Ireth Iluminata (Shisca jsem uprosila)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Ireth Iluminata (Shisca jsem uprosila)

Příspěvek od Kazma »

Jméno: Ireth Iluminata

Rasa: Togorian

Pohlaví: Žena

Titul: Padawan

Věk:

Datum narození: Pochybné, s největší pravděpodobností kolem roku 4010, ale diskutuje se i nad 4015 BBY

Planeta narození: Neznámá (šťoura by se došťoural až na Korriban)

Životopis:
Jak se dostala do Chrámu na Dantooine? Přivedl ji tam togorianský Jedi Sandro v jejich asi deseti letech. Enkláva odsouhlasila přijetí, i když s obavou, neboť malá togorianka měla jedno tajemství …

„Byl to lidský sith a byl sám, sám s ní. Nejdřív jsem myslel, že ona je jeho otrok, ne nebyla otrokem, byla učedníkem. Věděl jsem, že toho sitha zvládnu a zvládl jsem ho. No, upřímně, poslední ránu nějak zasadila ona, ale opravdu po mně nechtějte vysvětlení, jak to udělala. Jeho, říkejme tomu učednici, jsem pak pojal za svou. Odmítala vzpomínat na to, co bylo. Nechtěla se už nikdy víc vrátit. Představil jsem ji Enklávě a oni měli nakonec jenom dvě podmínky.
1. Nesu za ní odpovědnost já a za
2. Zapomene
Nad bodem dva se uvažovalo velice dlouho, ze všech stran, ale došli jsme k názoru, že pro ni i pro nás to bude mnohem snesitelnější.“

I přes počáteční ostýchavost se Ireth velice rychle zařadila do kolektivu. Nutno dodat, že v něm byla značně oblíbená a vyhledávaná. Mnoho ilegálních akcí bylo pod její taktovkou. Dokázala sehnat cokoliv a kdekoliv, za jakýkoliv okolností.
Mohlo udivovat, že nováček v Řádu si tak rychle osvojil schopnosti používání Síly, ale kdo by se pozastavoval nad někým, kdo dokázal uspořádat párty, na které se nezapomínalo ani dlouho potom, co poslední lahve zmizely v odpadkovém koši a poslední padawani dovykonávali svůj příděl trestu.
Členové Enklávy k ní přistupovali po svém. Přece jenom věděli, co byla zač a tušili, co v ní všechno mohlo zůstat.
Asi ve 14 letech začal brát Sandro Ireth na kluzákové závody po celé galaxii, legální, i nelegální. Chtěl jí být otcem, i když zrovna tohle, nebylo jeho druhu moc vlastní. Vždycky se ji kluzákové závody moc líbili. A potom se dostala za knipl kluzáku.
A máme dva na chlup stejné problémy. Slibnou padawanku Řádu Jedi a neméně slibnou kluzákovou závodnici? Skandál? Těžko. Ireth je diskrétní, i když její „schizofrenie“ Ghia se občas strašně ráda napije.
Enkláva zatím naštěstí nic netuší.

Meč: jeden jednočepelový modrý

Styl boje se sv. mečem: Ataru (učí se prvky Juya, do budoucna jej chce ovládnout)

Součastné schopnosti: bojová telekineze, psychometrie, léčení, ovlivnění (ovládá v odpovídající míře rpo dobu, kdy se bude začínat)

Schopnosti v Síle jako Rytíř Jedi: elektrický rozsudek + precizní vypilování ostatních schopností

Poznámky:
-zhruba 1,70 metru
-černobíle pruhovaná se zelenýma očima a pár zlatýma kroužkama v uších
-psychometrie využívá, jak to jen jde, když se ji podaří se na ni dostatečně zkoncentrovat a když má štěstí

No a taky:
-čestná, spolehlivá
-rozmýšlí, rozvažuje, pracuje s tím, co má okolo, než se rozhodne co udělat, pokud ovšem situace nevyžaduje něco jiného
-ochotna vždy poradit a pomoc, pokud to je v jejích silách

Znalosti: Není to se mnou nejhorší
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Jéžišmarjá, Sith s malým s... Modere :lol:
Takže asi si tě převezmu, přihláška vypadá jinak až na malé drobnosti v pořádku. Jsi moder a byla jsi navíc hodná, takže vstupní test si můžeme odpustit.

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=3703
L.O.C.K.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“