Alldgarr Brax (Tady je Krakonošovo!)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Alldgarr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 23.8.2014 12:56:09

Alldgarr Brax (Tady je Krakonošovo!)

Příspěvek od Alldgarr »

Jméno: Alldgarr Brax
Titul: sithský učedník
Rasa: člověk
Rok narození:3943 BBY
Planeta narození: Dromund Kaas
Životopis: Narodil jsem se na Dromund Kaas, hlavní planetě impéria. Můj otec byl co já vím v imperiální armádě. O matce vím jen to že to byla ona kdo mě asi v sedmi letech poslal na Korriban k výcviku. V akademii sithů jsem se naučil ovládat svou sílu a využívat emocí jako je strach a vášeň. Bohužel mám někdy sklony k tomu aby jsem se choval jako jedi, mám sklony k tomu pomáhat ostatním učňům a být "hodný", někdy s tím mám docela problémy ale zvládám to překonat.Teď je mi patnáct a jsem plnohodnotným učněm na akademii.
Barva čepele: světle červená
Světelný meč: jeden jednočepelový(a chtěl bych nosit i druhý s modrou čepelí)
Styl boje s mečem: ataru,shien
Schopnosti: přitažení a odhození na krátkou vzdálenost,základní pilotování(v akademii na to moc času není),schopnost rychle si získat přátelé(tu má díky již uvedené vlastnosti být hodný) a průměrná přesnost při střelbě z blasteru(naučil ho to otec ještě před odchodem do akademie)
Schopnosti jako sith: vrh mečem a zvedání předmětů
Vzhled: 170 cm,přibližně 70 kg( lechce při těle), šedo-modré oči, hnědé krátké vlasy
Znalosti SW: film(stará a nová trilogie), seriál clone wars(pouze první série), SWTOR, první díl knihy klonové komando
Častost hraní: tak 2krát týdně min.(ne o víkendech to nejsem u internetu)
Kontakt: matejszado@gmail.com
Naposledy upravil(a) Alldgarr dne 17.1.2015 08:30:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Alldgarr Brax

Příspěvek od Shisco »

Zdravím tě u nás na Akademii, Alldgarre :) A jak to vypadá, tentokrát tě popadnu do svých moderátorských pařátů já.

Napadá mě, co víš o galaktickém dění v době po událostech Kotoru 2? A jseš si jist, že chceš v tomhle období hrát? Což o to, já něco vymyslím, ale čím to, že sis vybral pro sithskou postavu zrovna rok narození sedm let po smrti Siona, Nihiluse, Trayi a odletu Vypovězené do Neznámých oblastí hledat Revana?
Sithové si v té době seděli na Dromund Kaasu, zbrojili a netroufli si vylézt dřív než o tři sta let později, a zato ve velkém. A po těch tři sta let se tam velice nic nedělo.

A ještě by sis měl doplnit nějaké Alldgarrovy ne-Silové schopnosti. Např: Počítače, lékařství, výbušniny, řízení a pilotování, jazyky, stroje a strojařina, základ řemesla či nějakého jiného vzdělání, co jen libo. Může se ti to hodit.

Mezitím přejděme ke vstupnímu testu z pravidel. Je to ochrana proti blbečkům, co akorát trollujou a o vážné hraní zájem nemají, stačí si to projet a odpovědět.

1) Co musím udělat, abych na fóru získal hodnost Rytíř Jedi?
2) Za jakých podmínek je povoleno užívati sprosté mluvy v množství větším než střídmém?
3) Jak vkládáme odkazy do příspěvku a v čem se liší vkládání externích odkazů a vnitroakademických?
4) Jaké je nejvyšší dovolené rozlišení uživatelského obrázku, takzvaného avataru?
5) Uprav text do podoby herního příspěvku:

Korriban
Zdravím vás, mistře. Jaký byl let? Doufám že nebyly cestou problémy. Jo, doufám, že nebyly problémy, protože jsem doufal, že tě něco zabije, ty šmejde, pomyslel jsem si a usmál se na mistra s klidnou poklonou.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Alldgarr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 23.8.2014 12:56:09

Re: Alldgarr Brax (Tady je Krakonošovo!)

Příspěvek od Alldgarr »

Já tě také zdravím a jsem rád že tě poznávám :D. Co se týče událostí po KOTOR2 tak jen to co jsem byl schopen zjistit na internetu ale pokud je to potřeba tak není problém aby jsem si zjistil všechno co je potřeba. Dobu narození jsem si vybral kvůli tomu že v patnácti letech stáří mé postavy začíná Jedijská civilní válka, ale též pokud je potřeba dá se to změnit a co se schopností týče tak jsem schopen to změnit tak do úterý protože je teď před pololetím a my píšeme ve škole hromady písemek.
A teď k tomu testu:
1)
Pro získání titulu musím úspěšně dokončit výcvik a jednu misi přičemž můj hlavní charakter je jedi.
2)
Pouze v přímé řeči nebo v myšlenkách postavy.
3)
Odkazy v rámci akademie je povoleno uvádět jako běžný odkaz a to z důvodu že jsou interní.Jinak je možno dávat své odkazy pouze do CODE (doufám že jsem otázku správně pochopil pokud ne tak se omlouvám)
4)
Maximálně 150x200 pixelů
5)
Korriban
"Zdravím vás, mistře. Jaký byl let?Doufám že nebyly cestou problémy." Jo doufám,že nebyly problémy,protože jsem doufal,že tě něco zabije,ty šmejde,pomyslel jsem si a usmál se na mistra s klidnou poklonou.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Re: Alldgarr Brax (Tady je Krakonošovo!)

Příspěvek od Shisco »

Ó, to je omyl :) Občanská válka rytířů Jedi začíná v roce 3958 před bitvou o Yavin, tedy patnáct let před narozením tvojí postavy. BBY, tedy před bitvou o Yavin, je jako před Kristem. Čím menší číslo, tím pozdější rok, odečítá se.
Chceš tedy, aby se Alldgarr v patnácti letech svezl s Revanem navrátivším se z Neznámých oblastí se sithskou flotilou za zadkem?
V takovém případě se narodil v roce 3943 až 3942 BBY :wink:

Teď k tomu testu:

1) Velmi správně
2) Velmi správně
3) Velmi správně
4) Velmi správně

5) Ne.

V hospodě U Podtržené lokace

"Blablabla," řekl jsem, neboť přímá řeč se dává tučně a rovněž je dobrým zvykem ji dávat do uvozovek.
To kvůli tomu, že na některých monitorech nejde pořádně poznat, co je tučně a co ne, vzpomněl jsem si, a uvozovky tomu dávají řád.
Rovněž jako bylo potřeba zdůraznit, že do kurvízy - tedy pardon, kurzívy - patří myšlenky honící se hlavou mé postavě.
"Zkus si kdyžtak prohlédnout hry ostatních a trochu se začíst," podotknul jsem ještě. "Je jich tam víc než dost, a dobrých."
Snad tomu takhle porozumí, pomyslel jsem si a spokojeně kliknul na tlačítko Odeslat.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Alldgarr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 23.8.2014 12:56:09

Re: Alldgarr Brax (Tady je Krakonošovo!)

Příspěvek od Alldgarr »

Napřed k tomu testu ohledně otázky 5 mám ji pak později přepsat nebo ne tím si nejsem jistý.Dále děkuji za upozornění ohledně BBY a ABY už si na to budu dávat pozor.Jinak přihlášku jsem poupravil a snad už je to v pořádku.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Žádné obavy, nezapomněl jsem na tebe. Příběh se budu snažit nahodit zítra :)
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Alldgarr
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 23.8.2014 12:56:09

Re: Alldgarr Brax (Tady je Krakonošovo!)

Příspěvek od Alldgarr »

OK děkuji :D

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“