Kerri

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Kerri

Příspěvek od DarkSherrs »

Jméno: Kerri

Pohlaví:muž

Příjmení: neznámé

Hodnost:padawan

Rasa:50%Firrerreo 50% neznámá pravděpodobně člověk

Planeta narození
:Coruscant
Životopis:
Narodil jsem se na planetě Coruscant ,matka zemřela při porodu otec neznámý.Ujali se mne dva hodní lidé z vedlejšího bloku.Otčím pracoval ve svém malém obchůdku se zbraněmi, které si někdy sám konstruoval a já mu čas od času pomáhal.Macecha pracovala v obchodě z potravinami.Poté co banda buřičů vypalila sousední dům. Přijel to vyšetřovat Jedi. Jelikož byl otec svědek přišel se ptát i jeho.Jelikož jsem byl zvědavý tak jsem se při jejich rozvoru mihl neslišně kolem a přiblížil se blíž ,abych lépe slyšel. Jedi mně nějákym mně prozatím zahadným způsobem vicítil a chitil mne.Když mě uviděl vycítil ve mně Sílu.A tak po souhlasu mích adoptivních rodičí a mě ,odvedl do Chramu Jedi . Ve věku 7 let.Poté když jsme hledali krystaly potkalo mě štěstí.Našel jsem krystal Pontit.V Chrámu jsem si měč sám zkonstruoval,díky tomu že jsem otčímovy pomáhal v jeho krámku.

Světelný meč:Jeden jednočepelový (z krystalem pontit)

Barva meče:Stříbrno fialový

Styl boje s mečem:Ataru a Soresu

Schopnosti:Talent pro telekinezi,skok,zneviditelnění,zrychlení

Jine zbraně:Za opaskem mám vybrodýku

Shopnosti jako Jedi,Sith:Řízení dechu, Bariéra, Iluze, Vlna

Dovednosti:logicky myslící,šliší na velké dálky už od malička,předvídání utočníkových pohybů,nadání pro konstrukci zbraní

Poznámky
:výška 172cm váha 73kg

Rozsach znalostí:První a druhá trilogie,zdejší atchiv,
Naposledy upravil(a) DarkSherrs dne 07.1.2012 12:37:20, celkem upraveno 6 x.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Elinor Yall

Re: Kerri

Příspěvek od Elinor Yall »

V žádném případě si tě neberu na starost (možná si to rozmyslím, ale myslím, že o to ani nebudeš stát), jenom jsem hodný mandalorianský moder, který má za sebou blbej den, a mám potřebu tě upozornit na pár věcí, které by se hodilo vzít v potaz.

1. proč by někdo odděloval malé dítě od rodičů tři dny po porodu? A jak by se z Firrere dostalo na Coruscant do adoptivní rodiny?
2. zmiňovaní sourozenci jsou adoptivní z Coruscantu, ne?
3. mandalorianská ocel použitá na světelný meč? děláš si srandu? tohle není zrovna běžný galaktický materiál a jeho použití pro podobnou záležitost by mělo mít nějaký vlastní zajímavý příběh.
4. to samé se týká i toho, že by měl mít tvůj otčím světelný meč. Lightsaber je sice taková drobnost, bez které nefunguje žádná domácnost, dobře se s ním zatloukají hřebíky a tak vůbec, ale skutečně ho každá rodina nemá v počtu nejméně 1 ks pod postelí...
5. Jediové se neujímají teenagerů pobíhajících kolem se světelným mečem. To je jasné i teenagerům se světelným mečem, pokud ví něco o Jediích.
6. hm, takže postava trucovala a proto odjela na Korriban a stala se Sithem. Hm, tomu říkám skvělá motivace. Zajímalo by mě, jak přesvědčil vedení akademie, aby ho nechali aspoň prát temné ponožky. Navíc je tu ten detail, jak věděl, že má shánět letenku zrovna na Korriban (že tam je sithská akademie, není až tak známo) a že tam chytil spoj (Korriban byl dlouhá léta považovaný za zapadákov, kde tuk´aty dávají dobrou noc)...
7. jak může být napůl Jedi a napůl Sith, když se akorát cca jeden den ochomýtala kolem chrámu a Jediové ji tam nechtěli? To prošla imaginárním megarychlokurzem?
8. udělej něco s těmi překlepy a s prapopisnými chybami

Takže životopis napiš znova a zkus u toho použít hlavu. :mandalorian:

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Kerri

Příspěvek od DarkSherrs »

upraveno
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Kerri

Příspěvek od Kazma »

Hele, dívala jsem se na tu tvoji přihlášku a opravdu chceš riskovat MW, když o nich prakticky nic nevíš, ono, kdybys šel do SR, nebo I, tak bych dokonce věděla, kdo si tě vezme. Jinak, proč by vraždu tvých adoptivních rodičů vyšetřoval Jedi? A vůbec, proč by se tě ujal někdo ze sousedního bloku, přátelé rodičů? Jo a ještě, nezdá se ti sedm let nějak pozdě?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Kerri

Příspěvek od DarkSherrs »

tak jo ja skusim SR děkuji za radu
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kerri

Příspěvek od Trivi »

Takže tu to môžem zamknúť.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“