postava Korag

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Korag
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 20.9.2012 16:24:25

postava Korag

Příspěvek od Korag »

jmeno Korag

titul: ucednik
rasa: clovek
planeta: Telos 4

Rok narození: 3 965 BBY

Zivotopis: narodil jsem se na Telosu , banskem mesici. Rodice pracovali v dilech a mne taky zaprahli do prace. jakozto vsechny deti schpnejsi. JAko dite jsme pracoval na povrchu kdyzto dospeli a taky moje rodice pod zemi. Tezila se tze tiberianska hornina, ktera se odvazela nevedno kam. My byli otroci, ale nas rezim byl volnejsi jako kuprikladu otroci na Tattoine. Jenom co vim z vypraveni. JA byl dite zvedave a tak kdyz jsem se porad casteji motal kolem mechaniku, jeden mne vzal k sobe. Za par tydnu jsem byl docela zrucny. Nevedel jsem, ja kto je mozny, ale proste jsem jenak vedel co kde patri, co je dobre a co spatne. Pak asi pul roku od meho prijeti k mechanikum jsem si jenom tak postavil stroj a prihlail jsem se na zavody, co byla u nas jakasi forma zabavy. Kdyz se mi nejak podarilo vyhrat par zavodu, mAjitele dolu chteli po mne, abych zavodil pro ne, v jejich jmenu. JA zprvu odmitl, ale pak mne vzali do dolu abych videl co se deje. Delali tam nejaky pokusy na lidech a mne to nebylo vubec prijemny. Pry kdyz odmitnu, skonci takhle moji rodice. Ja jsem je znenavidel pro tu hrubost co pachaji pro zisk. 2 zavody jsem odjel ale ten druhy jsem skoncil treti. V ten okamzik na mesic zautocil nekdo a nastal chaos. ja utikal, do hangaru kde jsem nasel meho ochrance mechanika. Spolu s nim jsme nasedli do lodi. NA me velke nalehani jsme leteli pro me rodice do dolu, ale tam byl takovy chaos, ze jsem jich nenasli. Byli jsme nuceni ujet z planety pryc. Ujeli jsme na planetu kalimdor. Ta m mne zavedl Jason, tak se jmenoval mechanik, pry k jeho dobremu priteli. To mi bylo 14 let. Jasom si povidal neco s jeho pritelem, neco ze jsem citlivy na Silu nebo neco podobnyho. Byl to sihtsky lord darth malignus a po delsi rozprave s Jasonem a nejakych pry testech mne vzal do uceni.
Pry kdyz me uvidel, citi, ze muzu mit v pozdejsim veku vecsi odpor k zabijeni jen s pasie, ale zase citil hodne temnych viru kolem mne, protoze byl jsem svedkem hroznych cinu dulnich kolonizatoru. A taky moznost prejit na svetlou stranu.
Rikal ze jsem moc zbrkly, ale to se da vycvicit v rozvaznost a k posileni hnevu.
POvidal mi o Sile o jeji rozdeleni na svetlou a temnou, PAk mne cvicil fyzicky i psychycky, Rikal, ze je ve mne moc hnevu a kdyz ho vyuziju, tak mne posili. Cvicil mne v sermu uzivami Sily, uzivani hnevu k posileni mych schopnosti. Pozdej mi dal holocron a tam jsem videl, ze jenen mecem se da bojovat ale taky dvoubritvou palici. To mne nadchlo a chtel jsem se to naucit.

barva mece: fialova, pozdeji dvoubritvy mec

Styl boje: makashi, yuno
Schopnosti: levitace predmetu
Pozdejsi schonosti: rychlost, skakani, blesky, leceni, alchymie, ovladnuti mysli, boj se svetelnou tyci, sithska zurivost

Poznamky: vysoka postava, tmave kratke vlasy, modry oci, tmava plet jak opalena, povaha v boji cholericka, ale zvladnutelna, vlohy k diplomacii. nadani k pocitacove technice hackingu, v pozdejsim veku skolen jako pilot
Naposledy upravil(a) Korag dne 23.9.2012 20:49:37, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: postava Korag

Příspěvek od Marinho »

takže zatím neslibuju, že tě jako moder povedu, ale napíši ti pár svých poznámek ke tvé přihlášce:
1) Používej háčky a čárky
2) Napiš rok narození své postavy, nebo alespoň přesněji urči období
3) Životopis se mi zdá poněkud zmatený. Zkus si to v klidu promyslet a rozepiš se trochu víc

jinak nevidím žádný velký nedostatek, podrobnosti si s tebou dohodne moderátor. Ty poznámky ber jako dobře mířené rady, usnadníš (a urychlíš) tak práci moderátorovi. Jinak buď trpělivý, mezitím si projdi fórum, pravidla a tak :)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Korag
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 20.9.2012 16:24:25

Re: postava Korag

Příspěvek od Korag »

Marinho píše:takže zatím neslibuju, že tě jako moder povedu, ale napíši ti pár svých poznámek ke tvé přihlášce:
1) Používej háčky a čárky
2) Napiš rok narození své postavy, nebo alespoň přesněji urči období
3) Životopis se mi zdá poněkud zmatený. Zkus si to v klidu promyslet a rozepiš se trochu víc

jinak nevidím žádný velký nedostatek, podrobnosti si s tebou dohodne moderátor. Ty poznámky ber jako dobře mířené rady, usnadníš (a urychlíš) tak práci moderátorovi. Jinak buď trpělivý, mezitím si projdi fórum, pravidla a tak :)

No tema hackama bude roblem, mam totiz pocitac kupovany v Anglicku a tudiz neco takovyho nepozna.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: postava Korag

Příspěvek od Marinho »

ok, to s tou klávesnicí jsem nevěděl, s tím se nedá nic dělat :) zkus se víc rozepsat o tom svém mistrovi, čemu jsi se věnoval na akademii, jak se chováš k ostatním na akademii, jestli máš přátele, nepřátele ...

prosím některého volného modera, aby se této přihlášky ujal, mám plné stavy
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: postava Korag

Příspěvek od Wrait »

Vezmu si tě. Ahoj.

Zajímalo by mě co všechno znáš, měl jsi to napsat už do přihlášky.
Taky bych rád věděl kolik ti je.
tvůj věk napovídá, že jsi prožil staré Sithské války a první Jediskou čistku, ale v životopise o tom není ani zmínka. Zkus se rozepsat, jak se k tomu tvá postava staví.

Korag
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 20.9.2012 16:24:25

Re: postava Korag

Příspěvek od Korag »

Wrait píše:Vezmu si tě. Ahoj.

Zajímalo by mě co všechno znáš, měl jsi to napsat už do přihlášky.
Taky bych rád věděl kolik ti je.
tvůj věk napovídá, že jsi prožil staré Sithské války a první Jediskou čistku, ale v životopise o tom není ani zmínka. Zkus se rozepsat, jak se k tomu tvá postava staví.

V sivotopisu je vsechno postatni. JAk moje nakllonnost k temne strane kvuli prozitym zazitkum, tak jak mistr malignus se vyjadril, mozny odpor k zabijeni z pasie. Jenom z nutnosti. A taky moznost prejit na svetlou stranu. Muzu udelat jeste tak, ze kdyz mne ve 14 ti letech prijal, ubehlo rekneme 8 let? A dovednosti neco z pozdejsich schopnosti Sitha bys mi mohl dat. To necham na tobe.
Prechod ke svetle strane bych si predstavoval ku prikladu jako na jedne misi budu tezko ranen a kdyz se nevratim dlouho, muj mistr mne prohlasi za mrtveho. On by si mohl najit jineho ucednika. MNe by mohl zachranit a vylecit nejaky Jedi a pak me trenovat. Z prvu skrotit muj hnev a tak.
PAk mozna kdybys souhlasil, bych mohl objevit tzv sedou Silu, co je temn a svetla strana Sily dohromady a tu pak pouzivat.

Tolik moje predstava a diky ze me vzal.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: postava Korag

Příspěvek od Wrait »

Myslím, že si budeme dobře rozumět :)
Ujasníme si to tedy. Viděl bych to tak, že výcvik se odehraje v tvých 16-17. Pak první mise v po dalších 6 letech.

Ale s tím textem bude potřeba něco udělat. Jestli víš co máš za klávesnici, koukni se na internetu po softwaru pro češtinu, třeba existuje. A jestli ne, tak třeba word, dokáže většinu slov doplnit o háčky a čárky, nejsem si jist, jestli by to nezvládl i google docs.

Korag
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 20.9.2012 16:24:25

Re: postava Korag

Příspěvek od Korag »

Wrait píše:Myslím, že si budeme dobře rozumět :)
Ujasníme si to tedy. Viděl bych to tak, že výcvik se odehraje v tvých 16-17. Pak první mise v po dalších 6 letech.

Ale s tím textem bude potřeba něco udělat. Jestli víš co máš za klávesnici, koukni se na internetu po softwaru pro češtinu, třeba existuje. A jestli ne, tak třeba word, dokáže většinu slov doplnit o háčky a čárky, nejsem si jist, jestli by to nezvládl i google docs.
JA jsem pro.
NEvim ja mam notebook kupovany v anglii a oni jsou opacni takrka ve vsem. :lol: , skusim zagooglit jestli neco najdu.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: postava Korag

Příspěvek od Wrait »

ok, do pondělí snad založím výcvik

Korag
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 20.9.2012 16:24:25

Re: postava Korag

Příspěvek od Korag »

Diky moc. JEn se zeptam, bude probihat na teto strance kde mam prihlasku? NEbo nekde jinde. :fight:

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: postava Korag

Příspěvek od Heinz »

Využij víkendu k pročtení pravidel a zorientování se na fóru. Budeš připraven na test z pravidel a ušetříš čas svému moderátorovi či někomu jinému, kdo by ti pak musel každé zásadní pravidlo/fungování zde vysvětlovat.
Jinak, vítej na fóru. :)
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Korag
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 20.9.2012 16:24:25

Re: postava Korag

Příspěvek od Korag »

Teto Lilith diky za uvitanou, Jeste pusa a je to ok :lol:

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: postava Korag

Příspěvek od Wrait »

Tak příběh se v mé hlavě urodil, můžeme tedy přistoupit ke zkoušce tvých znalostí pravidel :)
(doufám, že jsi poslech Lilith)

1. Kolik postav můžeš mít rozehraných?
2. jaké je pravidlo pro zakládání další postavy?
3. Jaké je pravidlo pro vkládání internetových odkazů?
4. Uprav text podle pravidel.

Koribaan: Co to? Co se stalo? Zeptal jsem se v myšlenkách. Ty, Pako! Nějaký učedník přiběhl ke mně Co se to stalo?!

Korag
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 20.9.2012 16:24:25

Re: postava Korag

Příspěvek od Korag »

Wrait píše:Tak příběh se v mé hlavě urodil, můžeme tedy přistoupit ke zkoušce tvých znalostí pravidel :)
(doufám, že jsi poslech Lilith)

1. Kolik postav můžeš mít rozehraných?
2. jaké je pravidlo pro zakládání další postavy?
3. Jaké je pravidlo pro vkládání internetových odkazů?
4. Uprav text podle pravidel.

Koribaan: Co to? Co se stalo? Zeptal jsem se v myšlenkách. Ty, Pako! Nějaký učedník přiběhl ke mně Co se to stalo?!
Odpovedi:
1. muzu mit rozehranou jen jednu postavu.
2. Dalsi postavu muzu zalozit, jen kdyz dokoncim pribeh s prvni postavou.
3. nemuzu vkladat reklamy
4. Koribaan: Cose stalo? Co se stalo? Kolo se mi polamalo. JAke kolo, favoritka, preletel jsem pres riditka :lol:

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: postava Korag

Příspěvek od Wrait »

Ok. Takhle to vypadá, že nechceš mít založenou ani jednu postavu.
přečti si pravidla i otázky a odpověz znovu. Tentokrát seriozně, prosím.
(jen pro jistotu, ani jedna otázka nebyla zodpovězena správně. A poslední příspěvek se nemusí citovat.)

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“