Maris Sor (Kazma)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Maris Sor (Kazma)

Příspěvek od Marinho »

Jméno: Maris Sor
Titul: padawan/učedník
Rasa: Anzati
Rok narození: 4087 BBY
Planeta narození: neznámá

Životopis postavy:
Krátce po mém narození, kdy mí rodiče byli zlynčování za to, že si pochutnali na někom příliš důležitém, jsem byl odveden na akademii jedním z mistrů. Tam jsem podstoupil stejný výcvik jako ostatní, jen mi bylo později vysvětleno, jak se Anzati živí. ale pomocí meditací jsem dokázal tento hlad zcela potlačit. Můj výcvik pokračoval nerušeně dál, stal jsem se padawanem a později rytířem Jedi. Za více než 120 let jsem viděl nové Jedi přicházet a postupně umírat, zatímco já jsem byl v Anzatském měřítku mladík. Tato skutečnost způsobila mou uzavřenost vůči okolnímu světu. Celé dny jsem trávil v knihovnách, meditací, tréninku se světelným mečem. Krátce před odchodem Revana a jeho druhů mi rada chtěla přidělit lidského padawana. To jsem razantně odmítl, nechtěl jsem, aby něco tak pomíjivého mně omezovalo v mém studiu. Když tlak Rady stále sílil, rozhodl jsem se vyhledat Revana a připojit se k jeho tažení. Hrůzy války probudily mé základní instinkty a poprvé jsem ochutnal "Štěstí", když narazil na těžce raněného mandaloriana. Pocit, podobný tomu, když se po několika probdělých nocích vyspíte, nebo napijete po dlouhé době žíznění mě překvapil a odhalil náznak síly, jakou bych mohl získat a o kterou jsem do teď přicházel. Od té doby jsem se čím dál bezhlavěji vrhal do víru bitev za účelem nalezení chutného kusu žvance. Dříve, než se mi takový přístup mohl stát osudným, válka skončila a Revan zmizel neznámo kam. Toto byl impulz nad úvahou, co dál. Zpátky k Řádu jsem nemohl a ani nechtěl, Revan zmizel a ani jsem netoužil se vrhnout do dalšího nesmyslného konfliktu. Zkoumat Sílu z druhé strany se nabízela jako nejlepší a jediná cesta za dalšími vědomostmi. Proto mé další kroky vedly na Korriban, kolébky temné strany Síly.

Barva čepele: modrá/červená
Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Makashi

Schopnosti (i jako rytíř/sith): nechám na moderovi
Další schopnosti: telepatie, využití chapadel k vlastnímu krmení

Vzhled, poznámky: výška 1,6 m, světlá pleť, tmavé vlasy po ramena, nosí jedijskou róbu, na předloktích má stále chrániče.
Charakteristika: touha po vědění mu brání vytvářet vztahy s okolím, hledá samotnou podstatu Síly, dokud nenarazí na dostatečně zajímavou pochoutku, dokáže po delší dobu potlačit hlad. Arogantní, cítí se nadřazený všem ostatním.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Maris Sor

Příspěvek od Kazma »

Na výcviku se pracuje, usilovně ... :mrgreen:
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Maris Sor (Kazma)

Příspěvek od Kazma »

No .. výcvik už nějakou dobu běží tady:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&p=59439#p59439
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“