Lanetha Strahan (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Salaminea
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 26.12.2011 21:27:24

Lanetha Strahan (Mandalorian)

Příspěvek od Salaminea »

Jméno: Lanetha Strahan

Titul: Učedník

Rasa: Z větší části člověk (matka byla poloviční faleen)

Rok narození: 3995 BBY (nijak na něm netrvám, náhodně jsem ho vybrala, protože v té době fungovala na Korribanu akademie... alespoň doufám, že jsem to našla správně)

Planeta narození: Abregado-Rae

Životopis postavy: Lanetha Strahan je dcerou Ogloana Wormse, lidského magnáta v oblasti vesmírných lodí, a Shareen Strahan, lovkyně odměn známé svými nemalými úspěchy v oblasti hledání pohřešovaných osob.
Shareen je míšenka lidského druhu a faleen. Narodila se v jednom z nesčetných bordelů Mos Eisley a díky schopnostem získaným od svého neznámého otce se brzy vyšvihla výš. Přidala se do posádky jedné z pašeráckých lodí a časem se z ní stala lovkyně odměn. Když zatoužila po tom založit rodinu, použila svého faleenského umění vylučovat feromony, které ji činily neodolatelnou, a vzala si mladého bohatého obchodníka Ogloana Wormse, který právě převzal starou rodinnou firmu na planetě Abregado-Rae. Po roce se jí narodil syn Salem a ani ne rok po něm následovala Laneth. V té době ovšem už začal rodinný život Shareen nudit, a tak odešla přibližně dva roky po Lanethině narození a vrátila se k životu lovce odměn.
Lanetha dál vyrůstala na planetě Abregado-Rae v domě svého otce, ale, i když vzhledově se svými výraznými lícními kostmi velmi podobala svému otci, bylo jasné, že se matce podobá více než je vidět na první pohled. Kromě překvapivě pevných bílých vlasů a jakéhosi ještěřího záblesku v proměnlivých šedých očích po ní zdědila i schopnost rasy faleen vylučovat feromony, které ji činí pro ostatní rasy neodolatelnou, obratnost a také schopnost neprojevovat své emoce tak výrazně jako všichni ostatní. Tím se velmi lišila od svého bratra, který jako z oka vypadl svému otci, jak vzhledově, tak povahově.
V následujících letech se Lanetha motala hlavně mezi techniky a inženýry, kteří pro jejího otce sestrojovali nové typy lodí. Díky svému pozorovacímu talentu se rychle učila, jak pracovat s nejrůznějšími přístroji a sestavovat nejjednodušší součástky. Přibližně v šesti letech se jí podařilo sestrojit zmenšenou vesmírnou loď, které se ovšem brzy pokazilo ovládání a zpustošila tak celou otcovu pracovnu. Díky zděděným schopnostem se Lanethe povedlo ujít jakýmkoliv sankcím, a proto dál vesele pokračovala v sestavování lodí a později i robotů. Když byla o něco starší, začala se učit pilotovat různé druhy vesmírných lodí a prováděla s nimi všelijaké manévry, aby vyzkoušela, co všechno vydrží.
Přibližně sedmnáct let let od jejího narození dostal její otec zakázku od jednoho Sithského lorda na novou loď. Když byla hotová, tak si pro ni Sithský lord přišel a v Ogloanově domě se setkal s Lanethou. Bez potíží v ní vycítil Sílu a rozhodl se vzít jí s sebou na Korriban.

Barva čepele: Červená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Kombinace Soresu a Ataru

Schopnosti: Získala některé schopnosti rasy Faleen: vylučování feromonů, které ji činí neodolatelnou, dokonalou kontrolu emocí a vysokou obratnost. Během pobytu v otcově domě projevila talent pro jazyky a nadání pro techniku.

Vzhled: Mladá žena vysoké a štíhlé postavy. To, čeho si na ní všimnete na první pohled, jsou její dlouhé bílé vlasy, které mohou překvapit svou pevností. Při boji je nosí sepnuté na temeni hlavy, aby jí nepřekážely. Její snědě opálené tváři s výraznými lícními kostmi dominují hluboké šedé oči, které mění svou sytost podle její nálady a občas se v nich zaleskne něco ještěřího, což napovídá, že v jejím případě nemusí jít jen o lidskou rasu.

Rozsah znalostí o SW: Moje znalosti se skládají ze zhlédnutí staré a nové trilogie a informací, které mi najde strýček Google.

Kontakt: Salaminea@seznam.cz

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Lanetha Strahan

Příspěvek od Mandalorian »

životopis matky, hmmm
technik, hmm
jen asi bude problém s datem tvého narození

jen proč si vzal sith právě tebe? proč přišel a tak?

Testík z pravidel

Přepiš do správného tvaru:
Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Otázky:
1. ) Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
2. ) Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
3. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
4. ) Co dostaneš za spamovani?
5. ) Jaká je maximální povolená délka podpisu?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Salaminea
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 26.12.2011 21:27:24

Re: Lanetha Strahan

Příspěvek od Salaminea »

Ten životopis matky jsem tam dala, aby se neobjevila jen tak odnikud. Baví mě dávat dohromady různé historie, které spolu souvisejí.
Na toho technika se můžeme vykašlat. Stejně jsem to tam dala jenom, abych to trochu prodloužila.
Jak jsem psala, tak to datum narození můžeme změnit, jak budeme potřebovat. Nijak na něm netrvám.

Sith si přišel pro novou loď, kterou pro něj můj otec vyrobil. Mě si vybral, protože před nedávnem přišel o učedníka a právě hledal nového. A já jsem byla první člověk nadaný silou, na kterého narazil.

Přepsané do správného tvaru:

Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a, i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
Přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl.
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
A sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si:
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Odpovědi:

1. ) Je povolen jen jeden.
2. ) Druhá postava se může vytvořit teprve po dokončení výcviku nebo po souhlasu moderátora.
3. ) Pouze v code.
4. ) Hodnost spamer a jisté omezení.
5. ) 300 znaků

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Lanetha Strahan

Příspěvek od Mandalorian »

ok, nějaké přání ohledně výcviku, mise, postavy?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Salaminea
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 26.12.2011 21:27:24

Re: Lanetha Strahan

Příspěvek od Salaminea »

Myslím, že ne :).

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Lanetha Strahan

Příspěvek od Mandalorian »

výcvik vytvořen (omlouvám se, že to trvalo tak dlouho)

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=3539
kostky jsou vrženy, teď už je to na tobě
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“