Přihláška Freedom Nadd

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Přihláška Freedom Nadd

Příspěvek od Freedon Nadd »

Jméno:Thomas Enrique Araya

Titul:Učeň

Rasa:Člověk

Planeta narození:Corruscant

Životopis:Narodil jsem se jako sirotek v ulicích Corruscantu. Neměl jsem žádné přátele ani příbuzné kteří by se o mě postarali.Takže jsem kradl, abych přežil. Když mi bylo asi 6 let přiletěli na planetu jediové.Toho jsem využil a hned jsem je chtěl okrást. Vlezl jsem do jejich lodi a ukradl nějaké jídlo a potom jsem prohledával celou loď, jestli tam náhodou není něco cenného. Ale byl jsem tak unavený že jsem usnul ve skladišti za krabicemi. Mezi tím jediové nastoupily jediové zpátky na loď a odletěli i semnou ve skladišti na Dantoonie. Tam jsem se vzbudil a chtěl jsem utéct ale jediové mě zastavily zeptali se mě co jsem děla na jejich lodi. Všechno jsem jim pověděl i to, že jsem sirotek který se chtěl jen najíst. A oni mě předvolali před radu v enklávě rytířů jedi. Mistři co zasedali v radě mě zkoušeli v používání Síly. Celkem mi to šlo a později si mě vzali do učení.Naučili mě dobře zacházet se světelným mečem a naučili mě jak ovládat Sílu a jak s pomocí ní vidět. Potom mě zasvětili s jejich kodexem. Ten se mi moc nezamlouval a často jsem ho porušoval. Za několik měsíců jsem byl vypovězen z řádu, protože jsem se porval s jedním jediem a useknul jsem mu ruku.Velice jsem se rozzuřil a odešel jsem do hangáru tam jsem ukradl jednu z lodí a odletěl na Korribann a tam sem požádal o přijetí ve zdejší sithské akademii. Tam mě přijaly a doučili moje nedostatky v boji se světelným mečem a v používání Síly. A později mě seznámili s jejich kodexem který se mi velice líbil. A po několika dnech cvičení se konali veliké zkoušky. Které jsem díky svým zkušenostem a našprtaným vědomostem se tyto zkoušky složil. Potom se mě ujal jeden z mistrů a cvičil mě.Během pobytu na Korribannské akademii sem si udělal dva světelné meče první byl začátečnický a nyní mám velice silný a obratný meč se žhavím ostřím.

Barva čepele: Červená

Světelný meč:dobrý světelný meč(velice dobře se sním zachází)

Styl boje se světelným mečem:Niman,Shi-cho

Schopnosti:velice obratný a fyzicky zdatný, dobré reflexy, cit pro mechaniku, dobrý pilot, zdatný skokan, celkem odolný na rány pěstí

Schopnosti jako rytíř jedi, sith:vysoké skoky pomocí síly, dobré odhození, začátečnické přitáhnutí, dobrá zvedání těžších věcí, dobrá škrcení, začátečnické blesky, zničení droida, dobré bojové umění se světelným mečem, veliký cit pro Sílu

Poznámky:Vysoký 185 cm, černé vlasy dlouhé po ramena, zelené oči, průměrně atletická postava

Charakter:Celkem klidný člověk, chce od ostatních respekt ale dokáže se opravdu hodně rozzuřit a hlavně při bitvách.

Kontakt: icq:438784466 , e-mail:disciplinejack@seznam.cz
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Beru tě teda já.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“