Markus Gulu (Nemesis)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nemesis
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 01.6.2012 14:59:37

Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od Nemesis »

Jméno: Markus Gulu (dnes už zapomenuta, všichni mi říkají předzdívkou)

Předzdívka: Nemesis

Titul: Učedník

Rasa: Člověk

Rodná Planeta: Taris

Doba hraní: Jedi Civil War

Životopis: Narodil jsem se na Tarisu v roce 3977 BBY někdy před začátkem Mandalorianských válek. Vyrůstal jsem celkem v klidu, žádné potíže jsem neměl. Naučil jsem se spoustu věcí např. vyrábění jednoduchých blasterů, vynikal jsem v jízdě kluzákem a žil ve velmi bohaté rodině. Už od 6 let jsem uměl pohnout věcmi aniž bych se jich jakkoli dotkl, nikdo o tom nevěděl ani rodiče ne. Nechával jsem si to pro sebe, ale toužil jsem po tom zjistil co to doopravdy je. Tak jsem zašel za jedním známým, který byl po celém Tarisu znám jako mudrc, byl to alkoholik a občas i trochu šílenec. Jmenoval se Rick Petro starší alias Dr. Best. Zašel jsem za ním a svěřil jsem mu. Jakmile jsem domluvil šel si dát panáka a já čekal co se od něj dozvím, jestli vůbec něco. Když zase přišel s nějakým tím promile v krvi spustil na mě kanonádu o Síle, o Jediích, o Sithech, o válkách atd. Dozvěděl jsem se to, co jsem potřeboval vědět. Pak už jsem mudrce nikdy neviděl. V roce 3960 BBY jsem se rozhodl odletět z Tarisu na Coruscant kde jsem se chtěl žádat o výcvik. Na Coruscantu mi Jediové řekli, že ze mě vyzařuje příliš velká síla a měli strach, že bych se mohl po čase obrátit na temnou stranu. Tvrdili, že jsem zbrklý, neumím vždy poslechnout rozkaz a má moc mě neuspokojuje. Měl jsem takovou zlost, že jsem na Coruscantu spáchal celkem 8 vražd, mužů, žen i dětí. S každou vraždou jsem získával větší moc, ale zároveň po ještě větší moci toužil. Každým přírůstkem na konto vražd se můj vzhled víc a víc měnil. Začala mi mírně šedivět kůže, dokonce i tvář se mi změnila k nepoznání. A navíc, při každé vraždě jsem měl pocit jako by mě někdo sledoval. Moje podezření vzrostlo, když jsem v jednom bytě páchal poslední vraždu. Byl tam ohromný výbuch detonátoru. Jedna mladá, žena v bolestech umírala a já si to vychutnával. Cítil jsem to spálené maso. Pak jsem náhle zahlédl v okně odraz muže v tmavé kápi. Otočil jsem se a... vůbec nikde nebyl. Byl jsem z toho dost vyšokovaný, nevěděl jsem v tu chvíli přesně, zda je to jen vize či nikoli. Přesvědčil jsem se až druhý den, když mi ten muž nechal v bytě vzkaz. Stálo v něm: Nar Shadda. Letěl jsem tam, vyhledal ho a zjistil o něm tyto informace: Jmenuje se Iriol, je to Sith a jde mu o jediné, mít nějakého učedníka. Řekl, že si mě vybral a nyní mi nabízí výcvik. Souhlasil jsem. Začal mě cvičit. Učil jsem se u něho sedm let, vyrobil jsem si oboustranný červený světelný meč a speciální blaster, který uměl střílet 3 různé druhy střel. Po čtyřech letech se na Nar Shadda donesla šokující zpráva: Sithové zničili Taris. Hodně mě to zdrtilo a musel jsem se na nějakou dobu odstoupit z výcviku. Ale po dvou měsících mi právě TOHLE dodalo sílu, energii a hněv pro další tři roky učení a já pokračoval ve výcviku.

Světelný meč: Oboustranný

Barva čepele: Červená

Styl boje: Soresu

Schopnosti: Umím Huttštinu a rozumím Twilekům. Umím přesvědčovat a konstruovat silné blastery.

Schopnosti jako Sith: Škrcení, Odhození na několik desítek metrů, Vrtání se člověku v hlavě a Pohyby s předmětmy na dálku.

Vzhled: Hnědé dlouhé vlasy, 170 cm výška, nosím černé sithské roucho a mám zjizvenou tvář (při jedné vraždě na Coruscantu jsem dostal plno ran vibromečem do tváře od jednoho muže).

Zbraně: Oboustranný světelný meč, blaster s možností střílet omračovací střely, smrtící střely a výbušné střely.

Znalost SW: Filmy, Stará republika, Série Jedi knight..., Knihy (Darth Maul, Darth Bane), Komiksy... Vyznám se i v Legacy éře.
Naposledy upravil(a) Nemesis dne 07.6.2012 16:39:40, celkem upraveno 15 x.
Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Neberu tě, jen bych chtěl opravit některé věci.
Rok 3975 není polovina Velké Sithské války(4000 - 3996 BBY), ale začátek mandalorianských válek ve vnějších sektorech (3,976–3,965 BBY, jediové se připojili v období 3964-3960 BBY)
O enklávě na Dantooine se moc nevědělo, většina lidí kteří o ní věděli byli jediové co byli v enklávě a těch pár obyvatel Dantooine co žili v okolí. O chrámu na Coruscantu věděl snad každý ale o enklávě na Dantooine nevěděl skoro nikdo.
Pak taky o triumvirátu se nevědělo, vědělo se o sithech, nevědělo se odkud útočí (Malachor V), kdo je vede, ani kolik jich je. Navíc Trayu odstranili dřív, než se vůbec o sithské hrozbě začalo mluvit (3954 BBY začíná čistka jedi, sithové se naplno objevili až 3952 BBY když Nihilus sežral Katarr, do té doby se o nich skoro nevědělo)
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Nemesis
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 01.6.2012 14:59:37

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od Nemesis »

Ok, opraveno.
Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od MrTukan »

Omlouvám se, že to trvá tak dlouho s Tvou přihláškou a následným výcvikem. Já, ani moderátoři bohužel nemáme teď na konci školního roku (ve zkouškovém, případně při uzavírání známek atd.) tolik času, kolik bychom si přáli. Každopádně usilovně pracuji na tom, abych pro Tebe sehnal vhodného moderátora, který s Tebou doupraví přihlášku a založí Ti výcvik. Zatím tady malý testík, který dostávají všichni noví hráči:

1. Kolik smí mýt hráč na Akademii účtů?
2. Jak se vkládají odkazy?
3. Za jakých okolností můžeš doplňovat archívy?
4. Přepiš podle správného tvaru:

Endor: Hučut hutá lut lut aktá! Ten Ewokský náčelník z toho není zrovna nadšený. Zkritizoval v duchu pilot své místo přistání. Klid, já vím že to byla tvoje... tvůj dům. Já to opravím.




Ještě jednou se omlouvám a prosím o shovívavost, v co nejkratší době se Tě někdo ujme.
MrTukan
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Nemesis
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 01.6.2012 14:59:37

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od Nemesis »

Jasný v pohodě, chápu :)

1. Lze mít pouze jeden účet, výjimka platí pouze v případě, že hráč sdílí s někým svůj počítač. V takovém případě je nutné svolení administrátora.

2. Odkazy smějí být vkládány pouze v code.

3. Pokud má daná osoba titul archiváře tak doplňovat archivy může.

Endor

Hučut hutá lut lut aktá! Ten Ewokský náčelník z toho není zrovna nadšený.
Zkritizoval v duchu pilot své místo přistání.
Klid, já vím že to byla tvoje... tvůj dům. Já to opravím.
Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od MrTukan »

Paráda, tak to by bylo.. Vzal bych Tě sám, bohužel ale o Mandalorianských válkách nevím naprosto nic, tudíž se budu dál snažit sehnat Ti někoho kompetentního. :) Snad se mi to brzy povede.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Nemesis
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 01.6.2012 14:59:37

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od Nemesis »

Ok díky moc :)
Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od MrTukan »

Vzhledem k tomu, že moderátoři jsou buďto plně vytížení nebo nedosažitelní, pověřil jsem Shisca, jednoho z našich starších a velmi schopných hráčů, aby se ujal Tvého výcviku. Věřím, že to zvládne a doufám, že Ti toto opatření nebude proti srsti - ovšem pokud bys radši chtěl čekat na některého z moderátorů, není to problém, ovšem nevím kdy někdo z nich bude schopen něco zplodit. Pokud tedy Shosco něco vymyslí, měl by se Ti ozvat a založit Ti výcvik. V případě, že bys s ním nebyl spokojený nebo se naskytl jakýkoli jiný problém, neboj se mne kontaktovat a já udělám vše, co je v mých silách, abych to napravil. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Nemesis
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 01.6.2012 14:59:37

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od Nemesis »

Děkuji moc. :)
Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Jak už řekl Tukan, převezmu si tě. Oboustranný světelný meč bys správně měl mít až po dokončení výcviku, ale já ti ho nechám, protože mi to nevadí - dá se říct že naopak. Problém bude spíše s jazykem Twi'leků, Rodiánů a Wookieeů. Člověk nemůže za nic v galaxii zcela ovládat twi'lekský jazyk, protože jeho důležitou součástí je i používání hlavových ocasů. Můžeš mu sice rozumět, případně ovládat jeho psanou formu, ale budeš muset napsat, jak jsi k tomu přišel. Naučil tě to mistr? Trávil jsi jako malý hodně času v blízkosti Twi'leků? Zkrátka to nějak okecej... :wink:
Stejně tak wookieeský jazyk. Pro jinou rasu než Wookiee je zhola nemožné jím hovořit a značně složité mu aspoň rozumět. Takže tohle ti neprojde. Ani ty Rodiány ti neuznám. Ale na druhou stranu od buzerování ti poradím - co se týká jazyků bys měl umět huttsky, protože Huttové byla obrovská galaktická obchodní síla a huttština je nejpoužívanější obchodní jazyk, jehož použití v našich končinách odpovídá používání angličtiny.

A další věc, ze které mi zapraskalo v kostech - blastery jsou energetické zbraně a tím pádem nestřílí projektily. To ale neznamená, že energetická zbraň musí nutně nadělat menší paseku než projektilová :) A když někoho sejmeš blasterem do hlavy, tak už toho moc neřekne. Navíc bys měl začínat hrát ještě pod mistrem. A neporazil bys mistra po sedmi letech výcviku, to mi věř. Takže opět - tohle ti neuznám. Bude se hrát ještě pod mistrem. Neboj, pokud budeš hodný, možnost zabít ho se naskytne.

Dozvěděl ses všechno o Síle, Jediích a Sithech? Kolik století jsi v té hospodě strávil? Jediové by ti řekli hlavně to, že jsi moc starý. I ta rodina je pořádná bejkovina, proč by měla máti dostat smrtelný infarkt a tatík se zabít, když byli extrémně ve vatě? A kdybys utekl na Coruscant, jak by ses to vůbec dozvěděl? A necítil jsi žádnou nenávist k Sithům poté, co Malak nařídil orbitální bombardování tvé rodné planety? Utéct z Tarisu by ale mohla být celkem prozřetelná volba, vzhledem k tomu, že ve tvých 15 letech byl rok 3960 BBY a Jediská občanská válka už byla rok v plném proudu. Neví se, kdy přesně Sithové Taris dobyli, ale předpokládám, že to bylo až poté, co ses z planety úspěšně dostal. Třeba by ti Síla mohla nadělit vizi, tak by ses prostě sebral a odletěl, dokud ještě můžeš.
Nebo mě napadlo, že bys na Tarisu prostě zůstal a "počkal", než ho Sithové obsadí a tebe objeví mistr. Třeba bys ty vraždy mohl spáchat doma na Tarisu a přitáhnout tak mistrovu pozornost.

Dále co se týká vzhledu, tak temná strana je svině a podepisuje se na tobě, více či méně. Proto pokud je tvoje postava takový zlobivý kluk, bude vzhledově asi takový ten typ "fešáka" spíše upírského vzhledu - změněné oči, propadlé tváře, bledý jako smrt. Dále jsi psal zjizvená tvář - od čeho? Jak jsi k tomu přišel? Trocha historie nikoho nezabije (nebo možná pár lidí, ale ti stejně dostali, co si zasloužili).

A 3975 BBY (před bitvou o Yavin) je rok PO začátku Mandalorianských válek (3976 až 3960 BBY). BBY je jako před Kristem - odčítá se směrem k nule.

Kód: Vybrat vše

www.wookieepedia.com
StarWarsovská wikia - spousta užitečných věcí, co se můžou hodit.

Pokud tohle spravíš, už jsem si nevšiml dalších nedostatků. Jen doporučuji, aby sis přečetl pravidla a pošťoural se trochu ve Wookieepedii.
Děkuju, Shisco
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Nemesis
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 01.6.2012 14:59:37

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od Nemesis »

Opraveno.
Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Teď už vypadá většina věcí v pořádku, jen si říkám, že pokud chceš být sithským učedníkem 7 let, mohl bys začít spíše v 18, takže při vybombardování Tarisu už bys měl 4 roky výcviku za sebou (tehdy se psal rok 3956 BBY). Protože tak, jak jsi to chtěl ty, by nám tam nevycházely roky. To bys totiž dokončil výcvik v roce 3949 BBY ve 28 letech, a to nejde, protože 3950 BBY byli Sithové kompletně rozdrceni Republikou a do událostí The Old Republic o 300 let později už se velice nic nedělo, a hrát v takovémhle období ničeho... Navrhuju, aby tě ten Sith našel v roce 3959 BBY, takže by sis mohl i zabojovat v Jedi Civil War (trvala 3 roky a v tom posledním Malak vybombardoval Taris).

A napsal jsi tam "pomstít se rodičům". Proč? Ať už za cokoliv, byli mrtví. A pokud jsi chtěl pomstít rodiče, nemělo by smysl spojovat síly s jejich vrahy. Ale tahle událost už jím po 3 letech sithského výcviku asi nehne s tím, že dle sithských způsobů byli jeho rodiče natolik slabí, že si nezasloužili přežít. Mohl chtít zabít Malaka, ale toho už zabil spasený Revan toho samého roku na Star Forge. Takže chceš to do Jedi Civil War? Po výcviku v misi by ses mohl už jako temnou stranou Síly zocelený Sithoušek zúčastnit První Jediské Čistky a za Triumvirátu zabíjet Jedie pro Siona, Nihiluse a Trayu ;) Co ty na to?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Nemesis
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 01.6.2012 14:59:37

Re: Markus Gulu (Nemesis)

Příspěvek od Nemesis »

Dobře, chci do Jedi Civil War, naposledy jsem upravil životopis, tak to ještě přejeď :)
Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Obávám se, že je vše v pořádku. Vstupní test už jsi absolvoval od Tukana, takže ti bude brzy nahozen výcvik.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=3691
L.O.C.K.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“