přihláška- Tyrr Dawe Martíniia (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

přihláška- Tyrr Dawe Martíniia (GK)

Příspěvek od Needay »

Jméno: Tyrr Dawe Martíniia

Hodnost: Kadet - Výsadkáři

Rasa: Člověk

Pohlaví: Muž

Věk: 23 Let

Oblíbená barva: žlutá

Planeta narození: Tython - 4016 BBY(Velká droidí revoluce)

Životopis postavy:
Narodil jsem se v bohaté rodině na planetě Tython.
Můj otec Syberr je diplomat pracující pro republiku a matka Leona je Politik. Naše rodina vlastní větší vilu, připevněnou do skály, po které ztéká osvěžující vodopád. K vile je z boku připevněna malá přistávací plocha pro návštěvy. Náš větší tryskáč Estori-Sekt III máme zaparkován v našem soukromém hangáru který je ukryt v malé tajné jeskyni, skryté za vodopádem. Když jsem byl malý tak jsem skrátka vedl bezstarostný život. Otec často odlétal za prací, na hlavní planetu Republiky Corusant. Matka moc často nikam nemizela, pracovala doma. Jen v obzvláště vzácných případech odlétala na jednání. V našem domě bydlela matky přítelkyně, Civera Oväcatty. Pracovala u nás jako chůva. Bral jsem ji jako svoji druhou matku. Civera mněla moc krásnou dceru Elen, s kterou jsme dobří přátelé. Otec mně bral také občas na své pracovní cesty, zatím co s mojí matkou jsem si hrával a učil se dobrému vychování. Civera nás s Elen brala často do blízkého lesa, moc rád jsem poznával přírodu a zajímavé živočichy. Ve svých přibližně sedmnácti letech jsem se dal na dráhu pašeráka. Častokráte jsem si bez dovolení brával náš tryskáč Estorii a používal jej jako ozbrojený transportér. Bavilo mně prožívat nekonečná dobrodružství, strach z překupníků s nekalými úmysly, přestřelky a útěky před policejními čluny. Zkrátka adrenalin. Po několika měsících, se na mně profláklo co po nocích a týdnech dělám. Při jedné z otcových diplomatických misích byl otcův tryskáč kontrolován meziplanetární policií. Která mu sdělila že se jedná o hledané plavidlo které je používáno pašeráky.Když na mne celá tato záležitost dopadla a já musel přiznat barvu cítil jsem se strašně . Jako pašerák Wild Mat (divoký Mat, toto byla má přezdívka) jsem tímto okamžikem byl zcela odhalen. Při důkladné prohlídce lodi která byla provedena v policejních docích byl též odhalen na boku zamaskovaný nápis: ,,I´m Wild!!!“ neboli po Basicu: ,,Jsem divoký!!!“. Otec a matka mně díky svému pracovnímu postavení a vlivu, nakonec z hrozícího vězení dostaly (chtěli mi přišít několik let za mřížemi za : poškození veřejného majetku, pašování nižší třídy atd.). Po několika měsících mi proto spadl kámen ze srdce, když jsem se dozvěděl že do vazby nepůjdu. Ale nevyvázl jsem tak docela úplně. Musel jsem odstranit ten zrůdný a urážlivý nápis, zaplatit nemalé škody způsobené na policejní technice a pokutu za pašování nižší třídy. Rodiče to za mně zaplatili, což jsem byl nucen svojí prací splatit do posledního hreditu (tedy ne všechno, něco jim přeci jenom ještě dlužím… „ potutelný škleb “ ). Po této potupné skušenosti mi nezbylo nic jiného než se na chvilku vydat cestu velkého galaktického slušňáka … šířícího snad dobro .. chichi . Momentálně přecházím na Republikovou Akademii, kde se chci totiž stát výsadkářem, jelikož pocit vzrušujícího nebezpečí plného adrenalinu neustal…

Hlavní zbraň:
Granátomet Dc-17M

Záložní zbraň:
2x Westar-34 (černé provedení), 1x Ostří (0,6m)

Vybavení:
Komlink, datapad, kapsle s kouřem (používáno pro útěky), lehké výsadkářské brnění, obvazové rukavice a náholenice.

Styl boje:
Rychlý ( pomlátit se nepřáteli co nejrychleji za pomocí granátometu tedy vystřelit mezi velkou skupinku nepřátel, nezabere li vytáhnout Westari-34 a postřílet cíl. Avšak přiblížili se nepřítel až moc blízko je nutno tasit Ostří+ nezapomenout krýt si záda.)

Schopnosti: Specializace na infiltraci do cizích prostorů, bitva Muž vs. Muž, Klamání .

Poznámky:
Střední výška, přibližně 179 Cm, černé rovné vlasy, žlutavé oči. Levé rameno je z mládí zraněno.
je vtipný, rád se baví ve společnosti přátel, na veřejnosti působí tajnůstkářsky a nezajímavě.

Rozsah znalostí o SW:
Oficiální Web SW- Databáze. Filmy:Nová+stará filmová trilogie, Film the clone wars. seriál Clone Wars 1,2,3 série. Knihy: Zahnova Thrilogie. Hry: Lego SW the complete sága. Komixi: Clone wars The valsedian operation

Kontakt
email: petaus@centrum.cz

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Beru tě, test nahodím zítra, výcvik možná stihnu taky... jenom se tě rovnou zeptám, jestli chceš něco speciálního do výcviku, jinak uvidím co mě napadne..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Děkuji za rychlou odezvu, nečekal jsem tak rychlou odpověd na moji přihlášku. Nějak extra speciálního tam moc býti nemusí, mám rád překvápka.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Takže upřesním si rok výcviku... 3993? tedy 3 roky po konci Velké Sithské války? jinak test:

1 Co říká pravidlo 5
2 Kolik můžeš mít postav v jednom období
3 S kým se musíš domluvit, když sem budeš chtít dát reklamu?
4 Uprav text podle pravidel (odřádkovat, přímá řeč, lokace, myšlenky)
Loď
Taky mě někdo mohl probudit dřív Prohlásím a okamžitě se začnu co nejrychleji navlékat do zbroje... Konečně něco bude... nesmím nic zapomenout.. Pomyslím si, když po zbroji přejdu ke zbraním... Když dám všechny zbraně na jejich místa vytáhnu ještě z pod postele batoh, na jehož dně odpočívá medpack, spolu se spoustou věcí z povinné výbavy a přihodím k němu detonátory.. Následně si batoh hodím na záda a nejrychlejším tempem vyrazím ke transportu.. Snad to stihnu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Ano asi tak nějak jsem to plánoval...

1) Každý hráč musí ve hře dodržovat správný tvar příspěvků.
To znamená: spráné řádkování, správně kurzívou udělány myšlenky, tučným písmem slova řečená postavou a podtržený naspis oblasti.

2) Na jedno období je možno mít pouze jednu postavu.
Aby si hráč však mohl založil další postavu do dalšího období musí se dotázat administrátora jeli schopen zvládnouti více postav.

3) Budu se muset dohodnout s administrátorem fora, ale povolení pro reklumu je jen vyjímečné.

4)

Loď
Taky mě někdo mohl probudit dřív
Prohlásím a okamžitě se začnu co nejrychleji navlékat do zbroje...
Konečně něco bude... nesmím nic zapomenout..
Pomyslím si, když po zbroji přejdu ke zbraním...
Když dám všechny zbraně na jejich místa vytáhnu ještě z pod postele batoh, na jehož dně odpočívá medpack, spolu se spoustou věcí z povinné výbavy a přihodím k němu detonátory..
Následně si batoh hodím na záda a nejrychlejším tempem vyrazím ke transportu..
Snad to stihnu.

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Gnost Khohne?? :idea:

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Neboj, nezapomněl jsem, já mám pojem o svých hráčích, ale nemá cenu, když máš test správně (kdybys tam měl něco blbě, tak bych to opravil), nebo něco dělat dokud ti nenahodím výcvik, což bude zítra, dneska už se na to necítím...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Test tedy správně, výcvik mi sice trval, ale zde:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=52516#52516
lock
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“