Gnost Kohn

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Gnost Kohn

Příspěvek od Gnost Kohn »

Jméno: Gnost Kohn

Titul:Učedník

Rasa:Kel Dor

Věk:20

Planeta narození:Dorin

Životopis:Gnost byl Kel Dor původem z jejich domovské planety Dorin. Kvůli své fyziologii musí v prostředích bohatých na kyslík nosit ochranné brýle a protikyslíkovou masku. Jak je u Kel Dorů zvykem.Jeho otec byl obchodníkem a cestoval po mnoha planetách,jednou svého syna vzal ssebou ,když uzavíral obchod,nechal svého syna chodit po trhu,on se však ztratil a byl chycen otrokáři,naštěstí zde byl jeden Jedi,který ho včas zachránil.Ten ho poté odvedl za jeho otcem.Po cestě k jejich lodi,se ho Gnost vyptával a všelijaké otázky ohledně Síly a jiných věcí.Jedi v něm vycítil potenciál.Když ho Jedi vrátil jeho otci,řekl mu že by se z jeho syna mohl stát také jedi jako on.Jeho otec souhlasil a tak byl Gnost odveden na akademii na Coruscantu kde pod vedením několika mistrů Jedi studoval. Naučil se základy technik boje,používání síly.Jeho touha po vědění byla bezmezná a brzy akademii opustil.Jeho mistr mu řekl že se v něm zklamal,chtěl z něj vychovat opravdového Jedie a doufal že jednou dokonce i usedne v nejvyšší radě Jediů.Gnost odvětil jen pouhým sklopením hlavy a pak odešel.Toulal se po planetách a pokoušel se najít artefakty které by ho mohli obohatit o tajemství síly a vědění.Jednou si jej všiml muž v černém.odhalil mu,že je Sithský mistr a může mu odhalit sílu ze sithského pohledu,rozvinout jeho schopnosti.Oba odešli na sithskou akademii na Korribanu kde Gnost započal svůj sithský výcvik.

Barva čepele:Oranžová

Světelný meč:Jeden jednočepelový meč,z doby základního,neukončeného výcviku na jedie,později si chce vyrobit ještě jeden červený

Styl boje se světelným mečem:Soresu/Jar'Kai

Schopnosti:Vysoké skoky,pohybování menšímy věcmi(světelný meč)

Schopnosti jako sith: Blesky, pohybování s velkými věcmi,škrcení silou


Poznámky:190cm vysoký,černé oči schované pod ochranou maskou před kyslíkem v atmosféře,horší pilot ale zdatný opravář.


kontakt: sauron94@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Gnost Kohn dne 19.9.2009 17:56:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže přihláška je v pořádku, možná by jsi mohl v životopisu rozvinout okolnosti opuštění Chrámu Jedi na Coruscantu, ale to už nechám na tobě.

Takže ti rovnou položím test z pravidel, který je zde nezbytnou součástí přijímání první přihlášky nováčka:

1, Kolik hratelných postav, můžeš mít v jednom období ?

2, Můžeš tu nějak propagovat jakoukoliv formu reklamy ?

3, Co nesmí být v tvém podpisu ? (text který se zobrazuje pod každým tvým příspěvkem ?)

A kromě odpovědí na tyto otázky ještě uprav následující text do formy, jak by měl vypadat v herním příspevku(uvítám i odřádkování na správných místech, ale není povinné):

Ruusan, Hospoda u Sitha:
Sledoval jsem rodiana, jak si odplivnul předtím, než přišel těsně ke mě a vytrvale mi hleděl do očí. Jeho slovní urážka pro mě nic neznamenala a taky jsem se podle toho tvářil. Právě sis podepsal rozsudek smrti Ghúfe, nějaká poslední slova ? odpovím na jeho výhružky, no spíše mu jenom oznámím to, že v následující vteřině jej hodlám probodnout svým nově postaveným červeným mečem. To bude ideální křest pro mou novou hračku. pomyslím si ještě, než přejdu k činu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

1. jednu
2,ne,jediná vyjímka je po domluvě s administrátory
3,jakákoli forma reklamy


Ruusan, Hospoda u Sitha:
Sledoval jsem Dodiana, jak si odplivnul předtím, než přišel těsně ke mě a vytrvale mi hleděl do očí.
Jeho slovní urážka pro mě nic neznamenala a taky jsem se podle toho tvářil.
Právě sis podepsal rozsudek smrti Ghúfe, nějaká poslední slova ? odpovím na jeho výhružky, no spíše mu jenom oznámím to, že v následující vteřině jej hodlám probodnout svým nově postaveným červeným mečem.
To bude ideální křest pro mou novou hračku. pomyslím si ještě, než přejdu k činu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... vše je správně, takže nyní zbývá už jenom tužit trpělivost a vyčkat, dokud se tě neujme některý z moderů :-) Kdyby se tak nestalo v rámci dvou/tří dnů, tak napiš mě nebo jinýmu adminovi a něco se bude dít :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

OK, beru tě.
Pouze doplnění: v jaké době by jsi svůj výcvik chtěl? začátek občanský výlky ryt. jedi, její pokročilou fázi, válku s exarem kunem?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

začátek jedijské občanské války

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

OK, ještě dneska bych ti měl nahodit výcvik
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“