Nathan Aokie (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Nathan Aokie (GK)

Příspěvek od Marinho »

Jméno: Nathan Aokie
Titul: Učedník
Rasa: člověk
Rok narození: ?? (ještě se domluvíme)
Planeta narození: Elpizies (vytvořeno Lilith)

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=56&t=3601
Životopis:
Narodil jsem se přistěhovalcům z Coruscantu, kteří na Elpizies přijeli jako zaměstnanci jedné společnosti těžící Permex. Krátce po svém příletu se poměrně aktivně zapojili do činnosti Rakthu. Já jsem sloužil v sektě jako pomocník při různých slavnostech, svátcích a podobných událostech. Jednou jsem se spolu s dalšími dvěma kamarády dostal díky chaosu ohledně příprav největšího svátku roku do zakázané místnosti, kde jsme věděli, že jsou ukryté posvátné předměty. Oba po chvíli utekli, protože se jednak báli trestu za to, že do svatyně vstoupili a jednak proto, protože v místnosti byla nepopsatelná děsivá atmosféra. Uslyšel jsem jen zaklapnutí dveří za nimi, ale byl jsem příliš fascinován nejrůznějšími předměty. Každý na mě působil naprosto odlišným způsobem. Po nějaké době, když už jsem si prohlédl všechny vystavené artefakty jsem se chtěl vydat domů, ale dveře byly zamčené. Po několika hodinách mě zde našli duchovní. Očekával jsem, že mne stihne trest, ale mě a mým rodičům řekli, že by ze mě mohl být jejich nástupce. Rodiče to považovali za obrovskou poctu a dovolili, abych byl poslán do semináře na Korribanu. S několika málo věcmi, které mi rodiče nabalili, hrstkou kreditů na cestu a jedním z nižších kněží jsem přicestoval na Korriban. Cestoval jsem ještě s pěti dětmi, dva byli twileci, jeden rodian, jedna holka a wroonian. Ani jednoho jsem neznal z dřívějška, ale s rodianem jsem se stačil poprat dřív, než jsme vůbec vzlétli. Na Korribanu začala výuka. Bylo to jinak, než jsem si představoval. Učili jsme se používat svítící meče. Jejich čepel nebyla pevná, ale když se jí někdo dotkl, tak vás popálila. Seminář jsem bral jako zajímavou a docela i zábavnou, dokud vedle mě nebyl zabit jeden z mých spolužáků. Tehdy jsem si uvědomil, že musím na sobě pracovat ve dne v noci, abych byl silnější než ostatní a přežil. Asi o měsíc později jsem během výcviku Síly zabil rodiana, který se mnou přiletěl na Korriban. A tak běžel den za dnem, měsíc za měsícem a rok za rokem, dokud mi nebylo řečeno, že pro mě mají úkol mimo akademii.

barva čepele: červená
styl: makashi
světelný meč: jednočepelový

schopnosti: tak nějak od všeho trochu (krom těch nejnáročnějších), ještě se domluvíme alespoň na směřování mé postavy

vzhled:

Kód: Vybrat vše

http://i526.photobucket.com/albums/cc348/BZenwrath/self_portrait_by_deathmetaldan-d4n2rmr.jpg
vlastnosti: touha po vědění mu brání vytvářet vztahy s okolím, hledá samotnou podstatu Síly. Arogantní, cítí se nadřazený všem ostatním, kolem něj.

Pozn.: První ránu má Gnost, protože mu tuto přihlášku slibuju už pár měsíců :D
//Edit: Zbráno ve jménu Gnosta!
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Nathan Aokie (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ok, jestli nic nenamítáš, šoupneme to do období TOR, vidím to na studenou válku po dohodě na coruscantu.
Výcvik ti splácnu... během týdne pokud se nerozhodnu jinak. Cestu kterou bude směřovat tvoje postava určíme ve výcviku.
Jinak, máš nějaké speciální přání? Cokoli tě napadne, jenom ti zatím můžu říct dvě věci, postavu... nového mistra už mám a na Korribanu budeš jen chvíli.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Nathan Aokie (GK)

Příspěvek od Marinho »

no Lilith by si přála, abych se vrátil na Elpizies, když už strávila tolik času nad vymýšlením planety. Mě osobně je to jedno, nechám to víceméně na tobě a tvých plánech. Jinak nemám asi nic k mé postavě, detaily se můžou doladit za chodu.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Nathan Aokie (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Hm... návrat na rodnou planetu... to zní dobře... uvidíme rozhodně se to použije.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Nathan Aokie (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=3956&p=61483#p61483
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“