Prihláška: Newermind Lightwalker (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Newermind Lightwalker (Pear)

Příspěvek od vodovod »

Meno: Newermind Lightwalker

Titul: Padawan

Rasa: Človek

Rodná planeta : Nar shadaa

Životopis: Narodil som sa na Nar Shadaa .Svoju matku som nikdy
nepoznal, kedže otca opustila a nechala mu na krku mňa. Môj otec bol jedným v vyšších veliteľov Centrály. Ako 4 ročný som získal cit pre silu. Trénoval som ho. Keďže môj otec patril k bohatším obyvateľom Nar shadaa, mal som dosť prostriedkov na rozvíjanie. Rok nato som požiadal otca nech ma dá do chrámu Jedi na Coruscante. Keďže ma mal otec rád, tak vyhovel mojim požiadavkám. Prihlásil ho do akadémie na Coruscante.

Farba čepele: Modrá

Štýl boja so svetelným mečom : Ataru, Shien

Schopnosti: zrýchlenie (force speed),skok (force jump) pritiahnutie (force pull) odhodenie (force push), hod meča (saber throw)

Schopnosti ako rytier jedi: majstrovsky ovládať : zrýchlenie (force speed),skok (force jump) pritiahnutie (force pull) odhodenie (force push) hod meča (saber throw)

Poznámky: Vysoký, krátke vlasy hnedej farby s modrými očami. Je flegmatik. Pri bojoch bojuje v prvej línii.

Rozsah znalostí: Star wars trilógie (stará aj nová) hra KOTOR 2 ( onedlho budem mať aj KOTOR 1 )

Kontakt: ICQ - 306349113, skype – vodovod55 – email damianhornakmail.com (na email chodím len raz za čas)

Obdobie: Mandaloriánske vojny

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ještě nám chybí test...
1. Kde najdeš nejdůležitější pokyny ohledně fungování fóra Akademie Sithů?
2. Kolik postav můžeš mít normálně najednou v jednom období?
3. Jak dlouhý může být podpis?
4. Uprav text do správného tvaru.

Coruscant - kantýna
Potom co jsem vstoupil do kantýny jsem se rozhlédl kolem. Viděl jsem tam dva rodiany, kteří se netvářili zrovna přátelsky. Proboha, že by to byli oni? Pomyslel jsem si a vydal jsem se pomalu k nim. Když jsem se přiblížil, tak jsem je oslovil. Zdravím, tak jsem tu, co odemě váš šéf chce? Zastavil jsem se kousek od nich a čekal, co z nich vypadne, přičemž jsem měl ruku permanentně na svém blasteru, abych mohl případně rychle reagovat.

To první zodpovězet, ten text upravit do herní podoby...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

1. V sekcii pravidla a návod hry
2. Jednu
3. 300 znakov
4.
Coruscant - kantýna

Potom co jsem vstoupil do kantýny jsem se rozhlédl kolem. Viděl jsem tam dva rodiany, kteří se netvářili zrovna přátelsky. Proboha, že by to byli oni? Pomyslel jsem si a vydal jsem se pomalu k nim. Když jsem se přiblížil, tak jsem je oslovil. Zdravím, tak jsem tu, co odemě váš šéf chce? Zastavil jsem se kousek od nich a čekal, co z nich vypadne, přičemž jsem měl ruku permanentně na svém blasteru, abych mohl případně rychle reagovat.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“