Koris Jakro

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Orita-Kill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 28
Registrován: 03.7.2011 12:53:59

Koris Jakro

Příspěvek od Orita-Kill »

Jméno: Koris Jakro

Rasa: Člověk

Povolání: Učedník

Věk:20let

Planeta narození:Korriban

Životopis:Narodil jsem se v roce 3375 BBY. Otec byl voják Republiky, matka členkou Sithského řádu. Mé početí byla čistě náhoda, a tak matka zatajila můj původ. Asi jedenáct let po mém narozené se otec v rámci války vrátil na Korriban, kde ho matka byla nucena zabít. Tou dobou už jsem se učil Sithem a plně jsem uznával jejich ideály. Těsně po konci války byla matka zabita střetnutím z jedním z Jedi. Tehdy mi bylo patnáct let a už jsem se pomalu stával plnoprávným členem řádu, ale kvůli přáním vyšších členů jsem se do civilní války nezapojil. Nyní jsem plně uznávaným členem Sithské komunity, a jsem připraven uposlechnout jakýkoliv rozkaz od mých nadřízených.

Barva čepelí: Rudá

Styl boje:Boj s dvěma meči

Schopnosti: Škrcení,Blesky,Odhození,Přitáhnutí,Kontrola mysli

Poznámky: Černé vlasy, zelené oči, asi 180 cm vysoký,plně oddaný kodexu Sithů.Má zalíbení v Zeltronských ženách.

Rozsah znalostí sw: Filmy,thrawnova trilogie,Republikové komando 1 (brzy i 2) ,Stíny Mindoru, Oddanost,Prvotní venktor + Temný příliv 1 ,Bludná planeta

Kontakt:tady na akademii

PS: Pardon, psal jsem to ve spěchu, takže za případné pravopisné chyby se omlouvám.Dále o tomto období toho moc nevím, takže se předem omlouvám i za chyby ohledně SW.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

3375 BBY nebyli žádní sythové, a Korriban byl prázdný. naposledy sithové osídlili korriban zhruba kolem roku 3,653 BBY v průběhu velké války
pak dlouho žádní sithové nebyli, oběvili se znovu až v roce 2,000 BBY kdy zrádný Jedi utekl z řádu i s holocronem a založil nové sithské imperium

jedenáct let po 3375 BBY ani žádná válka nebyla oprav si to prosím

mrkni do druhého příspěvku
http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=2424
tam určitě najdeš lepší období :)

boj s dvěma meči není styl boje, nehledě na to že ve výcviku ti povolím jen jeden meč, maximálně si dva meče mohu zapamatovat že by jsi si přál a časem se k tomu dostaneš
styly boje máš tady

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=1449

většinou se ale začíná první formou, ve dvaceti ti už ale mohu tolerovat i jinou formu než základní

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Lanovi:
Lehce si rýpnu: NĚJACÍ Sithové mohli být (různá torza a nástupnické státy sithského impéria ve vnějším okraji, případně nějaký ten sithský kult, nebo něco na způsob Lost Tribe of Siths). Z hlediska epičtějšího pojetí a nějaké výraznější dramatičnosti by však byli víceméně nepoužitelní a asi sotva by byli na Korribanu. :D
Stejně tak bys mohl menší válku i s respektováním podstatné části rodinné historie začlenit či vymyslet. Ovšem... je otázka, jak by se takhle upravený životopis hráči zamlouval. Pár možností, co s tím udělat, mě napadlo, ovšem spíš než drama by to bylo blízké tragikomedii. Což ale ostatně sithské aktivity většinu historie bývají.
Jsi na ty hráče nechutně hodný.

Oritovi:
A jen tak mimochodem, tohle je na MW docela i pozdě, moder má nechutně volnou ruku, co vymýšlet, a hráč má minimální možnost cokoli z toho nějak racionálně korigovat. Takže děkuj Síle, že Lan není svině a místo toho, aby zneužil situace a pár věcí z životopisu tě nechal si do hloubky vyžrat, chce korekce podle řádných canon informací.

Uživatelský avatar
Orita-Kill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 28
Registrován: 03.7.2011 12:53:59

Příspěvek od Orita-Kill »

Opravdu soráč,o tomhle období toho moc nevím,ale připadá mi zajímavý a tak jsem ho chtěl zkusit.Zítra to opravím.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

V pohodě, ono zajímavé je, hodně a z mnoha důvodů. ;)
I když, touhle datací jsi vyhmátl dosti nudné období (na druhou stranu, co my víme, jakou část timeline začnou v LucasArt rozšiřovat příště :) ).
Každopádně pokud se ti nechce hledat na wookii, informace o klasických mandalorianských válkách se dají najít tady -

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewforum.php?f=7
. TORy se odehrávají o něco později a canon kolem nich se stále ještě dotváří. :) Tolik jenom detailistické rýpnutí k detailistickému rýpání. :)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

díky za pomoc Eli dalo se toho vymyslet spoustu, ale to časem přijde, začnu se brzo mstít jako ty jsi se chtěla pomstít na syrotkovi z Tatooine :P

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“