Přihláška Rand al´Thor

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Přihláška Rand al´Thor

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Jméno: Rand al´ Thor

věk: 15

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Corusant

Životopis: Narodil jsem se do naprosto obyčejné rodiny na Corusantu. Matka byla tanečnice v jakémsi zapadlém baru, síla ví jak se jmenoval. Člověk si opravdu nemůže pamatovat vše, zvláště když je tříletý. Otec o sobě vždy tvrdil že je obyčejný horník, jeho domácí výbava kterou neopatrně nechával nezamčenou v komoře však vypovídala spíše o vojenském zaměření nežli hornickém. Vždy si přáli aby jsem měl lepší žívot nežli měli oni. proto se snažili šetřit veškeré peníze na mé vzdělání. Ve třech letech se u mne začali projevovat zvláštní schopnosti, velice snadno jsem vyskakoval na vysoká místa, výše nežli dokáže vyskočit dospělý člověk, natož takový špunt. A jednou jsem dokonce nechtěně (zlomyslně ) praštil s otcem o zeď když mi chtěl napráskat za jakousi nehodu kterou jsem způsobil. Po pravdě jsem toho kluka vážně chtěl nakopnout tam kam jsem ho nakopl když si ze mne utahoval že ho nedohoním, ale to tehdá nemusel nikdo vědět. Rodiče žijící na Corusantu opravdu neměli potíže rozpoznat že vše není jak má být. vzali mne tedy do chrámu kde jsem byl bez váhání přijat k výcviku a zařazen k younglingům. Poslední co jsem o rodičích slyšel, bylo že samou radostí že mne čeká vážený život Jedie. Se samou radostí zpili do němoty, pak vzali peníze které šetřili na mé vzdělání a odjeli na dovolenou. Jelikož Jedi se musí odprostit od minulého života aby se nebál o ztrátu blízkých a žít hlavně přítomností. Rodiče jsem už celých 12 let neviděl. Ani nevím kde jsou, nebo jak žijí pomalu si je ani nepamatuji.

Barva čepele: Zelená

Styl boje se světelným mečem: Shien/Djem So

Schopnosti: Skok,Odhození

Schopnosti jako rytíř jedi, sith... :Bojová předvídavost, Léčení, Bitevní meditace, vysoké skoky, Hození, Vlna

Poznámky:člověk vysoké štíhlé postavy s krátkými černými vlasy. Modré oči, krapet neposedný ale přesto poslušný rad svého mistra.

_____________________________________________________________
Období? je to na vás, ale možná začátek mandorianských válek
dokud byl Revan ještě poslušný padawan
Start, Corushant or Dantooin také volná ruka

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Lepší.. teď k otázkám.


1) Kolik postav můžeš mít v jednom období?
2) Můžeš zde propagovat nějakou formu reklami?
3) Co nesmí být v tvém podpisu?

A ještě text.

Coruscant, bar.
Byl jsi v baru u jednoho staršího chlápka. Pochvilce k tobě přisedl chlapík.
Čau, můžu si sem sednout? Vidím že si jedi.
Poté se otočí k barmanovi a obědná dvě rundy pití, jednu i pro tebe a ihned opět spustí.
Měl bych prozbičku.. jedi. Nemůžeš zabít tohohle chlápka?
Zeptá se tě a kouká na tebe drsným výrazem.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

1)jen jednu

2)ne, jen s povolenim admina.

3)nesmi obsahovat reklamu pokud to nepovoli admin, nesmi byt delsi nez 300 znaku

Coruscant, bar.
Byl jsi v baru u jednoho staršího chlápka. Pochvilce k tobě přisedl chlapík.
Čau, můžu si sem sednout? Vidím že si jedi.
Poté se otočí k barmanovi a obědná dvě rundy pití, jednu i pro tebe a ihned opět spustí.
Měl bych prozbičku.. jedi. Nemůžeš zabít tohohle chlápka?
Zeptá se tě a kouká na tebe drsným výrazem.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vypadá to správně, ještě možná dnes nebo zítra ti založím výcvik.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

ok, budu cekat

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“