Robin - Acrin Eraas

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Robin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 07.8.2010 13:51:55

Robin - Acrin Eraas

Příspěvek od Robin »

Jméno: Acrin Eraas
Narozen: 3983 BBY
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Planeta narození: Delaya
Životopis postavy: Narodil jsem se na planetě Delaya, sesterské planetě Alderaanu, ze kterého pocházel můj otec a kde jsem vyrůstal. Když má matka zemřela při nehodě v jedné z továren mého otce, vzal mě otec s sebou na Alderaan. Zde jsem vyrůstal jako syn bohatého obchodníka a majitele mnoha továren na Delaye. Jediové k nám přišli když mi bylo pět let, protože rodina mého otce byla známá svou citlivostí k Síle, zčásti také na doporučení méhostrýce, mistra Jedi. Můj otec se cestou Jediho nevydal, i když byl velice citlivý na Sílu a místo toho svého talentu využíval v obchodních kruzích. Na nátlak mého strýce a také proto, že věděl, že mámatka si pro mne přála budoucnost Jediho, nakonec svolil a já byl přijat do řádu.
Barva čepele: stříbrná
Světelný meč: jeden jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem: Soresu, Ataru
Schopnosti: přitažení, odhození, skok, štěpný bod
Schopnosti jako rytíř Jedi: hození, léčení
Poznámky: na svůj věk mírně vyšší než průměrně, delší světlé vlasy, nemá rád povýšenost, neboť ji od na rození viděl všude kolem sebe, trpělivý
Kontakt: rplanek@gmail.com

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tak, pardon, že jsi musel čekat, ale byl zrovna sraz akademie, takže jsme nebyli na netu
Přihláška, ač kratší vypadá dobře a je tam vše podstatné.
ke schopnostem doplním, že štěpný bod je dosti vzácná schopnost a osvojíš si ji (budeš ji účinně schopen používat) až později v misích

jinak testík:
1) jaké jsou podmínky pro vytvoření druhé přihlášky?
2) Můžeš doplňovat archívy?
3) Můžeš odpovídat za jiné postavy?
4)uprav text do správného tvaru:
Hoth, základna Aliance Poručík Wagen ke mně přišel a aniž bych něco tušil, zvolal: Kde máte svého tantauna, vojáku? až mi málem praskly ušní bubínky. Taky jsi mi to mohl říct tišeji, blbe! napadlo mě, když jsem nadřízenému zasalutoval a zahlaholil: Pane, je právě v západním sektoru pevnosti s ostatními zvířaty... Poručík mě sledoval ostřížím zrakem a pak odešel. Uff,konečně ten hnidopich vypadl! pomyslel jsem si...
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Robin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 07.8.2010 13:51:55

Příspěvek od Robin »

Ahoj, takže odpovědi:

1) Nesmí být ve stejném období a v jiném až po dokončení výcviku a schválení od moderátora
2) Nemohu bez souhlasu administrátora
3) V příspěvku mohu odpovídat pouze za svou postavu
4) Hoth, základna Aliance
Poručík Wagen ke mně přišel a aniž bych něco tušil, zvolal: Kde máte svého tantauna, vojáku? až mi málem praskly ušní bubínky. Taky jsi mi to mohl říct tišeji, blbe! napadlo mě, když jsem nadřízenému zasalutoval a zahlaholil: Pane, je právě v západním sektoru pevnosti s ostatními zvířaty... Poručík mě sledoval ostřížím zrakem a pak odešel. Uff,konečně ten hnidopich vypadl! pomyslel jsem si...

Jinak vím, že štěpný bod je v SW schopnost dosti vzácná a málo využívaná a když jsem si trochu projížděl přihlášky v tomto období, u nikoho jsem na ni nenarazil, proto mě napadlo, že by jako výjimečnost nemusela škodit

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

test správně, k textu: bylo by fajn, kdyby jsi odentrovával přímou řeč a myšlenky, ale jinak gut
během zítřka očekávej výcvik, jen máš nějaké přání ohledně výcviku, a v kolika letech by jsi chtěl mít ten výcvik?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Robin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 21
Registrován: 07.8.2010 13:51:55

Příspěvek od Robin »

Žádné zvláštní přání nemám, bylo by fajn, kdyby mé postavě bylo tak kolem 17 :D

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

výcvik založen

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=47029#47029
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“