Přihláška: Revan Bloodhunter (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Santus

Přihláška: Revan Bloodhunter (GK)

Příspěvek od Santus »

Jméno:Revan Bloodhunter

Titul:Učedník

Rasa:člověk

Planeta narození:Nepamatuje si

Životopis postavy: Do svých 5 let jsem vedl klidný a spokojený život u svých
rodičů.Otec byl obchodník takže vždy časně ráno odlétal a vracel se až k večeru.Dny jsem trávil z matkou byla to skvělá žena alespon podle toho jak si ji pamatuji, vzpomínky už se vytrácí.Hladem jsme nikdy netrpěli a myslím, že jsem mohl prožít krásný život nebýt toho dne, kdy se vše změnilo.Noc po mých pátých narozeninách na planetu přiletěla nějaká lod a přistála blízko našeho domu, měl jsem velmi rád lodě a tak jsem se běžel k oknu podívat, byla krásná ale najednou jsem pocítil něco co jsem nezažil celý svůj dosavadní život, pocit bolesti,strachu,nenávisti a tento pocit byl neustále silnější.Z lodi vyšla postava celá v černém a zamířila ke dveřím našeho domu.Přepadl mne pocit bezmoci a rozeběhl jsem se k matce, která spala v pokoji podemnou, než jsem tam stihl doběhnout už se ozval zvonek.Matka se vzbudila a divila se že nejsem v posteli, ale brzy ji upoutal zvuk zvonku.Vstala a šla ke dveřím, ani nevím proč ale pokusil jsem se jí v tom zabránit, bohužel neúspěšně.Dveře se otevřeli a stál tam muž přes kápi jsem viděl jen jasně oranžovo,červeno,žluté oči plné nenávisti.Dřív než stihla matka cokoli říct ozval se divný zvuk a skrz matku prošlo ostří zářivého meče, dříve jsem o takových mečích neslyšel.Nee! zařval jsem a rozběhl se k matce, temná postava zasunula meč a podívala se mi přímo do očí ''Nyní začíná tvůj pravý život můj žáku'' řekl a střelil do mě něco po čem jsem spadl na zem bez vědomí.
Vzbudil jsem se až někde v temné místnosti, kde nebylo nic než chlad a tma.Asi po dni jsem uslyšel jak se otevřely dveře a v nich stál.. ''Brzy pochopíš vše.. Brzy budeš připraven na výcvik můj žáku řekl a rozesmál se....................... a tak jsem nastoupil cestu temnoty jako sith

Barva čepele:červená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Makashi,Ataru

Schopnosti:cítění síly, zvedání malých předmětů, škrcení (jen velmi slabě, bez zvednutí ze země .. PS:pokud mě tuto schopnost neuznáte nebudu se zlobit..)

Schopnosti jako Sith... : Blesky, škrcení, pokročilé zvedání věcí,
čtení myšlenek

Poznámky:Malý chlapec mezi pátým a šestým rokem života, na těle jsou viditelné jizvy od mučení mistrem (Sitským) nijak výrazná postava blond vlasy, spíše hubenější

Rozsah znalostí o SW: celá filmová trilogie, KoTOR II, clone wars ....

Kontakt:
Skype:Tomas fousek NeCrOmAnCeR
FB:Tomas FrostMage Fousek
mail:nik.1702@seznam.cz

Děkuji za pozornost Santus

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Zabírám ve jménu jediného a nesmrtelného Císaře jenž nad námi bdí na Zletém Trůně!

Ahoj :D

Ohledně toho škrcení nevidím důvod ti ho zakazovat.

Jinak bych možná měl prosbu jestli zestaršíš charakter na trochu víc než 5-6... ikdyž s výcvikem bych v tomto věku problém neměl, mise by byly pro mě složitější na vymýšlení, protože přece jenom 6ti letý sith je trochu jiný kafe.. i charaktery co jsou jedi jsou kolem 15ti let.
Takže se můžeme domluvit tak že výcvik budeš mít v těch 6ti letech, ale misi pak posunu 8-9 let.

Jo... ke jménu Revan se mi trochu nezdá jako klasické jméno.

Nakonec ohledně datace, kdy chceš výcvik.. ale můžeš to taky nechat na mě, na druhou stranu bych radší aby sis vybral sám. Období máš tady v Přihlášky MW - Hratelné postavy. (případně ještě mysli na případný časový posun, takže jestli chceš výcvik jako prtě a mise potom jako "dospělejší" tak řekni rok, nebo mi řekni konflikt/období ve kterém bys chtěl mise a já pak zařídím rok atd..


Jinak tady máš test:

Test z pravidel:
1. maximální velikost osobní ikonky hráče?
2. maximální délka podpisu hráče?
3. Smíš na tomto fóru psát vulgárně?
4. uprav a odřádkuj text dle pravidel:

Korriban, akademie Sithů

Ukročím a najednou vidím jak na mě obrovskou rychlostí letí mistrův meč. Taseným mečem vykryju ten mistrův. Cože? Vždyť jsem ještě před chvílí byl na pokraji smrti, ale co snad se udržím alespoň tak dlouho, aby to mistra potěšilo. Napřáhnu se a bleskově po vykrytí meče přikročím k mistovi tak, abych měl přehled nad jeho pohyby. Seknu směrem na jeho pravé rameno, ale před dopadem meče změním úhel dopadu a plynulým pohybem seknu po jeho pravém boku. Po útoku se připravím odrazit ten mistrův.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“