Prihláška - Sarah (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Prihláška - Sarah (Pear)

Příspěvek od Krumla »

Jméno: Sarah Sunwalker

titul: Padawan

Rasa: človek

Věk: 17

Planeta narození: coruscant

Životopis Postavy:
Sarah sa narodila na planére Coruscant, jej rodičia boli celkom obyčajný ľudia, čo však robili si už nespomína, vlastne si nepamätá ani na to ako vyzerali a ani na to, aký to boli ľudia. Podľa všetkého si však do svojich troch rokoch žila celkom spokojne, nechýbalo jej nič no nikdy nejavila nejaké známky namyslenosti či príliš veľkej rozmaznanosti. Sama nevie ako k nej rytieri Jedi prišli, vie len to že to bolo niekedy okolo jej troch až štyroch rokoch čo ju odviedli na akadémiu kde začala, v podstate nový život. Nedalo sa povedať že to bola zrovna pilná študentka, niektoré veci jej išli naozaj dobre no v iných mala ohromné ale ohromné medzeri!.. Tie sa však postupne a pomaly začali vypĺňať páč ju niektorý "vyučujúci" ale aj ostatný padawani presvedčili, aby svoj voľný čas prestala márniť leňošením a ničnerobením, no.. tiež aby pochopiteľne začala trocha trénovať! Odjakživa na akadémii ostávali a ešte aj ostávajú zákutia vedomostí, ktoré naozaj nemusí, tým sú napríklad liečenie, síce vie že je to užitočné a je o tom presvedčená, samú seba by si ako nejakého Jedi-liečitela nevedela predstaviť. Ju skôr zaujímal čisto kontaktný boj a "pohyb" celkovo. Neskôr sa naučila narábať zo silou v kombinácii zo svojím pohybom, aj keď len na malej úrovni, pre ňu osobne to však bol dosť veľký úspech. Čo sa týka priateľov, bola to taká norma, bola celkom charizmatická no pre niektorých ľudí ostávala nepochopená, šialená, bláznivá, sprostá a mnoho iných nie zrovna príjemných prirovnaní. Tí s ktorými sa však priatelila a ktorý ju poznaly, s ňou nikdy žiaden problém nemali.. ako ani ona s nimi.

Barva čepele: Azurová

Světelný meč: Jeden jednočepeľový meč

Styl boje se světelným mečem:
Forma I - Shii Cho(Cesta Sarlacca)
Forma II - Makashi(Cesta Ysalamiriho)


Schopnosti:
Hovorí len jedným jazykom (Basic)
Pohyb pomocí síly (nižší úroveň)
Priemerná sila no celkom obstojná rýchlosť
Na jej vek a postavu priemerná odolnosť
Slušné reflexy
Uprednostňuje boj zo svetelným mečom, tjest "silu" používa druhorado, aspoň zatiaľ
Zväčša používa manéver " Tekoucí voda " ktorý doplňuje údermi vlastným telom, ako nohami či päsťami.

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... :
Telekineze
Vnímaní pomocí síly


Poznámky: Je strednej, možno až troška menšej postavy, Má stredne dlhé blod vlasy ktoré nosieva v jednom culíku, alebo copíku, svetlo modré oči a zväčša taký usmievavý výraz. Je to taký menší flegmatik aj keď, nájdu sa veci ktoré ju vedia rozhodiť viac než je zdravé. Tiež je to takový snílek, proste ju často uvidíte z neprítomným pohľadom na tvári, vtedy si človek môže byť istý len tým že ho toto dievča vôbec, ale vôbec nevníma. Inak je celkom milá, aspoň k ľuďom ktorý sa aj k nej správajú milo. Dokáže niekomu oplatiť láskavosť aj desaťnásobne no ak jej niekto zle, tak mu cihlu do hlavy..

Kontakt:
Skype: krumla1

Rozsah znalostí o SW: Nebudu lhát nemám takmer žiadne, jediný celý film ktorý som videl bol SW etoo .. myslím že ten úplne prvý a aj to nejak pred desiatimi rokmi .. taakže sa asi budem učiť spolu s postavou / ale stahuju Kotor 2 a mám supr učiteľku aa informátorku xD ^^

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Přihláška je v pořádku, takže nebude potřeba žádný edit.
Pouze jedna maličkost, narodila jsi se na Coruscantu, ale píšeš, že tě odvedli na akademii, která byla na Dantooinu. Na Coruscantu je Chrám, takže ještě upřesni, kam vlastně chceš.
Vzhledem k tomu, že píšeš, že máš malé znalosti o SW, a že stahuješ KotOR 2, tak počítám, že hrát budeš chtít někdy v tý době...v tý době ale řád Jedi jako takovej nebyl, takže buď to posuneme o trochu níž, do dob KotOR 1, kde ještě řád celkem fungoval, nebo o něco pozdějac, například na o cca 200 let, tedy do dob hry SW:tOR.
Nakonec tu máš možnost skočit od KotOR 2 o cca 2000 let do Nových Sithských Válek (žádná hra, ale knížky o Darth Baneovi např.).
Hned ti tady ale nahodím test...


Test:
1. Jaké jsou podmínky k vytvoření druhé postavy?
2. Můžeš přispívat do archívů?
3. Jaké je omezení stylů boje se světelným mečem?

4. uprav do správného tvaru (odřádkování, styly písma,...):
Coruscant.

Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce.
No ne, docela krásný den.
Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal. Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře.
Dále.
Zavolal jsem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Příspěvek od Krumla »

Uhm môžeš ma kľudne posunúť do dob Kotor 1, síce som to nehral (aspoň nie aktívne) ale viem približne ako to tam vyzeralo (pomohol som jednému kamošovi sundať finálneho bossa a teoreticky by sa dalo povedať že som hral ten začiatok)


Test:
1. Jaké jsou podmínky k vytvoření druhé postavy?
No nesmie byť v rovnakom období
aa po súhlasu moderátora alebo dokončení výcviku s tou prvou

2. Můžeš přispívat do archívů?
Bez súhlasu admina nie

3. Jaké je omezení stylů boje se světelným mečem?
neviem a ani neviem ako to myslíš

4. uprav do správného tvaru (odřádkování, styly písma,...):
Coruscant

Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce.
No ne, docela krásný den.
Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal. Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře.
Dále.
Zavolal jsem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

3. který styl boje se světelným mečem je zakázaný a nemůžeš si jej tedy vybrat...odpověď se dí nalézt v pravidlech...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Krumla
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.11.2011 18:19:58

Příspěvek od Krumla »

Forma VII - Juyo/Vaapad(Cesta Vornskra)

teda aspoň myslím, nevidel som že by bol priamo zakázaný ale podla popisu by bol proste nezvládnuteľný pre padawana. Tiež som v nejakých radách videl pri výbere štýlu "nejlépe ne Vaapad"

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

No, nedoporučuje se, pravda je ale taková, že se snad nikdy nepovolil a je technicky zakázanej...
Výcvik ještě dneska...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ještě sem zapoměl na klasickou otázku, máš nějáké přání do výcviků/misí?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“