Přihláška Nehava

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Přihláška Nehava

Příspěvek od Lukin013 »

Jméno: Nehav

Titul: Temný Jedi

Příslušnost: Revanovo Sithské Impérium

Věk: 24 let

Planeta narození: neznámá

Životopis: Narodil jsem se na neznámé planetě daleko za hranicemi Staré Republiky, ba dokonce tam, kam doposud nevstoupila noha Mandaloriana ani Sitha. Můj příběh se začal odehrávat asi patnáct let před vypuknutím Mandalorianských válek. Narodil jsem se na neznámé planetě na hranici říše Pravých Sithů, kteří se formovali v neznámých oblastech. Sithové se roztahovali po neznámých oblastech a tak byl pro jejich expanzi důležitý i náš svět. Byla to bohatá planeta, velmi vyspělá a jak jsem řekl, pro Pravé Sithy velmi důležitá. Vtrhli do našeho systému, když jsem měl asi pět let a rozpoutali peklo. Ovládali mystickou magii, později jsem se dozvěděl, že je to Síla, kterou dokázal ovládat jen můj otec. Ten se utkal v souboji s císařem, který jej ale rychle porazil, protože jí byl mnohem znalejší. Já to celé sledoval a moc dobře si to celé pamatuji. Planeta už v té době neměla na povrchu jedinou budovu, všechny byly zničeny. Na vrcholku tamějšího chrámu můj otec, jako správce planety postavil císaři a pozvedl hůl proti nepřítelově rudě žhnoucímu světelnému meči. Chvíli spolu bojovali, ale nepřítelova zbraň byla silnější a jeho moc byla větší, než otcova. Ten padl bez hlavy k zemi. Císař potom přistoupil ke mně. Tehdy jsem byl jediný, kdo přežil. Císař mě nechal vycvičit ve velkého bojovníka. Krátce po Mandalorianských válkách, to mi bylo asi 21 let do neznámých oblastí vztoupil Revan pátrající po Star Forge. Praví Sithové, kteří ještě nebyli připraveni postavit se Republice se skryli, ale Revan narazil na jednoho z nich, nepoznal ale koho. Vycítil ve mně velkou Sílu a rozhodl se vzít mě na svých cestách s sebou. Tak jsem se dostal do vznikajícího Revanova imperia, kde jsem se stal jedním z učitelů na Sithské akademii. Oficiálně jsem však stále nezískal titul mistra. Po nějaké době vypukla Občanská válka rytířů Jedi a tak jsem nastoupil do jedné z prvních linií a snažil se pro svého nového pána dobývat nové systémy. Tuto činnost praktikuji dodnes

Světelný meč:
Rukojeť: Nádherně zpracovaná stříbrná rukojeť s mým jménem v Sithském jazyce.
Barva meče: Rudá

Styl boje: Juyo, Shien, Ataru

Schopnosti:

Klasické: Základní schopnosti v pilotování, ovládání počítačů a opravování. Vysoká dovednost ošetření zranění, demolice a zabezpečení.

Schopnosti v Síle: Všechny druhy telekineze, ovládání mysli a taky dokáže oživit mrtvé. S tím jde ruku v ruce léčení, Nehav má ale v oblibě parazitismus na životu nepřátel

Vlastnosti:

Vzhled: Vysoký se středně dlouhými vlasy, hnědé oči, tvrdé rysy. Skvěle propracovaná postava

Charakter: Je jako Sílu ovládající stroj naprosto loajální Revanovi a Císaři Pravých Sithů. Přesto postupem času začíná přemýšlet, proč dělá to, co dělá. Začíná v sobě objevovat světlá místa po svém otci, spravedlivém a světlu sloužícím proroku Síly.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

kdyžtak bych si tě vzala na starost, výcvik by byl zítra

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Díky ti :)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“