Phate Relon

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Phate Relon

Příspěvek od Phate »

Jméno: Phate Relon

Titul: Padawan

Rasa: Nautolan

Rok narození: 3980 BBY

Planeta narození: Glee Anselm

Životopis postavy: Jakožto syn člena vlády, ve které měla má rodina dlouhou tradici, planety Glee Anselm jsem byl předurčen k roli politika a ochránce lidu. Otec si vždy přál, abych pokračoval v jeho šlépějích. Avšak osud tomu chtěl jinak. Při přátelské návštěvě na Coruscantu byl na mého otce spáchán atentát během diplomatického banketu. Mé matce, mně a několika přeživším se dostalo pomoci od člena řádu Jedi, který byl na ceremonii také pozván. Během několika málo dní strávených pod ochranou řádu ve mně mistr vycítil spojení se Silou a přesvědčil mou matku, že jako rytíř Řádu mohu ochránit nejen náš mírumilovný svět, ale celou galaxii. Pár dní uplynulo, než jsme se s matkou rozloučili a já se chystal na svůj dlouholetý výcvik v řadách ochránců míru.

Prvních několik let odloučení a tvrdého vštěpování kodexu Jediů nebylo lehkou úlohou, ale jako mnoho jiných přede mnou jsem se chopil výzvy a zaměřil se na zdokonalení svého propojení se Silou. Behem svého tréninku jsem se stal velmi zručným v zacházení se světelným mečem, málokdo z padawanů, byť i starších, se mi v souboji vyrovnal. Bylo to zapříčiněno jednak zvláštním spojením z azurovým krystalem v mém meči, tak i tvrdou dřinou kterou jsem si kompenzoval né tak dobré výsledky z výcviku v použití Síly. Nyní, když patřím mezi starší padawany, jsem připraven postoupit dále ve svém výcviku.

Barva čepele: Azurová

Světelný meč: Jednočepelový

Styl boje se světelným mečem: Ataru

Schopnosti: Nautolanské vnímání emocí, velmi rychlé reflexy, vynikající v práci se světelným mečem.

Schopnosti jako Jedi: Ovládání emocí, průměrně zvládnuté základní ovládnutí Síly, zvýšený důraz na využití Síly v soubojích.

Vzhled, poznámky: 1,84 metru vysoký, modře zbarvená kůže, černé oči, sebevědomý, disciplinovaný, vyniká v boji.

Rozsah znalostí SW: Filmy, The Clone Wars, většina knih, her.

Odhadovaná častost hraní: Když Síla dá, tak denně.

Kontakt: phate333[@]seznam.cz
Naposledy upravil(a) Phate dne 29.12.2012 20:27:32, celkem upraveno 2 x.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Takže... Jsi můj! :twisted: Tedy pokud nic nenamítáš...

V první řadě je pro mne veliká čest ujmout se postavy živoucí legendy :)

Máš nějakou představu o tom, v jakém věku postavy by se měl výcvik odehrávat? Nemáš tam vypsaných moc "aktuálních" schopností, takže asi moc ne, ale vedení "dětských" postav mi příliš nejde, takže řekněme... V 15 letech? Tehdy byla v plném proudu Jedi Civil War. Co ty na to?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Phate Relon

Příspěvek od Phate »

Rozhodně nic nenamítám:)

S živoucí legendou bych zase nepřeháněl:D Uvidíme jak mi to po těch letech půjde:)


Upřímně jsem doufal že nebudu začínat od plýn, to by mi nejspíš taky moc nešlo, takže pokročilejší věk uvítám. Pro začátek to můžu dopsat do životopisu a schopností než se na to vrhneme:)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Pozor pozor, vidím tady jeden možná-problém. Nevím, kde jsem nabral to s Jedi Civil War, ale pokud ses narodil 3960 BBY, pak v době, když Nihilus vycucnul Katarr, by ti bylo 8. Byl tohle záměr, nebo se narodíš dřív?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Phate Relon

Příspěvek od Phate »

Pravdu díš, posunu svůj porod na, dejme tomu 3980 BBY?
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vzhledem k tomu, že jsi tady působil v dobách, kdy já jsem ještě neměl ani počítač, si vstupní test odpustíme...

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=3913
L.O.C.K.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“