Přihláška Osaar Sekop

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ossar Sekop
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 29.7.2009 02:01:15

Přihláška Osaar Sekop

Příspěvek od Ossar Sekop »

Jméno: Ossar Sekop

Titul: Učedník

Rasa: Člověk

Planeta narození: Nar Shaddaa

Životopis před příchodem postavy do řádu: Narodil jsem se na Nar Shaddaa, žili jsme v chudobě a strachu z tamní Centrály. Otec byl alkoholik a špatný hráč pazzaku. Nakonec byl zadlužený tak že ho Centrála odklidila a chtěla zaplatit po mé matce když jim řekla že nemá tolik kreditů, řekli že když nezaplatí tak mě odvedou do otroctví. Matka se je snažila zastavit ale marně zabili ji stejně jako otce, podařilo se mi utéct a plný hněvu jsem se skrýval v ruchu města. Okrádal jsem slabé o kredity abych přežil až se mi nakonec povedlo propašovat se na nákladní loď. Neměl jsem zdaní kam ta loď letí, ale doufal jsem že daleko od Nar Shaddaa. Přistali jsme na pusté planetě. Nikdy jsem o ni neslyšel, v přístavu mi řekli že tohle je Korriban a že je tu akademie Sithů. Rozhodl jsem se zkusit to ,neměl jsem jinou možnost Mistr akademie ze mě vycítil obrovský hněv a řekl že mě příjme za studenta.

Barva čepele: červená


Světelný meč: Sithsky jednočepeloví

Styl boje se světelným mečem: Ataru,Makashi

Schopnosti: Síla šok, síla odstrčení

Schopnosti jako sith: Síla blesk, síla vlna, ovládnutí mysli

Poznámky: Středně vysoký.Vynalézavý.Hbitý.Dobrý v používání počítačů .Špatný opravář. Pruměrný pilot

Kontakt: skype: lawlender icq:384043448

Jediný síly co znám jsou z Kotoru1 a Kotoru2 takže je tam mám vypsaný :)

Chtěl bych se zaměřit na zachazení se světelným mečem
Naposledy upravil(a) Ossar Sekop dne 29.7.2009 22:03:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

hmm, další sirotek, ale proti gustu...
spíš mi tam skřípe jeden detail, jestliže máš Sithský meč tak by měl mít červenou barvu, pokud chceš mít fialovej tak je to obyčejnej světelňák a během výcviku ho budeš muset změnit na červenej
Ale jinak zde nevidím žádné větší překážky, dám ti sem testík a uvidíme.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

tak ten testík
1 ) Můžeš přispívat do archivů?
2 ) Jak můžeš vložit odkaz?
3 ) Kde jsou hrobky většiny sithských lordů?
4 ) Přepiš text do správného tvaru:

Coruscant, chrám Jediů
Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce. No ne, docela krásný den. Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře. Dále. Zavolal jsem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Ossar Sekop
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 29.7.2009 02:01:15

Příspěvek od Ossar Sekop »

Sirotek proto abych měl hněv u sithu se to hodí
Revan měla taky fialovej meč a byl/a sith

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

tak neříkam že nesmíš bej sirotek
a co se revana týče: dle cannonu to byl muž, a fialovej meč měl když byl ještě jedi, poté přešel na červenej, takže s fialovim mohl být viděn spíš během jeho přechodu na DS ( nehledě na to že zavedl pro sithy pravidlo červeného meče)
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Ossar Sekop
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 29.7.2009 02:01:15

Příspěvek od Ossar Sekop »

1) s povolením admina
2)jenom v code
3)Korriban
4)Coruscant, chrám Jediů
Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce. No ne, docela krásný den. Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře. Dále. Zavolal jsem.
Naposledy upravil(a) Ossar Sekop dne 29.7.2009 22:27:15, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

test: 1) ne, povolit ti to musí někdo jinej
4) něco jsi zapoměl
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

fajn, tak to máš, výcvik čekej nejspíše zítra.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“