Tarral (Nyu29)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Tarral (Nyu29)

Příspěvek od Nyu29 »

Jméno : Tarral

Titul: učedník

Rasa: Wookie

Pohlaví: žena

Planeta narození : Kashyyyk

Životopis postavy: Narodila jsem se na Kashyyyku, domovské planetě Wookie. Byla jsem malá osmiletá, šťastná Wookie a svět byl fajn, samé lezení, skákaní, rodina a radost. Jednou jsem se proháněla lesem a měla jsem zvláštní pocit. Cítila jsem to už dříve v sobě, ale nikdy tak silně. Navíc teď ta síla neprocházela mnou, ale vycházela z něčeho vepředu. Opatrně jsem se plížila k místu, ze kterého to šlo. Tam jsem z korun stromů zahlédla zápas dvou lidí. Bojovali světelnými meči. Jeden byl zahalený v černém plášti a druhý byl mladý už v hnědém plášti. Bojovali delší dobu, ale vypadalo to, že černý si s ním jen hraje. Černý nakonec chlapce zabil a odcházel. V mladistvé nerozvážnosti jsem slezla k místu boje. Sebrala jsem meč mrtvého bojovníka a chtěla si ho odnést. Kousek jsem poodběhla a pokusila se ho zapnout. Nakonec se mi to podařilo. Vtom jsem za sebou zaslechla pohyb. Rychle jsem meč vypnula a utekla. Po chvíli jsem zastavila a zase jsem si chtěla hrát s mečem. A opět se přede mnou vynořila černá postava. Chvíli si mě prohlížel a pak mi řekl, ať ji následuji. Šla jsem za ním do jeho lodi. Letíme vesmírem a já čekám, co bude dál.

Barva čepele : Hnědá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: zatím nic neumí

Schopnosti: rychlost, síla, dokáže instinktivně vycítit přítomnost jiného člověka a sílu.

Poznámky: malá zelenooká, hnědá Wookie

Rozsah znalostí o SW: Star wars filmy, (nedohraný Kotor 2)

Kontakt : lucy-nyu@seznam.cz

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... přihlášku jsme již probrali společně, takže nebudu nic vytýkat a přistoupím rovnou k testíku určenému novým hráčům :)

Rád bych ještě věděl, jestli bys ráda zařadila svůj výcvik do nějakého konkrétního období(za doby Revana, před, po?)

Nuže:
1, Jak je možné na fórum vkládat odkazy?

2, Kolik postav můžeš mít v jednom období?

Uprav následující příspěvek do správného tvaru:

Mon Calamari, Coral City:
Procházel jsem se nadzemní částí Coral City a nestíhal se obdivovat zdejší archutektuře. Vše bylo tak hladké, oblé a příjemné na pohled. Byl to takový ohromný rozdíl proti jednolitému Coruscantu, kde se občas tyčila nějaká hezčí budova, jinak jeden velký kvádr vedle druhého.
Kéž bych tu mohl zůstat ...
pomyslel jsem si nadšeně, aby mě z mého zamyšlení vytrhl zvuk příchozí osoby. Otočil jsem se a k mému zklamání to byl muž, jehož jsem sem doprovázel.
Co se děje?
zeptal jsem se ho zklamaně, protože tohle jistě znamená konec mého zdejšího výletu a budu se muset vrátit do doků pracovat.
Alespoň, že za to slušně platí ...
konejšil jsem se v mysli čekajíč na jeho odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Nyu29
Učedník
Učedník
Příspěvky: 69
Registrován: 09.10.2011 07:46:45
Bydliště: Hluboké lesy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nyu29 »

Asi před Revana, nechám na tobě.

1, Jak je možné na fórum vkládat odkazy?
Pouze v code
2, Kolik postav můžeš mít v jednom období?
Pouze 1


Mon Calamari, Coral City:
Procházel jsem se nadzemní částí Coral City a nestíhal se obdivovat zdejší archutektuře. Vše bylo tak hladké, oblé a příjemné na pohled. Byl to takový ohromný rozdíl proti jednolitému Coruscantu, kde se občas tyčila nějaká hezčí budova, jinak jeden velký kvádr vedle druhého.
Kéž bych tu mohl zůstat ...
pomyslel jsem si nadšeně, aby mě z mého zamyšlení vytrhl zvuk příchozí osoby. Otočil jsem se a k mému zklamání to byl muž, jehož jsem sem doprovázel.
Co se děje?
zeptal jsem se ho zklamaně, protože tohle jistě znamená konec mého zdejšího výletu a budu se muset vrátit do doků pracovat.
Alespoň, že za to slušně platí ...
konejšil jsem se v mysli čekajíč na jeho odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže, vše je správně, nemám výtek. Pravidla sis očividně přečetla,což je správné :)

Výcvik založím někdy během dneška, kdy přesně, ti bohužel neřeknu, takže poprosím o trpělivost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“