Přihláška Darth Ormus

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

Přihláška Darth Ormus

Příspěvek od danek435 »

Jméno: Zirgun Zabkori (Darth Ormus)

Titul: Učedník

Rasa: Zygerrian

Rok narození: 3974BBY

Planeta narození: Zygerria
Životopis postavy: Narodil jsem se z jizvou na pravém oku nikdo neví proč.Žiju na Zygerrii.Moje matka zemřela při porodu a otec s mímy Bratry a sestrami zahynuly,takže jsem vyrůstal u souseda.Otec mněl menší obchůdek.Jednoho dne když my byly čtyři roky se v naší vesnici rozpoutala válka.Byla to valka se Sithy.Byla tak krutá že do ní musel zasahnout rytíř Jedi.Ale pak se jeden Sith schoval do jednoho domku tak musel Jedi skontrolovat všechny domky až narazil na nás.když přišel tak ve mně cítil cit pro sílu.A hned po dokončení ukolu se pro mně vrátil a vzal mně sebou.Tak jsem studoval do svých patnácti let.A potom mi dali mistra jmenoval jse Multus Mufeiron.Když my bylo sedmnást tak jsme šli na akci kde jsme mněli chytit Sitha.když jsme doletěli na Zygerrii tak jsme viděli všude same mrtvoli Zigerrianu.Mistr šel první a já zaním.Pak najednou jsme oběvily toho Sitha mistr se do něho pustil a řekl mi ať to nechám na něm byl to krutý boj ale nakonec můj mistr zemrěl a rěkl mi že už můžu znát pravdu a že mého otce a sourozence zabili Jediove a on a můj otec byly také Sithové.Byl jsem tak hrozně zklamán že jsem se rozhodl vydat na cestu zla jako on a zničit radu jediu. Sith mi řekl že mého otce znal a že byl jeho padavanem.Pak jsem se ho zeptal jestli mně vezme do učení.řekl mi ano a že se jmenuje Darth Umilux.A tak jsem vztoupil do jeho učení.a Stal jsem se tím čím můj otec

Barva čepele: Červená

Světelný meč: Jeden jednočepelný

Styl boje se světelným mečem: Soresu

Schopnosti: Odhození,Telekyneze

Schopnosti jako Sith: Blesky,Škrcení, Přitažení velkých předmětů

Vzhled,poznámky: Velký,Hubený,Dlouhé a hnědé vlasy,Hnědé oči,Jizvy na obličeji,hnědá kůže,Nenápadný a tichý,jizva na pravém oku získána od Jediho

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová Trilogie star wars,seriál Clone wars 1-3 serie,Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes,,Komiks Star wars The Old Republic,

Kontakt: Email- fottak435@seznam.cz

Přání Do Budoucna: Oboustraný meč
Naposledy upravil(a) danek435 dne 26.2.2012 20:25:22, celkem upraveno 17 x.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Přihláška Darth Ormus

Příspěvek od Atalon »

Zdravím,

rád bych se tě ujal, ale předem si musíme ujasnit pár věcí.
Zaprvé, máš v tomto tématu už 3 přihlášky, takže se prosím vyjádři k tomu která je platná aby tě autority nemuseli začít honit za porušování pravidel ;).
Potom, četl jsem poznámky u ostatních tvých přihlášek a rád bych ti vysvětlil jednu věc. Důvod proč tě všichni modeři, včetně mě, nutí a budou nutit do úprav přihlášek je ten, že přihláška je jediné vodítko které moder má k budoucím výcvikům a misím (k budoucí hře). Jsou to jediné informace o tvé postavě, o jejím životě, proto je hodně důležité, aby byly co nejdokonalejší. A pokud v nich jsou nějaké nevysvětlitelné, nebo neobhajitelné skutečnosti, jediný kdo by na to v budoucí hře doplatil bys byl ty, to mi věř.
Proto tě také požádám, aby ses nad svou přihláškou na chvíli zastavil a zamyslel. Odpověděl si na pár důležitých otázek ohledně tvé postavy, jako třeba: Co formovalo jeho chování? Má-li nějaké jizvy, od čeho jsou? Proč se stalo to či ono v jeho životě? Co je pro něj nejdůležitější? apod.
Nejenom že odpovědi na tyto otázky promítnuté do tvé přihlášky jí udělají mnohem zajímavější, ale zároveň je to i možnost, jak tvé postavě dát něco speciálního.
Například (vycházím-li z této přihlášky) zamyšlení se nad tím kdo je podle tvé postavy horší, zda Jediové kteří zabili tvého otce jen proto že byl Sith, nebo Sithové kteří zaútočili na vaši vesnici a zabili desítky neviných. Ti může dát úžasné směrování k pomstě, nebo touze po moci, nebo hledání míru i když pod záštitou Sithů...
Což z tvé postavy dělá jedinečnou osobnost. Jen to chce jistou trpělivost při jejím tvoření.

No, budu čekat na tvou odpověď a doufat že ti to co jsem napsal pomůže.

Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

Re: Přihláška Darth Ormus

Příspěvek od danek435 »

stačí to

Uživatelský avatar
danek435
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2011 19:01:24

Re: Přihláška Darth Ormus

Příspěvek od danek435 »

A platí táhle

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Přihláška Darth Ormus

Příspěvek od Atalon »

Od čeho tam byly ty samé mrtvoly, a kde to bylo, a proč ti mistr řekl před smrtí zrovna tohle, a proč tě ten sith nezabil? A taky si zkontroluj to datum narození ;)

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Přihláška Darth Ormus

Příspěvek od Atalon »

Tak, výcvik založen:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=3604

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Přihláška Darth Ormus

Příspěvek od Atalon »

Jelikož tvůj první příspěvek mě přesvědčil o tvých mezerách ve znalostech pravidel fóra, tak tady máš dodatečně vstupní test:

1. Kolik můžeme mít profilů v jednom období?
2. Jak se značí myšlenky postav?
3. Můžeme psát vulgárně?
4. Přepiš podle správného tvaru a odřádkuj lokaci, myšlenky a přímou řeč od ostatního textu:

Coruscant; Soukromá rezidence: Pane? Někdo se dožaduje vstupu. Oznamoval pánu domu komorník. Ano to je úžasně přesná informace, kdy už konečně přestaneme vést podobně zbytečné konverzace. Zauvažuje pán domu kriticky nad přístupem svého zaměstnance.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“