Hayasan Geri (Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Hayasan Geri (Jordi Linx)

Příspěvek od Hayasan »

Jméno: Hayasan Geri
Titul: Padawan
Rasa: člověk
Rok narození: 3977 BBY
Planeta narození: Aargau

Životopis: Narodila se na výše zmíněné planetě jedné ženštině pochybné pověsti a bezejmennému mladíkovi, který měl peníze a chtěl si užít. Asi ve dvou letech jeho matka potkala jistého Jediho, který její dceru nakonec odvedl. Povídá se, že byla nejdražším učedníkem Chrámu, ale postupem času se z toho stala spíše oblíbená báchorka a skutečná pravda byla tolikrát překroucena, že dnes je jen málo mistrů, kteří přesně ví, co se tehdy stalo.
Relativně brzy se stala učednicí mistra T´arjana. Tento mistr byl vždy velmi tolerantní a dovoloval Hayasan to, za co by u jiného byla přísně potrestána. Vyrostla z ní tedy nepřiměřeně drzá, sebevědomá, autority nectící a průšvihy vyhledávající mladá dáma. S výcvikem nikdy neměla problémy, zatímco se svým problematickým chováním si vysloužila minimálně jednu stížnost týdně.
Když bylo Hayasan čtrnáct let, tak tento neobyčejně tolerantní mistr ji prostě přestal zvládat a jeho vysvobození přišlo dříve, než se nadál a jiným způsobem, než čekal. Měla to být velmi jednoduchá mise, kterou by ani Hayasan nemohla pokazit. Nicméně mistr T´arjan přišel na rozsáhlé podvody a korupci, kterou se snažil jistý syndikát utajit. I Hayasan na tomto odhalení měla svůj díl, neboť opět strkala nos, tak kde neměla co dělat a vyhledávala problémy. Do Chrámu se nakonec dostali živí oba.
Nicméně její mistr dva dny po příletuu nečekaně zemřel. Teprve po jeho smrti se zjistilo, že už před několika dny musel pozřít jeden velmi vzácný jed, který se prakticky nedá odhalit a účinkuje za několik dní (dle fyzického stavu oběti). S pomocí Hayasan se nakonec zjistilo, že musel být otráven na jedné večeři, na kterou svou Padawanku nevzal, protože jejich hostitele v minulosti několikrát urazila a T´arjanovi dalo velkou práci, než vůbec přijal jeho omluvu.
Pro Hayasan to byla velká rána. Ačkoliv to tak na venek nevypadalo, svého mistra měla opravdu velmi ráda.
Od té doby je prakticky bez mistra. I když se velmi uklidnila, tak občasný výstřelek v jejím chování ostatní mistry utvrzuje v domnění, že tohoto Padawana rozhodně nechtějí. Na druhou stranu už Rada aspoň neuvažuje o jejím vyhoštění do zemědělské kolonie.
Nyní je jí 16 let, vzdala se myšlenky, že bude mít dalšího mistra a o jeho získání se nijak nesnaží. Uzavřela se, se svou bývalou padawanskou partou neudržuje skoro žádné styky. Občas je sice na pár týdnů svěřena nějakému mistrovi do dočasné péče, ale už od toho nic nečeká a v podstatě je jí takový rytíř/mistr úplně ukradený.


Barva čepele:
tmavě modrá
Styl boje: Ataru, základy Shien
Schopnosti: zrychlení, cítění síly, telekyneze, skok, přitažení, odhození, telepatie, řízení dechu, předvídavost, deaktivace droida, léčení (jen ta nejzákladnější úroveň), omráčení , přesvědčení, osvěžení, dále zvládá umění tichého pohybu a nenápadnosti
Schopnosti rytíře: zneviditelnění, zamaskování, předvídání, zmatení, proklouznutí, hození, oslepení, ochrana, ovlivnění, dopplegänger a fantom, iluze, bojová předvídavost, projekce, hřmot


Vzhled: Menší a vychrtlá. Obličej má kulatý, celý posetý pihami. Oči zelené. Vlasy mají barvu zrzavou a má je relativně dlouhé (její padawanský copánek prakticky není vidět).

Poznámky:
Má pověst nevychovaného fracka, který se po smrti svého mistra sice trochu uklidnil, ale přes to by za každé druhé slovo zasloužil pořádný pohlavek. Také nebudí příliš důvěry, neboť velmi často se uchyluje ke lžím a polopravdám. Pokud se stane něco divného/neočekávaného (někdo se v noci vloupá do kuchyně,...), první podezření padne vždy na Hayasan.
Co se boje s jedním/více protivníky týče, vždycky bude pouze průměrná, nikdy nijak nevynikne a nějaké obtížnější kousky budou nad její schopnosti.
Pokud Rada nechce vyvolat válku, tak ji nebude vysílat na diplomatické mise, jelikož jen málokdy dokáže ovládnout svůj jazyk.
Na druhou stranu dokáže proklouznout do míst, o kterých si většina jejích klegů myslí, že jsou neprodyšně uzavřená, vyniká ve zmatení myslí, iluzích apod., čehož v pozdějších fázích svého působení bude využívat. Je velmi zvědavá, nevydrží chvíli v klidu, vzrušuje ji pocit, že je v místech, kam se její kolegové ani nemají šanci dostat... všechny tyto její vlastnosti určitě Radě nejsou utajené a ta určitě pro ni najde nějaké využití.

Znalosti: to co nenajdu na netu, tak nevím :-D
Skype: brooks.charlie95
Jak často? Jednou za dva dny určitě, kdybych něco měla, dám dopředu vědět :-)
Naposledy upravil(a) Hayasan dne 26.1.2013 17:04:31, celkem upraveno 7 x.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Zdravím tě, Hayasan, a vítám tě zde u nás na Akademii :) Musím říct, že bych si tě rád vzal (za hráčku), protože tvá postava je na chlup stejně stará jako můj Kachon a toho by se dalo využít/zneužít, avšak má zdejší vytíženost a množství hráčů, které vedu, mi to Síležel neumožňuje, takže se tě co nevidět ujme jiný moderátor :yoda:

První a snad jediná věc, kterou bych ti vytknul, je, že ten rok je 3977 BBY (tedy Před bitvou o Yavin), je potřeba to tam napsat, protože BBY je něco jako pro nás "Před Kristem" a když přidáváme roky, tak odčítáme.

Dál - a s tím se nesetkávám příliš často - mi tvé schopnosti, i do budoucna, připadají poněkud podceněné. Padawani běžně zvládají elementární telekinezi (na stahování křižníků z oblohy silou vůle si budeš muset ještě počkat :) ), ale je dobré to tam zmínit, stejně jako telepatii, jako rytířka Jedi bys mohla zvládat léčení, ovlivnění mysli nebo některou z široké palety schopností v Síle.

Kód: Vybrat vše

www.wookieepedia.com
Tohle je oficiální Star Wars wiki, spoustu věcí se tam dočteš, a kdybys byla v něčem na pochybách, neboj se na Minichatu zeptat mě nebo někoho z ostatních, rádi ti pomůžou :)

Prozatím ti nahodím vstupní test (odpovědi najdeš v sekci Pravidla fóra).

1) Co se stane s bídnou existencí, která bude na fóru spamovat?

2) Co musím udělat, když si chci založit další postavu?

3) V jakém případě je povoleno nestřídmé užívání hrubých vulgarismů a sprostých slov na fóru?

4) Mám kluka/holku/bráchu/ségru/mamku/taťku/syna/dceru a ten dotyčný zde chce také hrát. Žijeme spolu nebo se často přihlašujeme z jedné IP. Co musíme udělat, abychom předešli nedorozuměním?

5) Uprav text do podoby herního příspěvku:

Corellia, bar U Vystříleného zásobníku
Podnik byl pěkně zařízený a bylo vidět, že na jeho výbavě majitelé nijak neškudlili. Na stěně visely vkusné fotografie velkého formátu, stříbrný nábytek krásně ladil se zelenými stěnami, podlahou a čalouněním židlí. Nad barovým pultem visela mohutná holoobrazovka, zabrakský muž a žena držící se kolem pasu, Ryn, Bothanka, postarší člověk, Rodián a Togorián sedící u širokého kulatého stolu na ni upírali zraky a sledovali přímý přenos klání shockboxerů. Přikráčela jsem k baru a rozhlížela se okolo, načež si mě všimnula twi'lekská barmanka a otočila se ke mně a zeptala se, co si dám. Černé kořeněné pivo, velké, odvětila jsem a hodila na stůl kreditový čip odpovídající hodnoty. Pak jsem si všimla toho člověka v černém plášti, jak seděl v rohu, cosi si pro sebe temně mumlal a u pasu mu visel světelný meč. Jedi? Co by tady dělal Jedi, pomyslela jsem si: Nebo je to něco jiného?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re:

Příspěvek od Hayasan »

1. bude potrestán dle uvážení administrátorů
2. musím mít dokončen výcvik, nebo souhlas moderátora, který vedl můj výcvik
3. přímá řeč postav (myšlení postavy)
4. oznámit výše uvedenou skutečnost administrátorovi
5. Corellia, bar U Vystříleného zásobníku
Podnik byl pěkně zařízený a bylo vidět, že na jeho výbavě majitelé nijak neškudlili. Na stěně visely vkusné fotografie velkého formátu, stříbrný nábytek krásně ladil se zelenými stěnami, podlahou a čalouněním židlí. Nad barovým pultem visela mohutná holoobrazovka, zabrakský muž a žena držící se kolem pasu, Ryn, Bothanka, postarší člověk, Rodián a Togorián sedící u širokého kulatého stolu na ni upírali zraky a sledovali přímý přenos klání shockboxerů.

Přikráčela jsem k baru a rozhlížela se okolo, načež si mě všimnula twi'lekská barmanka a otočila se ke mně a zeptala se, co si dám. Černé kořeněné pivo, velké, odvětila jsem a hodila na stůl kreditový čip odpovídající hodnoty. Pak jsem si všimla toho člověka v černém plášti, jak seděl v rohu, cosi si pro sebe temně mumlal a u pasu mu visel světelný meč. Jedi? Co by tady dělal Jedi, pomyslela jsem si. Nebo je to něco jiného?

Snad jsem udělala všechno, co jsi chtěl :-)
A děkuji :-)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hayasan Geri

Příspěvek od Jordi Linx »

... odsud se toho ujmu já, tudíž spolu budeme absolvovat výcvik, jakmile doladíme pár drobností. Co se týká testu, tak byl v pořádku a tenhle bod je splněný, ale mám několik otázek k přihlášce.

1, Věk v němž bys chtěla s postavou začínat? Jako výchozí odhaduji pozici, krátce poté, cos přišla o mistra.

2, Seznam schopností se koukám notně rozšířil, ale přesto je v několika bodech trochu zmatený. Požádal bych tě, abys jej zkorigovala alespoň dle názvu s naší tamní databází, kde jsou i hezké české popisky a jednotlivá vysvětlění:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =65&t=1667
- dále bych ve věku padawana možná nějakou tu schopnost ubral a připomenul, že schopnosti se mnohdy mohou(ale nemusí) projevovat dle povahy padawana(vřelý vztah k přírodě tedy znamená snazší tendence k naučení se schopnosti Přítel zvířat ap.)

Jinak je vše v pořádku a já si začnu pomalu promýšlet, co bychom s tvou postavou mohli provést :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Hayasan Geri

Příspěvek od Hayasan »

Mírně jsem svou postavu upravila :-)
Nic jsem však nesmazala, jen jsme tam přidala poznámku, že nyní je stará 16 let... je tedy už 2 roky bez stálého mistra.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hayasan Geri

Příspěvek od Jordi Linx »

... ještě mě napadá, proč mistr nehledal lékařskou pomoc před cestou zpět do Chrámu a nechával se otrávit(jedem?) během cesty hyperprostorem, který někdy trvá i několik dní. Z jistého úhlu náhledu to tedy skoro vypadá jako sebevražda.

Ale co nenechám ležet ladem je seznam schopností - co 16tiletému padawanovi rozhodně nedovolím: levitace, hřmot - ostatní budou na nižší úrovni v závislosti na situaci. Výše zmíněné až časem jako rytíři, či kam povede cesta.
K schopnostem rytíře - to je spíš orientační přehled, co se bude moci učit, nebo kam by se chtěl směřovat ve vývoji. S takovým seznamem se možná od každé naučí něco, ale v souboji jeden na jednoho by v oné většinou ztrácel - takže by rozhodně neuškodilo se zamyslet, kterým hlavním směrem bys ráda svou postavu směřovala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Hayasan Geri

Příspěvek od Hayasan »

On nevěděl, že byl otráven. Jeho vrah použil vzácný jed, na který by snad ani v Chrámu protijed nenalezli, i kdyby věděli, že T´arjan umírá. Leč mu bylo fajn, takže nebyl důvod předpokládat, že je něco v nepořádku, takže to blouznění jsem vyškrla, protože tvá námitka byla logická :-)

Též jsem ubrala pár schopností. Hayasan si představuju spíš v úloze nějakýho zvěda, který dokáže svého protivníka spíše ošálit a přesltít, než aby se s ním utkávala v přímém souboji, který by nikdy nevyhledávala a snažila se mu za každou cenu vyhnout.
Tedy ne že by to se světelným mečem neuměla, ale prostě... raději zdrhne :-)
Taky jsem si myslela, že by pro ni nebyl problém dostat se do míst, který jsou pečlivě střežena... proto jsem vybírala schopnosti, jaké jsme vybírala :-) Ale jestli se ti to nezdá, klidně něco uber, přidej... když to řeknu narovinu, tak jsem jí dala to, co jsem si myslela, že by mohla využít :-)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hayasan Geri

Příspěvek od Jordi Linx »

... no budu už hodný a tohle zatím necháme. Vše se ukáže hlavně ve výcviku. Takže za mě zatím hotovo, výcvik očekávej někdy během zítřka, dnes razím na návštěvu sociálně-kulturně-sportovních zařízení :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“