Přihláška Bastard Mufei

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

Přihláška Bastard Mufei

Příspěvek od danek435 »

promiňte za hrubky v písmu dělal jsem to rychle
Jmeno: Bastard Mufei
Titul:učedník
Rasa:Tusken
Planeta Narození:Tatooine
Životopis Postavy: píše se rok 3953 BBY Do mých 15 let jsem vyrůstal u rodičů na Tatooinu,pak ale přišla republika a hledala sitha.Ničila všechny Tuskeny.A když jsem jsem šel domů tak jsem uviděl sitha kterého hledali.Říkal abych mu pomohl tak jsem ho vzal domu a když jsem přišel domů tak jsem uviděl moje rodiče mrtvé.Zeptal jsem se ho jestli by mě nevzal do učeni a on ano a proč?protože chci pomstít rodiče a vyhubit republiku tak dobre řekl.A tak jsem se dostal na stranu Sitha.
Barva čepele:červená
Světelný meč:Jednoduchý jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem:Shii Cho
Schopnosti:Vysoký skok,cit pro užití síly(vycítí, když někdo v blízkosti použije Sílu - jakýmkoliv způsobem),ovládaní blesku(teprve se učí).
Shopnosti jako Sith:Pokročilé zdvihání předmětů(i těch větších), schopnost vidět pomocí Síly živé bytosti skrz zdi,perfektní ovládádí blesků,ovládání mysli.
Poznámky:Vysoký,červené oči,Rozzuřený a naštvaný na republiku,má rád jenom mistra a své přátele jinak každého nenávidí,chtěl aby zabít nejvižšího jediho na světě bez jediného škrábance.
Rozsah znalostí o SW:stará a nová trilogie star wars,star wars clone wars 1 až 3 série,star wars the clone wars republic heroes,star wars empire at war gold pack,star wars republic comand,star wars the force unleashed 1,2,star wars III revenge of the sith,lego star wars 1-2.

Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

Příspěvek od danek435 »

kontakt sem na academi

Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

Příspěvek od danek435 »

tak co Ano nebo ne

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Rasa, planeta narození, životopis... to chce změnit předně...
Vyber si nejlépe jinou rasu, než je Tusken, a nejlépe jinou planetu než je Tatooine. U životopisu jde vidět, že jsi chtěl obhájit svého Tuskena.
Navíc to není strana Sitha...
Jinak nevidím nic, co by bylo špatně, jen si dávej pozor na pravopis (například kombinace "nejvižšího" bije do očí, správně je "nejvyšší").
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“