Valla Mal Bondara (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Valla Mal Bondara
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 09.10.2011 12:40:20
Kontaktovat uživatele:

Valla Mal Bondara (GK)

Příspěvek od Valla Mal Bondara »

Jméno: Valla Mal Bondara

Titul: Padawan

Rasa: Twi´lek

Pohlaví: žena

Věk: 18

Planeta narození: Ryloth

období:
3964-3960 BBY - Mandalorianské Války

reservé: Gnost

Životopis postavy: Narodila jsem se dvěma twi´lekům na planetě Ryloth. Moji rodiče byli otroci, ale po smrti svého pána se jim podařilo utéci a začali žít jako farmáři, na jedné okrajové planetě vnějšího pásu. Už od mala jsem cítila, jak mnou prochází něco zvláštního, pocit, který se někdy objevoval. Jednoho dne, když mi bylo asi kolem 5 let, se u nás objevil rytíř Jedie, který na naší planetě vykonával svůj úkol. Když jsem ho potkala, cítila jsem ten zvláštní pocit, tak silně, jako nikdy v životě. Jedie potřeboval překladatele a tak si najal moje rodiče. I když jsem byla docela mladá, ovládala jsem několik jazyků a tak jsem mu pomáhala i já. Jelikož jsem s ním trávila docela dost času, poznal, že mám nadání v Síle a odvezl mě do akademie. Protože jsem na akademii nastoupila relativně mladá, na své rodiče si skoro nepamatuji a svoji rodnou planetu Ryloth znám jenom z vyprávění. Na akademii jsem se, hlavně díky své povaze s nikým moc nepřátelila. I když jsem byla celkem oblíbená a nikdo se mnou neměl větší problém, neměla jsem nikoho, koho bych mohla nazvat skutečným přítelem. Pokud jsem zrovna netrénovala, tak jsem volný čas trávila studiem. Nejvíce mě zajímalo léčení a tak jsem si brzy osvojila základy první pomoci a podobné věci související s léčením. Po nějakém čase jsem dostala mistra, s kterým trénuji do teď.

Barva čepele: Fialová

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Forma III – Soresu, Forma IV - Ataru

Schopnosti:
• První pomoc
• Mluví několika jazyky(Basic,Huttština,Twi'leki,Shyriwook a Binární-jazyk droidů)
• Ovlivnění mysli (na malé úrovni)

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith...
• Léčení pomocí Síly
• Omráčení
• Odhození pomocí Síly


Poznámky: Vysoká,štíhlá s modrou barvou pleti. Stejně jako většina Twi´leků má dva „hlavové ocasy“ , jinak zvané Lekku a žluté oči, díky kterým Twi´lekové lépe vidí ve tmě. Povahově je spíše introvert, ale pokud chce, dokáže být i docela ukecaná. Jelikož se mezi Jedie dostala velmi mladá, nezná moc zvyků svého druhu a tak je jejím přáním se o nich dozvědět něco víc a podívat se na svou rodnou planetu Ryloth.

Rozsah znalostí o SW: Stará a nová filmová trilogie, hra KOTOR 2

Kontakt:
ICQ: 466486508
Email: tereza.vlhova@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Valla Mal Bondara dne 09.10.2011 13:32:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ok, takže já žádnej problém nevidím... Výcvik bude k večeru.... jak jsem říkal Jarpemu, oba si výcvik projedete zvlášť, pokusím se to projet co nejrychleji... a misi/e (záleží na vás) pak pojedete spolu..

Když se na to tak dívám, tak "Mluví několika jazyky" šlo by to vyjmenovat? Ono několik je širokej pojem..

Test:
1. Co říká §2?
2. Kam se dávají/zapisují odkazy?
3. Kdy si můžeš založit další postavu?
4. Uprav a odřádkuj text dle pravidel:

Cato Neimoidia
Poté co jsem přistál jsem doufal, že se vytratím co nejdřív.. nebylo to tak. Čekala na mě četa stormtrooperů na uvítanou a jejich velitel se mě optal na kódy pro tento sektor. Eh... vy mi je asi neprozradíte co?! Vykříknu na jejich velitele, aktivuju meč a připravím se na odrážení jejich střel.. taky jich pár odhodím, ať se proletí. Tohle jsem nevymyslel moc dobře. Bleskne mi hlavou, když tak tak uhnu jedné střele z blasteru.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Valla Mal Bondara
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 09.10.2011 12:40:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valla Mal Bondara »

ok..editnuty ty jazyky :)

Test:
1. zákaz spamování
2. do pole určeného pro odkazy
3. po dokončení výcviku a dohodě s moderátorem
4. Uprav a odřádkuj text dle pravidel:

Cato Neimoidia
Poté co jsem přistál jsem doufal, že se vytratím co nejdřív.. nebylo to tak. Čekala na mě četa stormtrooperů na uvítanou a jejich velitel se mě optal na kódy pro tento sektor. Eh... vy mi je asi neprozradíte co?! Vykříknu na jejich velitele, aktivuju meč a připravím se na odrážení jejich střel.. taky jich pár odhodím, ať se proletí. Tohle jsem nevymyslel moc dobře. Bleskne mi hlavou, když tak tak uhnu jedné střele z blasteru.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ok...výcvik bude brzo

jenom k tomu textu... i odřádkuj, pak se to čte líp... zase ale nedělej to, že budeš vynechávat jeden řádek mezi tím, to se pak čte blbě.. nějak takhle ale jinak myšlenky atd jsou dobře.. s odřádkováním tedy:

Cato Neimoidia

Poté co jsem přistál jsem doufal, že se vytratím co nejdřív.. nebylo to tak. Čekala na mě četa stormtrooperů na uvítanou a jejich velitel se mě optal na kódy pro tento sektor.
Eh... vy mi je asi neprozradíte co?!
Vykříknu na jejich velitele, aktivuju meč a připravím se na odrážení jejich střel.. taky jich pár odhodím, ať se proletí.
Tohle jsem nevymyslel moc dobře.
Bleskne mi hlavou, když tak tak uhnu jedné střele z blasteru.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=54240#54240
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“