Dremine (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dremine
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 17.11.2012 19:52:27

Dremine (GK)

Příspěvek od Dremine »

Jméno: Dremine
Titul: učedník
Rasa: Sith Pureblood
Věk: 20 let
Planeta narození: Korriban

Životopis:
Jakožto drtivá většina zástupců jeho rasy, ani on nebyl výjimkou co se týče nadání na Sílu. Možná za to mohlo prostředí v němž vyrůstal, možná právě jeho rasa a možná od každého trochu, ale již od útlého věku měl jasnou představu, jakým směrem by se jeho život měl ubírat. Nikdy se necítil obyčejný. O svém nadání pochopitelně věděl a hodlal tuto výhodu využít jakýmkoliv způsobem, jenž se mu naskytne.
Kdo by se nechtěl stát obávaným Sithem, jehož jméno se bude ve strachu skloňovat na každé planetě v galaxii? Kdo by nechtěl vypátrat mnohá nejtemnější tajemství, která skýtá temná strana Síly? A kdo by nechtěl získat moc, s níž dosáhne čehokoliv, co se mu zachce? On měl o všech těchto otázkách jasno a jedinkrát si nedokázal připustit, že by postupem času neuspěl. Odhodlanost, vášeň, síla... všechny tyto aspekty měly u něj silné zastoupení a hnaly ho za dosažením všech svých cílů, ať jsou obtížné či nikoliv.
Jednoho dne si jej vybral jeden ze Sithských lordů do učení, přičemž si poradil s ostatními adepty a konečně pořádně procitnul k temné straně Síly. Jeho očekávání jsou vysoká, neúspěch nepřichází v úvahu. Vyhledává souboje, učí se, co je potřeba a důkladné počínání završuje hledáním čehokoliv, co ho nějakým způsobem zesílí, ať už holocron, artefakt či něco jiného. Bitev a větších potyček se taktéž nebojí – jedno z jeho přesvědčení s tím totiž koresponduje, a to že slávu a moc získá nejlépe přes bojiště.

Barva čepele: červená

Světelný meč: jednoduchý (později buď jednoduchý se zahnutou rukojetí nebo oboustranný světelný meč)

Styl boje se světelným mečem: Shien / Djem So – spoléhá se na svůj vztek, agresivitu a hlavně na fyzickou sílu (v budoucnu pak možné bližší zaměření na duely, tedy forma Makashi)

Schopnosti: Manipulace (někdy nemusí používat ani Sílu, aby se dostal protivníkovi do hlavy), Vnímání Síly (velmi mu to pomáhá udržet si důležitý přehled)

Schopnosti jako Sith: Hod světelným mečem, Využívání svých emocí k posílení cítění temné strany Síly (v podstatě využití ku příkladu zuřivosti během boje k zesílení temné Síly ve svém nitru)

Poznámky:
Je poměrně velký, odhadem jeho výška čítá zhruba 190 cm. Fyzicky je nadprůměrně připravený a snaží se neustále zesilovat, k čemuž mu pomáhá i bojový styl, jenž se zaměřuje mimo jiné i na fyzickou sílu. Kůže má odstín lehce do červena, což je pro jeho rasu typické. Ze žlutých očí mu srší záludnost a svým postojem a gesty obvykle naznačuje, že si s ním není radno zahrávat. Pokud je to možné, není problém demonstrovat praktickou ukázku. Tajemnost je také jedno ze slov, které ho vystihují a přes dlouhý, černý plášť s kápí mu není snadné vidět do obličeje, pokud si to on sám nepřeje.

Povahově je to chlap se svým cílem a neskutečně obrovským egem, které bobtná každým dnem. Všechno musí být po jeho, jinak je zle. Sebevědomě kráčí za svým cílem takzvaně přes mrtvoly a jeho ambicióznost a odhodlanost nezná mezí. Jako správný Sith je naplněn vztekem a zuřivostí, kterou dokáže usměrnit ke svým účelům. Hlas působí velitelsky a má silné tendence se automaticky pasovat do role lídra, třebaže nejvíce se stará sám o sebe.

Určitě bych se rád se svou postavou zaměřil na bojování, poněvadž je pro boj jako stvořená. Problém mi rozhodně nedělá ani odhalování různých nebezpečných kobek a jeskyní, za účelem hledání důležitých věcí a materiálů. Zároveň (ačkoliv jsem to zapomněl uvést) ho zajímá Sithská alchymie a to konkrétně první, jednodušší část, s níž lze vylepšovat některé věci. O tomto oboru tudíž taky touží zjistit více.

Rozsah znalostí o SW:
Tak toho je trochu víc. Určitě musím uvést oba dva Kotory, filmová sága je nejspíš jasná. Docela se orientuju v časové přímce, znám důležité události a postavy (hlavně teda na straně Impéria). O SW se zajímám dost, mám přečtené i některé knihy. Četl jsem knihu o Darth Maulovi, Jedi vs. Sith guide, knížku věnovanou pouze Sithům a temné straně Síly a chystám se na Baneovu triologii. Zkrátka v žádné důležitější době bych nebyl úplně mimo dění.

Odhadovaná častost hraní: Jsem v maturitním ročníku, takže hlavně na jaře bude má aktivita značně kolísat, ale zatím není problém napsat nějaký ten příspěvek každý den.

Kontakt: Případně v soukromé zprávě...
Naposledy upravil(a) Dremine dne 18.11.2012 08:16:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Dremine

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nenapadá mě co bych ti mohl zkritizovat. Vzhledem k tomu, že už sem píšu tak tě asi rovnou vezmu, chtěl bych teda trochu upřesnit dvě věci... první je věk, kolik chceš aby bylo tvé postavě ve výcviku a pak období:

3959-3956 BBY - Jediská civilní válka (Revan vs Malak-Kotor1)
3955-3951 BBY - První Jediská čistka (Sithský triumvirát - Sion, Nihilus a Traia-Kotor2)

Taky to můžeme dát do období mmorpg TOR
3681-3653 velká galaktická válka (začíná bitvou o Korriban a končí bitvou o Coruscant)
3653-3642 studená válka
3642-? druhá velká galaktická válka

Další mžonost by potom byla Nové sithské války 2000-1000 BBY, to byl asi nejdelší konflikt (případně bych tam přesunul přihlášku)

Odpověď pak dej zároveň s testem..


Test:
1. Kolik můžeš mít maximálně postav v jednom období?
2. Jak se vkládají odkazy?
3. Za jakých okolností můžeš doplňovat archívy?
4. Přepiš podle správného tvaru: (tučně, kurzíva, odřádkování)


Corellia
Do pr*ele, tak nahlas ne! Pomyslím si, když mi začne velitel řvát do uší. Hned na to se ujistím, že není nikdo blízko a zvážím odpověď. Šéfe, trochu se mi to tady zkomplikovalo, jsem tady trošku pod dozorem, takže asi budu potřebovat trochu rozruchu, abych se k vám dostal, takže to odpalte. Odpovím veliteli a připravím se na odpověď/ útěk ke skupině.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Dremine
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 17.11.2012 19:52:27

Re: Dremine

Příspěvek od Dremine »

Ok, to je supr :) Věk asi mladší, vidím to tak na 20 let, ještě to dopíšu do té přihlášky pro větší přehled. Co se toho období týče, tak nejlépe zní asi ta Velká galaktická válka, takže volím toto. Časové zařazení v té válce nechám na moderátorech...

Test:
ad1) Pouze 1
ad2) Odkazy je povoleno vkládat pouze v code
ad3) Pokud dosáhnu titulu archiváře, tak mám povoleno doplňovat archívy

Corellia
Do pr*ele, tak nahlas ne! Pomyslím si, když mi začne velitel řvát do uší. Hned na to se ujistím, že není nikdo blízko a zvážím odpověď. "Šéfe, trochu se mi to tady zkomplikovalo, jsem tady trošku pod dozorem, takže asi budu potřebovat trochu rozruchu, abych se k vám dostal, takže to odpalte," odpovím veliteli a připravím se na odpověď/ útěk ke skupině.

(Všiml jsem si, že tady používáte dost právě to odřádkování, ale s tím bych měl zároveň dotaz, jestli je nutné, abych to používal v tak hojné míře :) Holt nejsem na to vůbec zvyklý...)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Dremine

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ok, do večera ti snad založím výcvik... možná to stihnu ještě během tak hodiny protože pak musím psát multiplayer a to je nadlouho tak abys nečekal...
Jenom k bodu 3. tam je pak ještě domluva s adminem
K odřádkování, no... nikdo tě do toho nenutí, ale líp se to pak čte, když jsem hodně unavenej nebo pod vlivem tak pak nerozlišuju že to přešlo na kurzívu nebo tučný.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Dremine
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 17.11.2012 19:52:27

Re: Dremine

Příspěvek od Dremine »

Dobře, už se těším, jsem zvědavej co mi připravíš 8) Třeba si na to odřádkování navyknu, ale vzhledem k tomu že mám už dost slušnou praxi to nedělat, tak nevím nevím... ale v mém případě to budeš mít ulehčené aspoň tím, že myšlenky (tedy kurzívu) většinou moc nepoužívám a do přímé řeči (tučné) dávám uvozovky :P

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Dremine

Příspěvek od Gnost Kohn »

výcvik zde

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&p=60362#p60362
lock
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“