Kadvark (Sealen)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Rinnes
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 26.2.2013 08:29:52

Kadvark (Sealen)

Příspěvek od Rinnes »

Jméno: Kadvark

Titul: Učedník

Rasa: Trandoshan

Rok narození: 3980 BBY

Planeta narození: Trandosha

Životopis: Život na Doshi je velice tvrdý, zvlášť pro mladé T'doshok. Do šestnácti let se jen učíte bojovat, lovit a uctívat Scorekeeper. Nejtěžší je naučit se odhadnout množství jagannath bodů, které kořist přidá do vaší sbírky. V šestnácti letech vás pošlou na zkoušku na lovce. Pokud máte štěstí, vrátíte se se skalpem Wookieho a máte klid na svůj vlastní celoživotní lov. Pokud štěstí nemáte, stejně se většinou vrátíte, a když přitom přijdete o ruku nebo nohu nevadí, doroste a můžete se pokusit znovu. Moje skupina měla, v tomlhe úhlu pohledu, zatracenou smůlu. Náš dohlížející učitel byl Skrrak zvaný Cestovatel. Všemi považovaný za podivína, ale trofejí a jagannath měl tolik, že ostatní svolili k tomu, aby vedl jednu skupinku mladých na jejich první lov. Nikdy se nedozvím co se mu honilo hlavou, když nás šest vyslal každého na úplně jinou planetu vybavené jen v lehkých zbrojích, vyzbrojené blastery a vibročepelemi. Každý dostal nějaký jiný zatracený úkol, prý abychom pozali zkoušky jiných ras a kultur. Mě poslal na Tatooine. Mám složit zkoušku podle vzoru nějakých divných lidí z písku. Proč? Vždyť jsou slabí? Po jednom se je ani nevyplatí zabíjet pro jagannath. Co můžou mít za skoušku dospělosti? Data o rituálu dospělosti těch divných lidí jsem dostal až po přistání. Přejela mnou vlna nadšení ale i strachu. A touhy. Touhy dokázat že jsem hoden. Touhy po trofeji, která se vyrovná skalpu Wookieho. A možná ... možná...i kulatého kamene, znamení náklonnosti Scorekeeper. Mladý Kraytský drak. Učitel vybral dobrou zkoušku. Podařilo se. Boj byl rychlý, dravý, krásný a...krátký. Možná až moc. Cítil jsem se při boji až příliš lechce, příliš rychle, jako kdyby pomáhala sama Scorekeeper. Od vteřiny, kdy jsem svůj cíl skolil, jsem věděl, že tam bude. Byl. Kulatý a černý jako uhel. Scorekeeper mi ten den přála. Návrat na Doshi jsem si náležitě užíval. Měli jste visdět výrazy starších, když viděli moji trofej. Oči jim mohly vypadnout z důlků. A já byl prohlášen za lovce. Dostal jsem své vlastní těžké brnění. A možnost začít lovit na vlastní pěst. Několik let jsem lovil zvěř na všemožných planetách galaxie. Prodával přebytečné trofeje a zkoušel lovit i lidi pro odměny. Po čtyřech letech jsem dostal zvláštní zprávu. Bez podpisu. Bez kontaktu. Bez konkrétního cíle. Jen planeta setkání, slib největší výzvy mého života a příjemná suma kreditů. Ale bylo za tím něco víc...věděl jsem to...cítil jsem to...už to jméno planety znělo nebezpečně. Nadšení. Strach. Touha. Korriban.

Barva čepele: černá (krayt perla)

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje: Ataru, později Juyo (po dostatečně dlouhém tréninku [projevuje se mentalita Trandoshana typu "Náročné? Výzva? Sem s tím"] )

Schopnosti v síle: Force Speed, Force Jump, Telekinesis (Nevím, jak velké množství schopností brát, jsou seřazeny podle priority, není problém upravit, odebrat)

Schopnosti jako Sith: Force Barrier, Force Crush, Force Choke (Stejný případ jako schopnosti v Síle, viz výše)

Vzhled, poznámky: Zelená kůže, nikdy se nezbaví zvyku nosit alespoň některé části těžkého brnění. Drží se teorie Statečný je ten, kdo dokáže mlčet, když mluví druzí a mluvit, když ostatní mlčí. velice si cení Trandoshanské víry ve Scorekeeper a tradičních hodnot. (Bráno před setkáním se Sithy, časem se jeho hodnoty pravděpodobně pokřiví, ale pravdomluvnost a určitá míra cti mu vždy zůstanou.)

Rozsah znalostí o SW: Filmy, některé SW knihy v češtině (thrawn triology, nějaké jednotlivé z nové rebubliky, bohužel mě nebavili Yuuzhan Vongové, tam jsem skončil), velké množství her se SW tématikou, nejvýrazněji asi Kotor I, II, SWTOR, časté brouzdání po Wookiepedii je tak ze zájmu... nejoblíbenější období je Swtor a období Jedi Knight her.

Odhadovaná častost hraní: Často (prakticky denně, nebo obden)

Kontakt: rinnes87@gmail.com, tel. 728 56 55 13, skype: rinnes1

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dobře, v přihlášce nevidím žádný problém a jako někdo, kdo má s RP bohaté zkušenosti, je tvoje postava přímo moderátorská lahůdka. Mám chuť se tě ujmout, ale pak zafunguje Murphy a napíšou mi všichni moji ostatní hráči najednou, což bych nedal, takže to přenechám někomu jinému.

Stihnu ti však nahodit test z pravidel, který není těžký, spíše je to jen taková ochrana proti blbosti.

1) Co se stane s bídnou existencí, která bude na fóru spamovat?
2) Co musí hráč udělat, aby získal hodnost Temný Jedi?
3) Za jakých podmínek je dovolené používat sprostých a hrubě urážlivých výrazů na fóru?
4) Jakým způsobem je dovolené vkládat odkazy do příspěvků?
5) Převeď text do podoby herního příspěvku

Korriban
Zdravím vás, mistře. Jaký byl let? Doufám že nebyly cestou problémy. Jo, doufám, že nebyly problémy, protože jsem doufal, že tě něco zabije, ty hajzle, usměji se na mistra s klidnou poklonou.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Rinnes
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 26.2.2013 08:29:52

Re: Kadvark

Příspěvek od Rinnes »

To je škoda, no alespoň budu mít tenhle test zasebou.

1) Spamování je zakázáno, může dostat titul spamer, konkrétní trest záleží na uvážení administrátorů
2) Titul získá ten, kdo úspěšně absolvuje výcvik a jednu misi se Sithem jako hlavní postavou
3) vulgarismy a jim podobné výrazy se mohou objevit v přímé řeči nebo myšlenkách postav, neměly by se však objevit v prvním výcviku člena akademie a ve všech výcvicích a misích členů mladších 18ti let
4) Odkazy se vkládají pouze v code a nesmí obsahovat reklamu na jiná fóra nebo weby. V profilu může být odkaz v prostoru k tomu určeném. Případné výjimky uděluje administrátor
5)
Korriban
Zdravím vás, mistře. Jaký byl let? Doufám že nebyly cestou problémy. Jo, doufám, že nebyly problémy, protože jsem doufal, že tě něco zabije, ty hajzle, usměji se na mistra s klidnou poklonou.

No, snad je to správně. U bodu 4 jsem musel znovu nahlédnout do pravidel, nevěděl jsem jestli tam je výjimka nebo ne.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Všechno správně. Jen pár věcí doplním:

K bodu tři - Obzvlášť u Sithů a Temných Jediů rozhodně nejde jednat v rukavičkách, takže nelze uplatňovat vždy, ale tady platí pravidlo "Jsme lidé, připadně jiné inteligentní bytosti, tak se domluvme"
K bodu pět - Je hezké dávat myšlenky postavy a přímou řeč na nový řádek, líp se to čte.

Teď nezbývá než vyčkat na moderátora, který se tě ujme.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Rinnes
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 26.2.2013 08:29:52

Re: Kadvark

Příspěvek od Rinnes »

Ok, díky, budu na to pamatovat

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Kadvark

Příspěvek od Sealen »

Pokud nejsi ty ani Shisco proti, rád se ujmu tvé postavy :-).
Výcvik snad založím během dneška, pokud s tím nemáš problém začneme ještě před tvým přijetím do řádu tak jak píšeš v přihlášce.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Rinnes
Učedník
Učedník
Příspěvky: 26
Registrován: 26.2.2013 08:29:52

Re: Kadvark

Příspěvek od Rinnes »

Budu rád, děkuju. Shisco má plno, takže proti nic předpokládám mít nebude :-D

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Kadvark

Příspěvek od Sealen »

Výcvik založen, příjemnou zábavu.

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=3984

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“