Larnt Pliwer (Atalon)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Larnt Pliwer (Atalon)

Příspěvekod Merthor » 02.4.2014 23:13:34

Vysvětlení: Možná nebudete věřit, ale ano stal se zázrak. Zakládám si tuhle postavu. Já myslím, že se každému z vás někdy stalo, že jste dostali do rukou inspiraci o niž jste před tím ani neuvažovali a ta vám pak nasadila brouka do hlavy. Mě se to právě před několika dny stalo přesně tak. Stačí si něco přečíst a je to. Možná je to něco jako nový začátek a snad mě to trochu poučí a já už budu vidět některé názory alespoň o kapku jinak. Některým možná dlužím omluvu.

Jméno: Larnt Pliwer

Titul: Padawan/Učedník

Rasa: Člověk

Rok narození: 3971 BBY

Planeta narození: Aphran IV

Životopis postavy: Cti svého mistra, cti řád Jediů, dodržuj pravidla, to byly zásady, které byly Larntovi v chrámu na Coruscantu vštěpovány, které mu připadly správné a které zcela dobrovolně přijal za vlastní. Zdálo by se, že tenhle sedmnáctiletý mladý Padawan před sebou musí mít nadějnou budoucnost a že mu osud za jeho učenlivost musí přát. I mistr Toreg Elxem mu prognózoval, že bude dělat Rytířské zkoušky relativně brzy. Jenže pravda umí být často jiná, než se může na první pohled zdát. Problémy začaly už před dvanácti lety. Tehdy si ještě pětiletý Lartnt neměl neuměl všechno tak úplně jasně vyložit, ale atmosféra jaká byla v chrámu, hrála svou roli. Přes to, že některé věci nebyly úplně ideální, počínal si Larnt velice dobře a dál se slibně rozvíjel Splnil několik důležitých úkolů a svou statečnost prokázal i v bojích občanské války rytířů jedi. Často se účastnil vesmírných operací a létal i na další lety taktického průzkumu.
Právě létání se Larntovi nakonec stalo ostudným. Při jednom ze svých letů byl jeho Aurek nad menší planetou jménem Salsteat objeven křižníkem Revanových Sithů a jeho doprovodnými plavidly. Larnt se před hrozbou velké přesily rozhodl takticky ustoupit do hyperprostoru. Jenomže se objevila závada na palivové nádrži a stíhačka nejen že, do hyperprostoru neskočila, ale začala pomalu vypovídat poslušnost. Larnt s ní pod stálou palbou zamířil do atmosféry planety. Moc jiných možností neměl. Chvíli se mu ještě nějak dařilo vyhýbat se střelám, mířícím na jeho stroj, pak ale dostal několik plných zásahů a co hůř byl raněn. Stíhačka se začal hnát doslova jako žhavá čára. Larnt se v posledním okamžiku katapultoval. Kokpit stíhačky klesající k zemi dostal další zásah, ale sestup na povrch planety se podařil. Teprve potom nepřítel zastavil palbu. Dále už to bylo jednoduché. Stačilo sebrat katapultovanou část stroje i s v sedadle uvězněným Larntem. Lartn byl zraněný a proto se nemohl účinně bránit tomu, aby se dostal nepříteli, sledujícímu jeho marný boj do rukou.

Barva čepele: měl světle modrý

Světelný meč: jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: ataru a shien

Schopnosti: základní schopnosti na velice slušné úrovni, úrovni, dále, bojová předvídavost, force bariéra, silové vylepšení a léčení,

Budoucí schopnosti: pokročilé úrovně základních schopností (jako levitace, možná i lepší Shistká varianta, jako létání), krádež vědomostí, strach

Vzhled, poznámky: Tmavě hnědé vlasy s klasickým kratším sestřihem a padawanským copánkem, živé světle hnědé oči a hladká tvář. 177 cm výšky oděných v běžném padawanském rouchu středně tmavého odstínu. Co se týče chování a povahy, hodně dělá Jedíský výcvik. Dobrým sebeovládáním umí své chování dost pozměnit, i když je jinak od přírody spíše lehce energický, než li zcela uzavřený.
Výcvik by mohl začít hned v roce 3954BBY, na přelomu občanské války a první čistky rytířů Jedi.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 678
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město

Re: Larnt Pliwer (Atalon)

Příspěvekod Atalon » 02.4.2014 23:21:28

Vzhledem k předchozí domluvě (ano zase jsem se nechal ukecat) přebýrám.

Kód: Vybrat vše
http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4294&p=67375#p67375
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1219
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný


Zpět na Mandalorianské a Sithské války

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků