nová přihláška Bastard Mufei

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

nová přihláška Bastard Mufei

Příspěvek od danek435 »

Jmeno: Bastard Mufei
Titul:učedník
Rasa:Člověk
Planeta Narození:Coruscant
Životopis Postavy:Do svých 5 let jsem vedl klidný a spokojený život u svých
rodičů.Otec byl obchodník takže vždy časně ráno odlétal a vracel se až k večeru.Dny jsem trávil z matkou byla to skvělá žena alespon podle toho jak si ji pamatuji, vzpomínky už se vytrácí.Hladem jsme nikdy netrpěli a myslím, že jsem mohl prožít krásný život nebýt toho dne, kdy se vše změnilo.Noc po mých pátých narozeninách na planetu přiletěla nějaká lod a přistála blízko našeho domu, měl jsem velmi rád lodě a tak jsem se běžel k oknu podívat, byla krásná ale najednou jsem pocítil něco co jsem nezažil celý svůj dosavadní život, pocit bolesti,strachu,nenávisti a tento pocit byl neustále silnější.Z lodi vyšla postava celá v černém a zamířila ke dveřím našeho domu.Přepadl mne pocit bezmoci a rozeběhl jsem se k matce, která spala v pokoji podemnou, než jsem tam stihl doběhnout už se ozval zvonek.Matka se vzbudila a divila se že nejsem v posteli, ale brzy ji upoutal zvuk zvonku.Vstala a šla ke dveřím, ani nevím proč ale pokusil jsem se jí v tom zabránit, bohužel neúspěšně.Dveře se otevřeli a stál tam muž přes kápi jsem viděl jen jasně oranžovo,červeno,žluté oči plné nenávisti.Dřív než stihla matka cokoli říct ozval se divný zvuk a skrz matku prošlo ostří zářivého meče, dříve jsem o takových mečích neslyšel.Nee! zařval jsem a rozběhl se k matce, temná postava zasunula meč a podívala se mi přímo do očí ''Nyní začíná tvůj pravý život můj žáku'' řekl a střelil do mě něco po čem jsem spadl na zem bez vědomí.
Vzbudil jsem se až někde v temné místnosti, kde nebylo nic než chlad a tma.Asi po dni jsem uslyšel jak se otevřely dveře a v nich stál.. ''Brzy pochopíš vše.. Brzy budeš připraven na výcvik můj žáku řekl a rozesmál se....................... a tak jsem nastoupil cestu temnoty jako sith
Barva čepele:červená
Světelný meč:Jednoduchý jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem:Shii Cho
Schopnosti:Vysoký skok,cit pro užití síly(vycítí, když někdo v blízkosti použije Sílu - jakýmkoliv způsobem),ovládaní blesku(teprve se učí).
Shopnosti jako Sith:Pokročilé zdvihání předmětů(i těch větších), schopnost vidět pomocí Síly živé bytosti skrz zdi,perfektní ovládádí blesků,ovládání mysli.
Poznámky:Vysoký,červené oči,Rozzuřený a naštvaný na republiku,má rád jenom mistra a své přátele jinak každého nenávidí,chtěl aby zabít nejvižšího jediho na světě bez jediného škrábance.
Rozsah znalostí o SW:stará a nová trilogie star wars,star wars clone wars 1 až 3 série,star wars the clone wars republic heroes,star wars empire at war gold pack,star wars republic comand,star wars the force unleashed 1,2,star wars III revenge of the sith,lego star wars 1-2.

Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

přihláška

Příspěvek od danek435 »

Už je to dobré?

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ne, vzhledem k tomu, že kopíruješ z jiné přihlášky.. konkrétně

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=3413
Když upravuješ přihlášku nemusíš zakládat nový téma, ale upravit tu původní a napsat žes to upravil.. a nemusíš psát hnedka další příspěvěk jestli je to dobrý, modera tím nepošoupneš. a chybí ti tam kontakt.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Já ti ještě vytknu životopis...obecně je to rozhodně lepší, než minule, nicméně...
Co dělal sith na Coruscantu a proč si vybral zrovna tvojí matku k zabití? Nechoď s tím, že tě vycítil z Korribanu, či tak nějak nebo dokonce že zabil tvojí matku, protože to sithové dělají.
Navíc z tebe udělal svého žáka? Nevím kdy přesně si výcvik představuješ, nicméně v tomhle období byli sithský akademie, kde probíhal výcvik hromadně (jako v Chrámu Jedi)...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

Zpráva

Příspěvek od danek435 »

Já se na tuhle hru už asi vykašlu.

Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

Zpráva

Příspěvek od danek435 »

Takže mě nebereš Peare? :(

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Takže, za 1. přestaň tady spamovat a počkej chvilku, nesedím tady celej den a nečekán jen abych ti odpověděl...
A teďka za 2., což je nejdůležitější, životopis je opravdu jen ctrlVčknutej od Santuse, takže opět, buď napíšeš úplně nový, nebo nenapíšeš...
Tohle je tvoje poslední možnost, vezmu tě, pokud uvidím opravdu dobrej životopis...
Pokud ho ale od někoho opět zkopíruješ, distancuju se od tebe a navíc ti asi zařídím i nějákou antihodnost ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Zas nevzdávaj to tak rýchlo :) Vymysli si vlastný životopis, máš ich tu už xy, tak si môžeš zobrať inšpiráciu, ale nie od slova do slova ako to bolo teraz. Nieje to nič ťažké, len trocha porozmýšľaj.

Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

Oprava životopisu

Příspěvek od danek435 »

Jeden z nejlepších učedniku Jediskeho mistra Vodo-Siosk Basse. Barbar byl vynikající bojovník se světelnym mečem a velmi výborný student ale velice toužil po dalších znalostech a tempo jeho mistra mu nestačilo a tak tajně studoval mistrovi holokrony a snažil se najít vše o sithskem učení. Opustil svého mistra a odletěl na Onderon, kde se nalezli nejaké sithské artefakty. Tam nebyl připuštěn a tak letěl na Dxun do hrobky Freedona Nadda a probudil Ducha stareho Sitha. Ten Barbara vzal na Korriban kde ho přinutil podlehnout temné straně a už jako sitha mu nařídil, aby letěl na Yavin 4, kde najde sithské chrámy po jeho mistru Nagovi Sadowovi, podmanil si tamnější Massassie a začal se studiem. Tam Ofei našel znalosti které vždy hledal. Díky nim byl schopen modifikovat svuj meč. Později jako správný Sith, zničil Shurliana Onafa. Po té chtěl zavraždit jineho padlého Jedie- Ulica Quel Dromu ale zasáhl duch Marky Ragnose a přikázal jim obnovit Zlatý věk sithu a Barbara jmenoval Temným Pánem a Ulica jeho učednikem.


Temný Pán
Tak začalavelká tažení zlého Barbara Ofeie, kdy Barbar zavraždil na Coruscantu svého bývalého mistra a mnoho jiných Jediu. Založil Bratrsvo Sithu do kterého naverboval velké množství Jediu a téměř republiku porazil. Jeho Massassiové stavěli mnoho chrámu včetně hlavního, který později sloužil jako základna rebelů. Ulicovi se diky zavraždeni vlastního bratra podařilo vrátit ke světlu a prozradil Jedium, kde se Barbar skrývá. Ofei, jehož Sithové byli poraženi a armády zničeny,

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Tohle je co? Předělávka životopisu Exara Kuna?... tohle tady nefungule... jinak jak napsal Trivi... máš tady x životopisů, kde se můžeš podívat jak to máš psát a vymyslet si něco vlastního...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tohle je vtip?
Dávám od toho ruce pryč, ať si tě vezmou Trivi, Lan, Gnost nebo kdokoliv jinej... ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“