Přihláška: Ashen Shugar

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
JohnySislik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 05.12.2008 08:22:11
Kontaktovat uživatele:

Přihláška: Ashen Shugar

Příspěvek od JohnySislik »

Jméno:/Name: Ashen Shugar
Titul:/Title: Padawan


Rasa/race: Člověk

Planeta narození/Planet of birth: Dantooin

Životopis před příchodem postavy do řádu/CV: Byl synem Dantooinského farmáře, hrával si se svými bratry na polích okolo farmy. Při jedné z her se Ashen ztratil a zabloudil až k jedné z četných jeskyní na Dantooinu. Nevěděl proč, ale něco jej táhlo dovnitř. Vešel do jeskyně a zaal bloudil ve tmě. NAjednou z před sebou uviděl nějakou záři. Byl strachy bez sebe, ale postupoval stále blíž a blíž. Když došel až ke zdroji té záře, tak zjistil že ji vydává zvláštní mléčně bílý krystal. Když se jej dotknul rukou, tak se část kdystalo odlomila a spadla na zem. Ashen ji vzal a dlouho si jej prohlížel. Krystal jej uklidňoval. Po dlouhých hodinách bezduchého zírání do krystalu byl úplně klidný. Použil záře krystalu aby našel východ ven z jeskyně. Když vyšel ven, tak nevěděl jak je to možné ale přesně veděl kudy se má vydat domů. Nebo si to alespoň myslel. Byl na cestě již pár hodin a už se těšil že opět uvidí svou matku otce i bratry. Věděl že musejí být strachy bez sebe. Došel však někam úplně jinam než domů. Objěvil se přímo před enklávou rytířů Jedi. Vůbec nevěděl co má dělat. Chvíli tam jen tak stál, když najednou k němu přistoupila mladá žena, asi tak kolem 20ti let a zeptala se ho co potřebuje. Ashen na ni jen bezmocně zíral. Žena si ho prohlížela a její zrak zůstal zabodnutý na jeho rukách. " Co to máš v těch rukách chlapče? Ashen jí ukázal krystal. Žena se na chlíli zarazila. Cítila z krystalu velkou sílu. Chytla Aschena za ruku. "Pojď prosímtě se mnou." Odvedla Ashena do enklávy. Vyhledala malého zeleného mužíka. "Mistře Wrooku. Omlouvám se že Vás ruším, ale myslím že tento chlapec by Vás mohl velmi zajímat." točila se chlapce. "Ukaž taky mistu Wrookovi co jsi našel." Aschen otevřel dlaň a podal Wrookovi krystal. Ten si jej chvilku prohlížel. Pak prozíravě zkoumal chlapce. Vycítil že je citlivý na sílu. Propustil mladou ženu a vyzval Aschena aby si s ním na chvíli sedl. Vyptával se ho na spoustu otázek o jeho životě i o tom jak přišel k tomu krystalu. Zdyž mu chlapec odpověděl na všechny jeho dotazy, byl mistr nadmíru spokojen. Veděl že před ním stojí jeden z budoucích Padawanů. Vysvětlil Ashenovi jak velký význam má že našel ten krystal a k čemu slouží. Zeptal se ho jestli se nechce stát jedním z mocných rytířů Jedi. Chlapec zmaten vším co se událo se úplně rozzářil nad tím že by se mohl stát jedním z Jediů. Slyšel o nich spoustu historek a byl jimi velmi fascinován. Bez jakého koliv rozmyslu odpověděl že ano. Wrook ihned nechal poslat pro jeho otce aby vše oznámil. Pak Ashenovy řekl, že krystal který našel si prozatím nechá u sebe a že mu ho vrátí při jeho poslední zkoušce aby se mohl stát Padawanem. A tak začal Ashenův dlouhý výcvik. Nyní již má svůj krystal zpátky u sebe, pevně zasazený ve svém prvním světelném meči a čeká na přidělení svého prvního mistra, který jej bude mít jako svého Padawana.

Barva čepele/Color of lightsaber: Bílá

Světelný meč/Lightsaber: Jednoruční

Styl boje/ Style of fight: Schii - Cho

Schopnosti/Possibility: odstrčení, přitáhnotí sv. meče, hod sv. mečem

Poznámky/comments: Mírně nadprůměrný v používání síly, ale v boji s mečem zase naopak trochu pokulhává


Kontakt:/Contact: johnysislik@centrum.cz, ICQ:256187049
Naposledy upravil(a) JohnySislik dne 13.12.2008 10:38:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dobře, tak životopis bys mohl trochu prodloužit, máš tam spoustu potenciálu, už ten krystal je celkem rarita, zkus se o svém životě rozepsat...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
JohnySislik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 05.12.2008 08:22:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JohnySislik »

ok. Zivotopis upraven. Snad uz bude OK

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dobrý, jen ten malý zelený je Vandar a Vrook s jednoduchým V je člověk a taky mistr ;) , ale to je jen taková maličkost. Teď už tě nechám pokračovat, když zvládneš poslední zkoušku:

1. Uprav text do správné podoby

Korriban - Údolí Temných pánů

Přestože jsem ho pěkně praštil stále nechce padnout. Ten je pomalinku větší osina než ten mistr jedi. Takže je odolný proti bolesti. Zajimavé, nicméně mi tato informace nepomůže k jeho zabití. Budu muset na něj trošku jinak. Něco mě napadlo. Vytáhl jsem jeden svůj blaster a nechal ho levitovat za mnou. Rozběhl jsem se ke studentovi s blasterem za sebou a když jsem byl skoro u něj zařval jsem na něj.

Hej, trotle! Čas zrušit tvůj let!

a sílou odtáhl Rega z dosahu jeho meče. Reg si zřejmě trošku namlátil, ale žije. Mečem v levé ruce jsem mu zablokoval jeho čepel a udělal jsem
otočku, abych ho mohl seknout a stále jsem mu blokoval jeho čepel. Otočka vyšla nádherně, jenže on se taky otočil a uhnul mému seku. Následoval sek jeho mečem, kterému jsem se vyhnul a teď jsme proti sobě stáli jen my dva. Tentokrát se do útoku nehnal, měl stále na paměti bolest kterou jsem mu způsobil. A tak jsme tam stáli proti sobě a každý z nás zaujal bojovou pozici. Ticho bylo přerušované našim dechem. Stáli jsme proti sobě a konal přípravy. Blaster který mě následoval jsem nechal za sebou, když jsem začínal tu otočku, takže nyní levitoval za studentem. Trošku změnit směr, kterým hlaveň míří ..

Ano, to je ideální

pousmál jsem se pro sebe a něco v mém postoji ho zřejmě varovalo. Najednou byl takový obezřetnější

Ne, dám ti čas a ty na to příjdeš, tůdle

Zarotoval jsem svými meči a když jsem jimi rotoval, pomocí síly jsem zmáčkl spoušť levitujícího blasteru a poté jsem zaútočil. Střely a meče by měly cíle dosáhnout ve stejný čas.

2. Smí hráč spamovat nebo odkazovat na konkurenční fóra?
3. Co potřebuje hráč k doplnění archívu?
4. Napiš další 3 věci, které hráč na fóru nesmí

Odpovědi najdeš v pravidlech
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
JohnySislik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 05.12.2008 08:22:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JohnySislik »

Sorry za ty mistry je to uz chvile co jsem hral KOTOR a prohodil jsem si je

1. Uprav text do správné podoby

Korriban - Údolí Temných pánů

Přestože jsem ho pěkně praštil stále nechce padnout. Ten je pomalinku větší osina než ten mistr jedi. Takže je odolný proti bolesti. Zajimavé, nicméně mi tato informace nepomůže k jeho zabití. Budu muset na něj trošku jinak. Něco mě napadlo. Vytáhl jsem jeden svůj blaster a nechal ho levitovat za mnou. Rozběhl jsem se ke studentovi s blasterem za sebou a když jsem byl skoro u něj zařval jsem na něj.

Hej, trotle! Čas zrušit tvůj let!

a sílou odtáhl Rega z dosahu jeho meče. Reg si zřejmě trošku namlátil, ale žije. Mečem v levé ruce jsem mu zablokoval jeho čepel a udělal jsem
otočku, abych ho mohl seknout a stále jsem mu blokoval jeho čepel. Otočka vyšla nádherně, jenže on se taky otočil a uhnul mému seku. Následoval sek jeho mečem, kterému jsem se vyhnul a teď jsme proti sobě stáli jen my dva. Tentokrát se do útoku nehnal, měl stále na paměti bolest kterou jsem mu způsobil. A tak jsme tam stáli proti sobě a každý z nás zaujal bojovou pozici. Ticho bylo přerušované našim dechem. Stáli jsme proti sobě a konal přípravy. Blaster který mě následoval jsem nechal za sebou, když jsem začínal tu otočku, takže nyní levitoval za studentem. Trošku změnit směr, kterým hlaveň míří ..

Ano, to je ideální

pousmál jsem se pro sebe a něco v mém postoji ho zřejmě varovalo. Najednou byl takový obezřetnější

Ne, dám ti čas a ty na to příjdeš, tůdle

Zarotoval jsem svými meči a když jsem jimi rotoval, pomocí síly jsem zmáčkl spoušť levitujícího blasteru a poté jsem zaútočil. Střely a meče by měly cíle dosáhnout ve stejný čas.

2. Smí hráč spamovat nebo odkazovat na konkurenční fóra? Ne
3. Co potřebuje hráč k doplnění archívu? souhlas administratora
4. Napiš další 3 věci, které hráč na fóru nesmí : v jednom obdobi mit vice postav, vedomne poskodit akademii sithu, nesmi se vulgarne vyjadrovat

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dobře, zítra ti udělám výcvik...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
JohnySislik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 05.12.2008 08:22:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JohnySislik »

ok budu se tesit

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“