Přihláška Carsha(Jordi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Přihláška Carsha(Jordi)

Příspěvek od Heinz »

Jméno: Carsha

Rasa: sith/člověk

Kasta: Kissai

Planeta narození: Khar Delba

Historie:
Spratek, parchant... vedlejší odpad matčiny neschopnosti! Být zpola člověk, zpola sith by bylo nádherné privilegium, stát po boku potomků Bohů, Temných lordů ze Sithu! Ale osud tomu chtěl jinak.
Matka patřila ke kastě Kissai, mocné kastě čarodějů, a mohla se stát privilegovanou mezi privilegovanými. Jeden z Lordů, kterému stále v žilách kolovala božská krev, si ji vybral za souložnici, ale ona jeho velkorysou nabídku odmítla! Samozřejmě si ji vzal, měl na ni právo, a málem ji při tom zabil... Měl ji zabít za její zradu, ale ona zůstala naživu.
V systému, kde se příslušnost ke kastě považuje za něco neměnného, za předurčení, byla má matka degradována na pouhého otroka, byla zahanbena tím nejhorším způsobem. A aby nebylo všemu konec, narodil jsem se já.

Nemusel jsem být dvakrát všímavý, aby mi došlo, že se od ostatních liším, otroci se už rodili malí, shrbení, vyzáblí a zmrzačení, já, ač jsem měl stejné množství potravy i stejně bídné podmínky, jsem se držel zpříma, kosti obepínala skutečná svalovina, nejen neforemné cáry hmoty svědčící o nedostatku živin. Čtyři prsty měl kdekdo, ale světlejší, spíš růžová kůže místo karmínové, a protáhlé obočí, mnohem více podobné příslušníkům kasty Kissai, mě vyčleňovalo z řad otroků. Nakonec už matka nemohla dále zapírat. Nebylo třeba velkého nátlaku, aby mi přiznala svou potupnou minulost – za kterou jsem ji musel nenávidět!
Čas plynul ve své stereotypní strnulosti, než se vážky osudu znovu naklonily na mou stranu...
Khar Delba, ledová planeta vnějšího okraje Sithského prostoru a místo, kde se mocný Naga Sadow rozhodl vybudovat svou velkou základnu, byla mým domovem až do šestnácti let. Tehdy si Velký Lord Sadow vyžádal nejlepší otroky pro stavbu další, tajné základny na Khar Shian a já podvědomě věděl, že budu vybrán, že se „něco“ změní.
Snad vůle té mocné energie, která řídí cesty osudu, Síly, musela vést kroky Sith'ari, lorda Sadowa, když náhodou narazil na mě, pouhého otroka, v kterém se ale odrážel pravý původ. Dodnes netuším, co ho k tomu vedlo, proč mě nechal předvolat ani proč mě dlouze, dopodrobna zpovídal, nicméně mi nakonec nabídl vykoupení z bídného osudu, a dovolil mi se zbavit původce hanby, která zruinovala náš rod... vlastně, ne dovolil, nakázal – ale toto byl úkol, kterého jsem se zhostil s největší radostí.

Přišla ve stejnou dobu, ostatně jako každý den, jen schránka nezaslouživší si ani pohrdání, špína, která mi znečistila původ. Věděla, že ji pozoruji, ale bála se na mě jen podívat, styděla se přede mnou - a možná i sama před sebou.
Ani se nesnažila bránit, když jsem bral její hlavu do dlaní, nebyla překvapená, když jsem ji prudkým trhnutím zlomil vaz... Alespoň zbytek své bývalé důstojnosti si zachovala.
A já se konečně osvobodil, lord svůj slib totiž skutečně splnil a tak jsem se mohl vrátit zpět do kasty, která mi přísluší. V tu chvíli jsem věděl, že svého lorda budu milovat víc, než cokoliv jiného, a přísahal jsem si, že služba jeho jménu se stane smyslem mého života, života, který pro něj kdykoli s radostí obětuji.

Nebylo jediného dne, kdy by jsem zapomněl na svou přísahu, usilovně jsem studoval taje temnoty, jen abych mu mohl sloužit co nejlépe, trestal v jeho jménu ty, kteří snad zpochybnili jeho pravdu... a vím, že si toho lord všiml.

Určitě mě poctí právem stát se jeho učedníkem, určitě!

Základní povahové rysy : Fanatická oddanost, ta charakterizuje veškeré jednání Carsha. Svého pána až nezdravě zbožňuje a udělal by pro něj vše. Ale o to víc nesnáší všechny, které považuje za podřadné. Hluboce nenávidí i ostatní kněze, protože ví, že jím pro jeho minulost pohrdají, nikdy ho nepřijali jako rovnocenného. Nikdy ale nenechá nenávist, aby ho rozptylovala v praktikování obřadů, při kterých je nutné s nimi spolupracovat. Řekli bychom dokonalý profesionál. Jako všichni sithové je i on agresivní, ale při studiu a praktikování sithského učení prokazuje pozoruhodnou trpělivost a soustředění.

Zbraň: Jen rituální nůž

Schopnosti: Sithská alchymie, magie - očarování předmětů (minimálně), nekromancie (minimálně), kontrola zvěře (středně), blesky (slabě), vysátí života (středně), myšlenková dominance (minimálně), očarování předmětů

//Jaké schopnosti a míru jejich zvládnutí bych nechala na dohodě s tebou//

Studuje sithské bioinženýství.

Pozn.:
Tajně doufá, že se stane učedníkem Nagy, takže přílet Gava mu moc radosti neudělá...

Znalosti: Tales of the Jedi, KOTOR, SW:TOR – timelines, comics atd. … ...

La réservation pour Jordi
Naposledy upravil(a) Heinz dne 11.9.2011 17:08:15, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... jak bylo řečeno, rezervováno pro mě.

K životopisu bych snad výtky neměl, stejně jako k něčemu jinému v životopise - jen možná z počátku omezit některé schopnosti - viděl bych to prozatím na omezení nekromancie, myšlenkové dominance na minimum, redukci blesků na jistou úroveň a základy tvorby artefaktů, s čímž do jisté míry souvisí i očarovávání předmětů(to bude lepší, než tvorba artefaktů samotných). Kontrolu zvěře a vysátí života bych ti klidně od začátku nechal na solidní úrovni. (námitky, poznámky ?)

Vidím, že datumy tu nejsou, ale začátek bych situoval krátce poté, co Sadow získal Gava Daragona do své moci - výcvik založím během víkendu ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Souhlas, jak píšu, schopnosti nechávám víceméně na tobě. :) Přepíšu, dopíšu.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“