Stránka 1 z 1

Ghall Rutis

PříspěvekNapsal: 15.10.2011 06:09:10
od Xavier
Jméno: Ghall Rutis

Titul: Padawan

Rasa:Miraluka

Planeta narození: Katarr

Životopis postavy: O svých rodičích nic nevím, byl jsem jim odebrán ve velmi útlém věku a nepamatuji si na ně. Byl jsem vychováván v enklávě Jedi na Dantooinu, kde se mého výcviku ujala mistryně Bala Nisi. Velmi záhy se však u mne vyvinula zvláštní vada. Byl jsem němý, i když pro to nebylo žádné lékařské či jiné vysvětlení. Přesto jsem si s ostatními a především se svou mistryní, díky Síle, docela dobře rozuměl. Nebyl jsem příliš dobrý šermíř a tak jsem se zabýval spíše poznáním Síly jako takové. Můj výcvik se zdárně chýlil ke konci, zrovna jsem byl na planetě Ossus, kde jsem studoval prastaré texty, když zde místní klid vyrušil příchod Exara Kuna. Svým vnitřním zrakem jsem "viděl" že je nyní zvláštní, jakoby temný, což mi bylo celkem divné. Vyzýval nás abychom se k němu přidali a pomohli mu zničit dávné sithské artefakty. Příliš jsem mu nevěřil, přesto jsem se s ním vydal na Yavin IV. Hodlal jsem zde být jakýmsi "hlasem rozumu" a klidnit zbrklého jediho. Nicméně ,když nás vyzval, abychom natáhli ruce a pomohli mu zničit sithský holocron, udělal jsem to.
holocron byl skutečně zničen, ale jakoby se jedna jeho část zabodla do mé ruky. Bolest kterou jsem pocítil byla nepředstavitelná. Ale jakoby do mne z holocronu vstoupila ona prastará moudrost. Poznal jsem jaký jsem byl blázen, dbal jsem fanaticky na zbytečná a naivní dogmata.Nechal jsem se svou mistryní omezovat. Myslel jsem že já neznalý mohu poučovat takto moudré jedince. Svět byl najednou tak jednoduší. Poté nám Exar Kun přikázal zabít své mistry, bez rozmýšlení jsem se vydal úkol od svého nového pána splnit.

Barva čepele: Žlutá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Shii-Cho

Schopnosti: Vnitřní zrak, telekineze, léčení, telepatie

Schopnosti jako rytíř Jedi : V podstatě silnější verze mých současných schopností

Poznámky: Střední výšky, tmavé vlasy, němý

Rozsah znalostí o SW: filmy; seriály; většina komiksů; knihy co vyšli v Cz plus pár co ještě nevyšlo; hry: KOTOR I a II, TFU I a II, série Jedi knight (celá), Eaw (včetně datadisku), Republic comando, Rebellion, Galactic battleground, Racer; slušná část místných archívů je ode mne

Re: Ghall Rutis (Artas)

PříspěvekNapsal: 13.8.2012 23:26:22
od Artas Nostra

Re: Ghall Rutis (Peťas)

PříspěvekNapsal: 03.5.2017 14:27:16
od Xavier
Pokud si Peťas na tuto postavu troufne, tak by bych jí zkusil podruhé resuscitovat )do třetice všeho dobrého, ne?)