I když smutné tak od nuly, pravil Gnost (Jordi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

I když smutné tak od nuly, pravil Gnost (Jordi)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Jak jsem se rozhodl a domluvili jsme se... musíme to co nejrychleji dohnat :D
Ikdyž jsem se posunul zpět do MW a překonvertoval na světlou stranu... do JCW a k temnotě to jednou dotáhnu... So say we all.
Pracovně to nazýváj Gnost 2.0 :D trochu jsem "sebe" vylepšil... tu psychometrii můžu klidně oddělat.

Jméno: Gnost Kohn

Titul:Padawan

Rasa:Kel Dor

Věk:17 (3980/81 BBY)

Výcvik: jak jsme se domlouvali,MW zhruba kdy se Revan přidal do války.

Planeta narození:Dorin

Životopis:Jeho otec byl obchodníkem a cestoval po mnoha planetách,jednou svého syna vzal ssebou ,když uzavíral obchod,nechal svého syna chodit po trhu,on se však ztratil a byl chycen otrokáři,naštěstí zde byl jeden Jedi,který ho včas zachránil.Ten ho poté odvedl za jeho otcem.Po cestě k jejich lodi,se ho Gnost vyptával a všelijaké otázky ohledně Síly a jiných věcí.Jedi v něm vycítil potenciál.Když ho Jedi vrátil jeho otci,řekl mu že by se z jeho syna mohl stát také jedi jako on.Jeho otec souhlasil a tak byl Gnost odveden na akademii na Coruscantu kde pod vedením několika mistrů Jedi studoval.
Volný čas trávil buďto v archivu, nebo trénoval s mečem.
Jako padawan se prokázal jako pozorný a učenlivý.
Občas se vytratil z chrámu a vydal se do nižších pater Coruscantu.
Asi největší ránou v životě bylo, když zemřel jeho mistr kvůli technické závadě na motoru jeho stíhačky.
Nyní je bez mistra a doufá že se ho nějaký brzo ujme a dokončí jeho výcvik, aby se mohl stát rytířem jedi... Už uvažoval i že se připojí k rytířum jedi, co se nedávno přidali k Revanovi a šli do války proti mandalorianům, ale stále o tom ještě příliž nepřemýšlel.


Barva čepele: Žlutá

Světelný meč:Jeden jednočepelový meč, budou další.. snad

Styl boje se světelným mečem:Soresu, učí se Juyo (později Jar'Kai, telekynetický boj se světelným mečem)

Schopnosti: telekyneze, řízení dechu, psychometrie (špíše náhodně ještě se to musí naučit plně ovládat..), zrychlení

Schopnosti jako ???: Bariéra, Iluze, Levitace, osvěžení, škrcení, blesky, jekot, Dun Möch

Poznámky:193cm vysoký,horší pilot ale zdatný opravář. Pokud se to po něm nevyžaduje, nechává si svoje názory pro sebe, zasloužit si u něj důveru často trvá, ačkoli se může zdát že je spíše sólista... nerad pracuje sám.

kontakt: sauron94@seznam.cz
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... ok vzhledem ke zkušenostem jsi mohl trochu probrousit životopis do hezčí formy, ale budiž. Psychometrie vzhledem k ostatním schopnostem nevypadá v tomhle případě jako výrazný problém, takže ok - výcvik začnu co nejdříve předpokládám, že k sedmnáctému roku věku tvého Kel Dořana.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Njn... já jsem to chtěl zachovat jakože je to moje první přihláška :D ... ale v pc mám přihlášku do SR na 4,5 A4 2199 slov... 13000 znaků s mezerami... 40 odstavců ...155 řádků ... kterou si schovávám.. a dodatečně upravuju :)
JJ 17 tamto je datum narození :)
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

So say we all. :D - point!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“