Oryn Boith (přihláška pro JL)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Oryn Boith (přihláška pro JL)

Příspěvek od East.Wood »

Jméno: Oryn Boith

Povolání: Pašerák (specializace - pašování živých tvorů)

Rasa: Bothan

Rok narození: 3999 BBY

Planeta narození: Krant

Životopis postavy:
Vzhledem ke svému povolání o minulosti sám nemluví. Pokud je přesto vyzván, omezuje se na kusé informace a nikdy neprozrazuje víc, než je nezbytně nutné. Narodil se na Krantu v bothanském sektoru. Od malička se učil samostatnosti, rodiče mu neposkytli žádnou zásadní péči a vzdělání. Záhy po naplnění dospělosti se začal starat sám o sebe. Opatřil si loď (vesmírný transport třídy 578-R), upravil si ji a naučil se s ní létat. Když se pak začal zajímat o pašeráctví, byla jeho budoucnost určena. Za války proti Mandalorianům se zaměřil na pašování osob a zvířat a zdálo se, že našel své uplatnění. Začal vydělávat, protože uprchlíků ve válečném konfliktu není nikdy dost. Doufal, že po válce bude mít dost, aby se mohl usadit a přestat s pašováním...

Hlavní zbraň:
Luk a šípy. Pro někoho primitivní zbraň, ale Oryn se naučil s ní zacházet velmi obratně a může být pro mnohé ozbrojené protivníky velmi nebezpečným. Pokud se dostane k blasterovým zbraním, neodmítá je použít. Ale raději má "tichý" boj...

Schopnosti:
Naučil se využívat instinkt lovce, vycítí hrozící nebezpečí. Při svém povolání hodně mluví a má takový dar výřečnosti, že dokáže "ukecat" kohokoliv na cokoliv...

Vzhled, poznámky:
Vysoký 179 cm, tmavá srst. Pouze na hlavě si nechal udělat "melír", takže jeho vlasy září křiklavým blond přelivem. Přátelství neodmítá, ale je opatrný, co se týče výběru blízkých kamarádů. Nikdy nemluví o svých láskách, k ženám se ale dokáže chovat velmi gentlemansky. Kladný vztah má bohužel také k alkoholu. Pije ale jen, když je co oslavovat. Následně potřebuje aspoň den k obnovení všech pohybových a ostatních funkcí...

Rozsah znalostí o SW:
Kromě doby, ve které se narodila postava, dostatečný... :)

Odhadovaná častost hraní:
Jednou týdně by odpověď neměla býti problémem... pokud nebudu limitován dalšími povinnostmi, i častěji...
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 01.7.2014 03:39:20, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Oryn Boith (přihláška pro JL)

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak, jak je psáno, přihláška je určena pro mě a také si ji beru. Nenašel jsem nic, co by mi bylo proti srsti, takže schvaluj a snad co nejdříve založím rovnou misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Oryn Boith (přihláška pro JL)

Příspěvek od East.Wood »

Dík za přijetí, tohle bude zážitek pro nás oba a snad si to v rámci možností užijeme. A co že rovnou misi? :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Oryn Boith (přihláška pro JL)

Příspěvek od Jordi Linx »

Takže založeno a směle do toho :) :
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... f=5&t=4359
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“