Erax

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Erax

Příspěvek od Iandoin »

Jméno: Erax

Hodnost: Učedník

Rasa :Falleen

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Narodil jsem se do spořádané středostavovské rodiny na Coruscantu, kde jsem měl dva mladší bratry a jednu starší sestru. Otec pracoval jako barman a má matka vedoucí v jednom menším supermarketu. Měl jsem je moc rád a tak jsem spokojeně chodil do školy a všeobecně jsem si užíval života. To se ovšem změnilo v mých sedmi letech, kdy začala být naše čtvrť terorizována skupinou 12letých dětí. To jsme si já a mí bratři, doposud vládcové ulice (bratrům bylo šest a byla to dvojčata) nemohli nechat líbit. Vzájemné hádky nás a jich došly tak daleko, že jsme na sebe začali vytahovat nože. Ale potom, co byl můj mladší bratr ošklivě pořezán jedním z útočníků, celou věc prošetřoval na vlastní pěst jeden Jedi, který měl zrovna zdravotní volno. Při výslechu ve mně vycítil Sílu, což mělo za příčinu mé odvedení do Chrámu v sice vyšším, ale přijatelném věku. Už v younglingském věku jsem projevoval poněkud vyšší agresivitu. Tak jsem celkem úspeěšně pokračoval až do padawanského věku, ve kterém si mě přebrala má Mistryně. Tak jsem pokračoval ve výcviku a létal na mise, ale na jedné Mistryně zemřela, když jsme honili jendoho nebezpečného lovce, dva jeho kamarádi, přihluhovači, no prostě nějaká havěť jí vpadla do zad. Já jsem jednoho zabil, ale situace se díky jejich přesnosti a vychytralosti stávala neudržitelnou, takže jsem je Siilou povalil na zem a uprchl. Po její smrti jsem byl bez Mistra a chtěl jsem vyzpovídat a taky pomstít, ale nikdo mě neposlouchal. Také v té době začaly vyplouvat na povrch republikové korupční aféry a ke mně se všichni chovali stylem ,, hele, to je ten kvůli kterýmu zemřela další Jedijka, nedotýkejte se ho" což mě dosti štvalo a kvůli čemuž to ve mně jen vřelo a pomalu obracelo k temné straně. Když poté zemřeli mí rodiče při řádění nějakých vandalů v restauraci a nikdo mi je nedovolil pomstít, byla to pro mě poslední kapka. Sebral jsem svůj majetek, za ušetřené a zděděné peníze jsem si koupil letenku u jednoho pašeráka na Koribban. Zde jsem vstoupil do Sithské akademie, kde se mě po prokázání mých schopností ujali.

Světelný meč: Jednoruční jednočepelový

Barva světelného meče: Můj meč má stříbrnou čepel. Je v něm stříbrný krystal Pontite, který jsem zdělil po otci. Vůbec nevím jak k němu přišel. Nikdy se ani slovem nemínil, že takovou vzácnost máme. Nicméně, když jsem se dostal k tak kvalitnímu krystalu, rozhodl jsem se udělat nový meč, vyvážený přesně pro Ataru.

Styl boje se světelným mečem:Ataru

Jiné zbraně: Nosím v pouzdru na lýtku a na vnitřní straně předloktí vibronůž, na opasku mám dva Zabrak Tystely, které jsem získal, když jsem se znelíbil jednomu Durosi, poté co jsem ho označil za Neimoidiana. V souboji jsem vyhrál a jeho zbraně mu podle svého práva vzal.

Schopnosti: Talent pro Telekynezi, Vysoké skoky, Force Persuasion, začíná se učit Saber Barrier a Force Valor

Schopnosti jako Jedi, Sith : Force Wave, lepší force Valor a rozvoj telekyneze

Dovednosti:Dobře se umím schovat, slušná fyzička, logicky uvažující, dobře střílí z blasteru, což se naučil už jako Jedi když se mu v jednom obodbí zdálo, že i Jedi může upotřebit zbraň na delší vzdálenost.

Poznámky: Výška, 187 cm, váha 77 kg, cynik, asertivní, na všem jeho oblečení je velká kápě, která mu umožňuje skrýt svou tvář do jejího stínu

Rozsah znalostí o SW: všechny filmy, celé zdejší Archívy, spousta věcí z Wookie a The Clone Wars (1,2 a 3 série)

Důležitá poznámka: Není úplně temný Jedi, spíše šedý Jedi. Ví, že je nejsilnější, když balancuje na hraně světlé a temné strany Síly. Není to žádný typický Sithský tvrďák, který to co vidí zabije a to co nevidí zraní. Spíše se mu nelíbí Jedijský řád a kodex než podstata světlé strany Síly. Pokud by byla nějaká Akademie ve stylu NJO, pravděpodobně by tam byl raději než na Sithské Akademii. Ovšem záleží na okolnostech.
Naposledy upravil(a) Iandoin dne 09.2.2011 21:28:29, celkem upraveno 2 x.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Myslim že životopis je v pohodě (ale nebavil mě, sem totiž línej to číst). S tou barvou čepel, to si fakt psát nemusel, ani sem to nečetl (sem opět línej to číst) navíc je to nepodstatný pro děj ve výcviku si myslím, takže stačí napsat červená, růžová atd.. Poté jako učedník nemůžeš mít dva meče, je to v pravidlech, takže jenom jeden. Ta váha, výška mě taky moc nezajímá, je to docela nepodstatný, já nejsem doktor takže mě to nezajímá ale jinak OK. Teď otázky a text.

1. ) Kolik můžeš mít přihlášek v jednom období?
2. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
3. ) Co dostaneš za spamovani?

Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Příspěvek od Iandoin »

Upravil jsem to. (přečti si ten krystal meče, jestli ho povolíš)

1) Jednu
2) v code

Kód: Vybrat vše

odkaz
3) hodnost spamer a potom ban

Tarris, Dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali něco nezapomněl.
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ok, v pořádku. Výcvik ti založím pravděpodobně dneska, pokud nebudu línej, ale Tukan mě zase zpí*uje takže dneska počítej.

Jinak díky že sem tvým vzorem.

Elinor Yall

Re: Erax

Příspěvek od Elinor Yall »

Přebírám, na výcvik se můžeš těšit buď zítra po 21:00, nebo v průběhu 28.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“