Ghanis Thorn (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Ghanis Thorn (Mandalorian)

Příspěvek od samcro »

Jméno: Ghanis Thorn


Titul: padawan/učedník

Rasa: Člověk

Planeta narození: Orbita Tatooinu

Životopis postavy: Pocházím z rodiny obchodníků musím podotknou, že ne moc úspěšných obchodníků. Narodil jsem se na jedné z jejich mnohých obchodních cest. Před přijetím do řádu jsem vlastně nikdy neměl místo, které by se dalo nazvat domovem. Nejdelší dobu jsme jsem strávil po narození na Tatooinu. Po asi roce jsem cestoval s rodiči z planety na planetu . Většinou jsem zůstával s matkou v malých bytech, které spíše připomínaly sklad, jak byly přeplněny zbožím na prodej. Po zhruba třech měsících jsme se přesouvali z planety na planetu. Takhle to pokračovalo do mých pěti let to jsme zrovna byli na Dantooinu. Jednoho dne se v našem příbytku zastavil jedi, který vyšetřoval obchody s kradeným zboží, o kterých by mohl mít můj otec nějaké informace. Hned při prvním setkání ve mně vycítil spojení se silou. Odvedl matku stranou a chvíli se spolu bavili. Dohodli se, že se vrátí za dva dny a promluví si s otcem o kradeném zboží . Za dva dny asi hodinu po příchodu otce se Jedi vrátil. Otec mu podal potřebné informace. Před odchodem ještě řekl otci o tom, že ve mně vycítil spojení se silou a že by ze mě mohl být jedi. Otec se dlouho nerozmýšlel a souhlasil. Matka byla spíše proti, ale otec jí nakonec přesvědčil. A tak začal můj výcvik. Snadno jsem se spřátelil s ostatními younglingy. Jedi, který mě přivedl do řádu, mě následně dostal na starost, jako mistr. Ve svém volném čase jsem spoustu času trávil studováním historie v archivu a tréninkem boje se světelným mečem. Když mi bylo 16 tak se v okolí šířili zvěsti o válce. Když ale Rada rozhodla o nezasahování do ní, tak mě to překvapilo a když jsem se dozvěděl o Revanovo neuposlechnutí Rady tak jsem se rozhodl přidal k jeho tažení, jako spousta dalších.

Barva čepele: Zelená (později červená)

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč (v budoucnu bych chtěl dva meče)

Styl boje se světelným mečem: Makashi, Soresu

Schopnosti: Vysoké skoky, cit pro užití Síly, odhození, telekineze

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : Blesky, škrcení (Oboje až později)

Vzhled, poznámky: Výška 176cm krátké špinavé blond vlasy. Nechává si narůst bradku. V boji se snaží být ze začátku co nejvíc defenzivní a snaží se sledovat protivníkův způsob boje a odhadnout jeho slabiny, nebo využít jeho chyb. Občas je až příliš sebejistý. Velice ho zajímá historie.

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová trilogie, KOTOR 1, KOTOR 2, Jedi Academy, Jedi outcast, Clone Wars , několik Omnibusů

Odhadovaná častost hraní: Většinou minimálně jednou za dva dny.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Ghanis Thorn

Příspěvek od Mandalorian »

hoj
povolení pro druhou postavu máš?
v jakém roce a situaci by jsi chtěl začít?
nějaké přání do výcviku/mise?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Ghanis Thorn

Příspěvek od samcro »

Od Gwen schválení k druhé postavě mám.
Začít někdy těsně před koncem války jestli by to nebyl problém. K té situaci mě napadá třeba nějaký průzkum.
No a přání někdy do budoucna, třeba hledání nějakých artefakt prohledávání ruin, nebo něco na ten způsob.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Ghanis Thorn

Příspěvek od Mandalorian »

OK
předpokládám správně, že koncem války myslíš mandaloriánské války a asi máš v plánu zůstat s Revanem?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Ghanis Thorn

Příspěvek od samcro »

Jasně
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Ghanis Thorn

Příspěvek od Mandalorian »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4303
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“