Přihláška: Taggmaster (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Taggmaster
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 22.8.2011 17:15:06

Přihláška: Taggmaster (Mandalorian)

Příspěvek od Taggmaster »

Jméno: Ganon Shar

Povolání: Lovec odměn

Rasa: Člověk

Planeta Původu: Kuat

Životopis postavy:
Narodil jsem se do bohaté kuatské rodiny Sharových v roce 3987 BBY. Má matka; Veria Shar úspěšně dovedla naší rodinu během Velké Sithské Války k prosperitě, kdy se jí zákulisními intrikami podařilo zśkat významný podíl v jedné z místních loděnic. Identita mého otce mi vzhledem k striktně matriarchální kuatské společnosti nebyla nikdy známa, zřejmě se jednalo o něakého společensky přijatelného "společníka" kterým jsem se měl stát i já. Takto byla tedy směřována má výchova. Většinou spočívala v nezáživných lekcích společenského chování, které mi sice nečinily problémy, ale vždy pro mě byly na mém dětském "žebříčku priorit" až hluboko pod vrtáním se v nejrůznějších počitačových systémech a potloukáním se s bandou výrostků z nižších společenských tříd chudinskými částmi Kuat City. Tyto mé záliby byly pro rodinu naprosto nepřijatelné a proto jsem je provozoval se snad ještě větším nadšením. Celé mé dětství jsem si postupně uvědomoval, že v tomto společenském zřízení nikdy ničeho nemám šanci dosáhnout, a že časem se od něj budu muset odtrhout ať to stojí co to stojí. Ten rozhodující moment přišel když se mé matce překvapivě narodilo v jejím pozdní věku další dítě. Holčička. Já; tehdy 19ti letý jsem si uvědomil, že pokud jsem doteď druhořadým členem rodiny, s existnecí právoplatné dědičky se má situace ještě zhorší. Ještě tu noc jsem využil nastřádaných informací a skušeností s lokálními počítačovými systémy a odpomohl mé drahé matce od větší sumy nastřádaného jmění. Tímto jsem za sebou nechal svou rodnou planetu a začala ta "dobrodružnější" část mého zatím krátkého života. Většinu mých nově nabitých creditů jsem utratil za loď a dražší výzbroj, se kterou jsem tehdy, jako pouze nadprůměrnější sportovní střelec ani neuměl pořádně zacházet. Moji mladickou najivitu rozdupaly tvrdé tři roky mizerně placených často velmi neetických prací. Během nich jsem přišel nejen o poslední zbytky mých kreditů ale i o loď kterou stejně neumím pořádně pilotovat. Nyní trčím na Tarisu bez peněz a bez vyhlídky na jakoukoliv lépe placenou práci. V místní kantýně jsem zaslechl něaké zvěsti o tom že se na hranicích republikového territoria začínají srocovat Mandaloriané. Ti odvážnější dokonce tvrdí že se schyluje k válce. Ale co pro mě jenom dobře, jak říkávala matka: "Kde je válka, tam jsou i peníze"

Hlavní zbraň: 2x Zabrak Tystel

Záložní zbraň; vybavení: primitivní vibročepel (pouze pro nouzové potřeby); základní vybavení zapotřebí k nabourání terminálu; zastaralý model datapadu; comlink; dostatek nábojů do obou Tystelů; pár omračujících granátů (kdo ví jestli pořád ještě fungují)

Styl boje: lepší se boji vyhnout; "přesvědčit nepřítele že jste jeho přítel a pak ho střelit dozad"; využití nedokonalého zabezpečení nepřátelských systémů

Schopnosti: nabourávání se do počítačových systémů; mírně pokročilejší střelba na nižší vzdálenosti; nevalné zkušenosti s pilotováním

Poznámky: tmavě hnědé delší rovné vlasy; modré oči; velmi ostražitý, opatrný až nedůvěřivý; v jádru "pochybně dobrý"; antifeminista

Znalosti o SW: komiksy KOTOR; KOTOR I; KOTOR II; Essential Atlas; nejsou jazykové zábrany tudíž není problem kdykoliv cokoliv najít na Wookieepedii; samozřejmě další znalosti, ale vzhledem k době irelevantní

Kontakt; email: taggmaster@seznam.cz

---------------------------------------------------------------
Tak sem to neak sesmolil ;) moje první prihlaska vubec takze verim ze tam bude dost nedostatku, uz jenom s tim zivotopisem jsem se neak neprilis slavne rozepsal :heh: ;) [/b]
"Your gratest attainment of knowledge and power will come at the same time as your greatest act of sacrifice, when you give up something that´s dear to you as live making your love immortal through its sacrifice."

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Máš nějakou zbroj?

Testík z pravidel

Přepiš do správného tvaru:
Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Otázky:
1. ) Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
2. ) Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
3. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
4. ) Co dostaneš za spamovani?
5. ) Jaká je maximální povolená délka podpisu?

pokud správně upravíš text, zodpovíš otazky z pravidel tak muzeme začít
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Taggmaster
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 22.8.2011 17:15:06

Příspěvek od Taggmaster »

Nene, jenom takový nuzný outfit. ;)


Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům


1.) Pouze jeden
2.) Aby byla v jiném období než ta první; dokončený výcvik nebo souhlas moderátora
3.) "Code"
4.) Antihodonst Spammer; BAN
5.) 300 znaků; případný obrázek maximálně 200px na výšku
"Your gratest attainment of knowledge and power will come at the same time as your greatest act of sacrifice, when you give up something that´s dear to you as live making your love immortal through its sacrifice."

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

výcvik vytvořen

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=53630#53630
nyní je to již jen na tobě 8)
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“