našim dechem. Stáli jsme proti sobě a konal přípravy. Blaster který mě následoval jsem nechal za sebou, když jsem začínal tu otočku, takže nyní levitoval za studentem. Trošku změnit směr, kterým hlaveň míří ..

Ano, to je ideální

pousmál jsem se pro sebe a něco v mém postoji ho zřejmě varovalo. Najednou byl takový obezřetnější

Ne, dám ti čas a ty na to příjdeš, tůdle

Zarotoval jsem svými meči a když jsem jimi rotoval, pomocí síly jsem zmáčkl spoušť levitujícího blasteru a poté jsem zaútočil. Střely a meče by měly cíle dosáhnout ve stejný čas
_____________________________________________________________
A ještě:

1.Může hráč doplňovat archívy?
2.Je vše, co napíšeš majetkem fóra?
3.Může hráč odkazovat na konkurenční fóra?
4.Může se klít a nadávat?(sprostě)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Robb Mitten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 09.11.2008 14:22:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robb Mitten »

Korriban - Údolí Temných pánů

Přestože jsem ho pěkně praštil stále nechce padnout. Ten je pomalinku větší osina než ten mistr jedi. Takže je odolný proti bolesti. Zajimavé, nicméně mi tato informace nepomůže k jeho zabití. Budu muset na něj trošku jinak. Něco mě napadlo. Vytáhl jsem jeden svůj blaster a nechal ho levitovat za mnou. Rozběhl jsem se ke studentovi s blasterem za sebou a když jsem byl skoro u něj zařval jsem na něj.

Hej, trotle! Čas zrušit tvůj let!

a sílou odtáhl Rega z dosahu jeho meče. Reg si zřejmě trošku namlátil, ale žije. Mečem v levé ruce jsem mu zablokoval jeho čepel a udělal jsem
otočku, abych ho mohl seknout a stále jsem mu blokoval jeho čepel. Otočka vyšla nádherně, jenže on se taky otočil a uhnul mému seku. Následoval sek jeho mečem, kterému jsem se vyhnul a teď jsme proti sobě stáli jen my dva. Tentokrát se do útoku nehnal, měl stále na paměti bolest kterou jsem mu způsobil. A tak jsme tam stáli proti sobě a každý z nás zaujal bojovou pozici. Ticho bylo přerušované našim dechem. Stáli jsme proti sobě a konal přípravy. Blaster který mě následoval jsem nechal za sebou, když jsem začínal tu otočku, takže nyní levitoval za studentem. Trošku změnit směr, kterým hlaveň míří ..

Ano, to je ideální

pousmál jsem se pro sebe a něco v mém postoji ho zřejmě varovalo. Najednou byl takový obezřetnější

Ne, dám ti čas a ty na to příjdeš, tůdle

Zarotoval jsem svými meči a když jsem jimi rotoval, pomocí síly jsem zmáčkl spoušť levitujícího blasteru a poté jsem zaútočil. Střely a meče by měly cíle dosáhnout ve stejný čas.
_____________________________________________________________
1. Ne
2. Ano
3. Ne
4. Ne

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Fajn, takže teď nic nebrání tomu, abys měl výcvik, takže nejpozději večer ti ho udělám ;)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“