Aaryn Baor (Atalon)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Aaryn Baor (Atalon)

Příspěvek od Davidss »

Jméno: Aaryn Baor (chisské jméno Derr´Treg´Lomodor)

Titul: Učedník

Rasa: Chiss

Planeta narození: Csilla

Životopis: Narodil se do rodiny chisského Jedie,který se při shlédání s rodinou,zamiloval do služky.Vzal si ji a začali spolu žít.Otec věděl že budu mít nadání v Síle a tak se snažil abych byl k ní co nejvíce náchylný.Od šesti let mě začal trénovat v boji se světelným mečem a k vědomému používání Síly.(vzhledem k mému věku,schopnosti tedy jako: přitažení,odhození).

V mých čtrnácti letech,se otec vydal na planetu Malachor V,o které kolovali zvěsti,že na ni byla založena Sithská Akademie,jako na Korribanu.Na tuto misi,mě vzal s sebou,ostatně jako na několik jiných.Říkal mi že pokud tady uspěju,vezme mě na Dantooine,kde je Enkláva rytířu Jedi.Vyrazili jsme a zjistili,že zvěsti nelhali a Akademie tam doopravdy byla.Otec se pustil do souboje se strážemi,chtěl se dostat dovnitř na průzkum.Prvního zabil ale druhý byl nad jeho síly či Síly.

Přešel ke mě a já jsem na něj použil odhození,schopnost naučenou již mrtvým otcem.Ale samozřejmě to bylo vzhledem k mému věku,jen takové slabé ale stačilo to,aby věděl že mám nadání v Síle.Odvedl mě s sebou do prostor Akademie a tam za pár dní,započal můj výcvik.Vyrobil jsem si svůj světelný meč,podobný otcovu,se kterým jsem trénoval.Nazval jsem ho Death Warrant,neboli Rozsudek Smrti.To z výchovy otce.Naučil mě,pojmenovávat předměty.Každopádně,teď v 16 letech,je můj výcvik skoro ukončen a já jsem připraven stát se nejmocnější Sith ve vesmíru.

Světelný meč:Jeden jednočepelový,je na něj dosti hrdý,skvěle s ním zachází,pojmenoval jej,dost se s ním sžil.

Obrázek

Barva čepele: Červená,až do krvava.

Styl boje: Pokročilé Ataru,pro které ma přirozený talent,docela rozvinutý Shien,ostatní styly,byť jsou silné,považuje za podřadné.

Schopnosti:Obratný,pohyblivý,inteligentní,fyzicky zdatný,vytrvalý,skvělý šermíř.Ze silových schopností,zatím ty základní.

Schopnosti jako Sith:Telekineze,Vír,Škrcení,Úchop,Blesky a Jekot.

Poznámky:Vysoký,štíhlý,atraktivní,elegantní,svalnatý,mohutný,vytrvalý,pohyblivý,nedůvěřivý,chladnokrevný,jízlivý,sarkastický,jizva pod pravým okem,která ale nikterak neovlivňuje jeho vidění,ale naopak mu dodává jakousi zvláštní eleganci.A mimořádně mocichtivý.

Naučil se nedávat najevo emoce a vždy je skrývat.Nedává najevo svou pravou sílu/Sílu a vždy se ukazuje slabší než je.Nosí lehké bitevní brnění ale povětšinou ho zakrývá rouchem.Nosí rád kapuci.Roucho má ozdobené různými doplňky z mandalorianské oceli.(pyramidky,kuželky,jehlanky atp.)

Kontakt: ICQ-417-565-586
Naposledy upravil(a) Davidss dne 16.6.2010 18:00:05, celkem upraveno 1 x.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Dobře další sith na světě, tvá druhá postava takže test uletěl oknem a vrhnem se na to.

Nějaká přání?

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Žádné nemám,jsem nenáročný ;) :D
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

tak výcvik na světě, hodně štěstí:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=44898#44898

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“