Přihláška: Neth Ither (l'Gnost)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Přihláška: Neth Ither (l'Gnost)

Příspěvek od Tom Marx »

Jméno: Neth Ither
Rasa: člověk/Mandalorian
Hodnost: Kadet
Planeta narození: Mandalore
Věk: 17
Životopis postavy:Jmenuji se Neth Ither a jsem Mandalorian. Mandalorian jako můj otec a otec mého otce a tak dále a tak dále. Můj otec si na tom že je Mandalorian hodně zakládá a je na to hrdý a podle toho také vypadala moje výchova. Tradiční klanová výchova plus tvrdý výcvik ze mě mělo vychovat skvělého válečníka a dokonalého Mandaloriana. Resol'nare u nás bylo bráno jako naprostá samozřejmost. Proto když začali Mandalorianské války mi bylo naprosto jasné, co mám udělat.
Do mých osmi let za mou výchovu zodpovídala matka. Učila mě hlavně klanovým zásadám, boji beze zbraně a zacházení z vrhacími zbraněmi. Pak převzal výchovu otec a učil mě zacházet z blastrem a vibročepelí. Ani pilotování nebral na lehkou váhu, takže pilotuji docela slušně.
Řekl bych že k NeoCrusaderům mě nedostali ani tak moje zkušenosti ale můj velmi pečlivý výcvik. Přesto že jsem u nich se stále držím svých zásad z prostředí ve kterém jsem vyrůstal.
Mám ještě o tři roky starší sestru Isabet. O tom že není radno ji naštvat se přesvědčilo mnoho a mnoho bytostí. Se mnou ale pořád mluví z pozice starší sestry stylem "Já jsem starší takže mám pravdu!" a podobně.
Připojit se k NeoCrusaderům a stát se malou součástí této války jsem udělal hlavně kvůli tradicím našeho klanu. Mand'alor volal do zbraně, má mě tam mít.
Vzhled: 167 cm vysoký; tmavě hnědé vlasy; tmavé, skoro černé oči; atletická postava; v obličeji vypadá mladší než mu skutečně je; má jizvu na pravém předloktí
Vlastnosti: většinou nekonfliktní, ale kdo si o to říká brzy zjistí, že je snadné ho naštvat. Není zrovna společenský typ, je raději sám a nemá rád když se někdo plete do jeho věcí. Nerad nechává práci rozdělanou a když si něco usmyslí, tak jde přes mrtvoly. Neplánuje dopředu, problémům a úkolům se staví čelem. Jde do všeho po hlavě a situace přijímá takové jaké jsou.
Zbroj: mandalorianská zbroj modré barvy která by místy potřebovala nový nátěr, opasek s generátorem maskovacího pole
Zbraně: na dálku: mandalorianský blaster, vrhací nůž
na blízko: vibročepel
Poznámky: Mandalorianské války jsou pro mě nové téma. Omlouvám se za možné nesrovnalosti.
Naposledy upravil(a) Tom Marx dne 06.8.2013 16:11:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláška: Neth Ither (l'Gnost)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ok, jestli nemáš nic proti, tak si tě vezmu, konečně někdo jede mandaloriana :)
Jenom bych upravil info ohledně zbroje:
Neo-křížáci nosili svoji specifickou zbroj a za dobu, kdy to byla standartní, mandalorianské války-občanská válka-čistka- a tak dále nenosili barvu, kterou si zvolili, ale byli rozděleni podle hodností:
Modrá - Běžný pěšák
Červená- důstojník
Žlutá - maršál
Stříbrná - veterání přední linie
Šedá - Mandalorianští rytíři, což byli jediové, kteří se přidali k mandalorianům

Take prakticky musíš mít modrou, to je jediná věc, jinak u téhle zbroje se standartně nenosil jetpack, ale dal se přidělat.
Pak bych rád věděl, jak často budeš hrát, jinak výcvik ti založím dneska/zítra podle vytíženosti.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: Přihláška: Neth Ither (l'Gnost)

Příspěvek od Tom Marx »

Díky, opraveno :). Odpovídat budu...během 3 dní maximálně do týdne.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláška: Neth Ither (l'Gnost)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4110
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“