Přihláška "Rowero Solari" (Jazen)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Rowero
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 06.4.2011 20:30:04

Přihláška "Rowero Solari" (Jazen)

Příspěvek od Rowero »

Jméno: Rowero Solari

Povolání: Sith

Rasa: Člověk

Planeta narození: Dromund Kaas

Životopis postavy: Narodil jsem se na Dromund Kaas roku 3621 BBY. V té době to byla centrála Sithského impéria, tudíž mé povolání bylo takřka jasné od mala. Žil jsem v prosté rodině. Otec byl dělník, který pracoval tvrdě každý den, aby dostával prémie a matka pracovala jako barmanka v jedném menším baru ve městě. Bydleli jsme v menším bytě na okraji města. Na dětství si moc nevzpomínám, jelikož je to dlouho. Jako malý jsem měl být později vojákem, ale ve věku osmi let jsem objevil své schopnosti používat sílu, když jsem vztekem uškrtil svého kamaráda přímo uprostřed ulice. Jelikož tvrdé sithské zákony uplatňují za zabití kohokoliv na jejich planetě trest smrti tak v tento okamžik by byl můj život rychle u konce a sen o elitním sithském vojákovi byl v troskách. Ovšem doslechl se o tom jeden ze sithských mistrů, kteří samozřejmě mají větší slovo než kde jací soudci, starostové apod. Zrušil můj trest smrti a odvedl si mě na Korriban, kde jsem byl pomalu vycvičován k umění sithů. Učil jsem se rozvíjet svou sílu, naučil jsem se techniky boje se světelným mečem a dělal jsem prakticky cokoliv, co mi kdo řekl a šlo mi to dobře.
Má první mise nastala již ve 13ti letech. Společně s mistrem Il'emem, který byl původem twilek, jsme se společně vydali zlikvidovat menší jádro spiklenců a odpůrců, což nebylo nic těžkého.
Teď je mi 22 let a naučil jsem se vše, co bylo možné, teď záleží rozvoj jen na mě samotném. Ovšem pořád jsem pod dohledem svého mistra.
Galaxie byla opět na pokraji války a mluvilo se o tom snad všude, což byla příležitost ukázat, kdo doopravdy jsem. Nyní jsem jen čekal, až vypukne válka a já budu poslán do boje.

Hlavní zbraň: Klasický červený světelný meč, nic extra, akorát ručně ovázán kůží, aby neklouzal v ruce.

Styl boje: Makashi (byl jsem zvyklí útočit rychle, drtivě a přesně s fatálníma následkama). Později bych se chtěl naučit formu Djem So.

Schopnosti: Meditace, schopnost použití blesků, odhazování silou, přitahování.

Poznámky: Jsem vysoký cca 190cm. Vážím asi 90 kg. Krátce střižené vlasy, strniště na obličeji. Povaha je vcelku klidná, jen tak mě nic nenaštve, ale když už něco/někdo, poté to je pořádný bordel.

Období: 3,643 BBY - na pokraji války mezi Republikou a Sithským impériem.
Naposledy upravil(a) Rowero dne 18.12.2011 14:33:40, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

no tak si ťa vezmem, do životopisu by si mohol doplniť niečo ohľadom rodiny a podobné, taktiež by si si mohol pridať nejaký sekundárny štýl boja s mečom, teda ak nechceš mať len jeden na dokonalej úrovni. Inak to všetko je v poriadku, po doplnení životopisu pošlem test.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Rowero
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 06.4.2011 20:30:04

Příspěvek od Rowero »

Opraveno. Snad to bude stačit, nevím co tam víc napsat, když nehrajou roli v mojí story :).

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

takže, tu máš test:
1) Môžeš svojvoľne doplňovať archívy?
2) Koľko profilov môžeš mať na AS?
3) Je povolený spam?
4) Uprav text do správnej formy:

Coruscant, Chrám Jedi Pomaly prechádzam cez mnoho siení, aby som sa konečne dostal k vysnenému turbovýťahu, ktorý ma vyvezie hore do sídla Rady Jedi, kútikom oka pozriem na majstra, ktorý kráča po mojom boku. Čo od nás Rada bude chcieť? spýtam sa majstra. Dúfam, že to bude nejaká misia. pomyslím si v zápätí po položení mojej otázky.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Rowero
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 06.4.2011 20:30:04

Příspěvek od Rowero »

1 ) Ne, pouze s povolením archiváře
2 ) Jeden
3 ) Ne, není

Coruscant, Chrám Jedi

Pomaly prechádzam cez mnoho siení, aby som sa konečne dostal k vysnenému turbovýťahu, ktorý ma vyvezie hore do sídla Rady Jedi, kútikom oka pozriem na majstra, ktorý kráča po mojom boku.
Čo od nás Rada bude chcieť? spýtam sa majstra.
Dúfam, že to bude nejaká misia.
Pomyslím si v zápätí po položení mojej otázky.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Všetko v poriadku...zajtra by som založil výcvik, máš nejaké špeciálne požiadavky? Obdobie apod.?
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Rowero
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 06.4.2011 20:30:04

Příspěvek od Rowero »

Období bych prosil těsně před TOR, takže cca 3,643 BBY, díky.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Takže tu máš výcvik

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=55356#55356
LOCK
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“